Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:04:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Punoletni 5. oktobar  (Pročitano 47092 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 363
Sto ne podignu ovi sto slave 5. oktobar spomenik Bilu Klintonu, kao siptari sto su uradili? Njegova administracija je to sve spremila, napunila im dzepove dolarima... A mogu i Sorosu, i on je vala dao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Питање интерпретације, али са временске дистанце од близу 20 година, или две деценије када се упореде неки показатељи звучи као апсурд да се индустријска производња још увек није изједначила са индустријском производњом из последњих година владавине режима Слободана Милошевића(пре НАТО агресије), у чему је он, примера ради, још увек успешнији...., док су у лоповлуку и крађи свакако надмашили мрачно доба, а о сумњивим, што је еуфемизам за криминалне приватизације би позавидео и када би васкрсао, уз поклањање ресурса и добровољно уступање појединих надлежности и губитак суверенитета у одређеним областима.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Sve to ne menja činjenicu da je još ranije trebalo srušiti idiota.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Trebalo je odmah posle Dejtona da pali i da se proba nesto da izbunari na taj "demokratski" imidz opozicije kad je u pitanju Kosovo.
Ovo oko toga dal je bila revolucija ... nije bila revolucija, jer nije uveden novi sistem, nego vracen stari koji je bio pre DSR, naravno apgrejdovan na zapadu u poslednjih 50 godina. Znaci eventualno kontrarevolucija, revolucija svakako ne.
Mada sve u svemu, ne bi se ja mnogo vezivao ni za jednu licnost posebno, jer smo prosto kao nacija pokazali izrazitu nesposobnost da se nosimo sa promenom sistema u realno veoma losem geopolitickom ambijentu. To je po meni klasicno vadjenjje kad se odgovornost svaljuje na NN politicara, pa bio to Milosevic, Djindjic ili ko god.
Sustinski problem 5. oktobra je sto nije imao autenticne "vernike" u demokratiju, jer bez tih politickih idealista i vernika u sistem, sirom se otvaraju vrata korupciji.
E sad, kad nije otisao odmah posle Dejtona, 2000. ga nije trebalo ni rusiti i dovoditi ove klovnove, jer je mleko vec bilo prosuto.
Znaci kad si vez resio da se kockas tamo pocetkom 90ih, iako je bilo vrlo ocigledno da zapad ne gleda blagonaklono na nas pokusaj da ispravimo gresku koju smo napravili pravljenjem Jugosloavije tj KSHS, onda si trebo da jedes govna do kraja jbga ...tako se kocka. Sto bi rekla narodna mudrost, nije ga majka klela sto se kocko, nego sto se vadio. Meni licno ovo posle 5. oktobra lici na vadjenje koje sada kad sve saberes nije kostalo nista manje od Slobinog kockanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Bdp Srbije od pre milosevica ne znam dal smo dostigli.


Ali da budemo fer, cela istocna evropa je imala pad u bdp 90tih. Ali ne ovakav i ovako trajan kao mi.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ми чак индустријску производњу из доба Милошевића за цео период демократске власти 2000-2012 нисмо достигли....  Smile  Smile Smile  Smile  Smile

Али, кажу да су нас реформисали економски експерти. 

Smile  Smile Smile  Smile
« Poslednja izmena: 08. Okt 2019, 18:43:01 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 363
Milosevicev rezim je bio katastrofa, ali ono sto mnogi nisu shvatali je da nam se spremalo nesto jos gore. Ljudi su mislili da od sankcija, rata, i opsteg primitivizma ne moze biti gore. Ali tu su se zeznuli, jer ima. Sada smo u potpunosti pod stranom kontrolom, i politicki i ekonomski. Sta su hteli, stranci su oteli, odnosno 'kupili', a ostatak su razneli lokalni mafijasi koji su nelegalno preuzimali imovinu - mada je to jos za vreme Slobe debelo vec sprovedeno u delo. Sad u Srbiji nista ne moze da se desi, ako nije po volji ljudi u inostranstvu koji kontrolisu Srbiju. Mi smo tu da rintamo, da oni zaradjuju na nama, a da zauzvrat dobijemo zabavu na TV Pink i trzne centre u kojima cemo da potrosimo ono malo sto zaradimo. I eto, oni smatraju da mi za bolje i nismo. A daju nam da glasamo, jer u demokratiji glasanje nista ne znaci. Svi kandidati su vec njihovi ljudi, briga njih za koga cemo mi glasati.
« Poslednja izmena: 08. Okt 2019, 19:56:55 od kamchatka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nejzesce moguce sankcije u istoriji covecanstva...

danas nema nista od toga...

i sta imamo...rast od pola posto...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ми чак индустријску производњу из доба Милошевића за цео период демократске власти 2000-2012 нисмо достигли....  Smile 

A moze neki dokaz za to?

Jer bdp je rastao do 2008me, znatno preko nivoa sa kraja miloseviceve vladavine
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa od nule nije tesko da ga podignes ni 100 puta...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:04:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.