Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Odbojkaš  (pregledi profila: 16864 puta)
Profil
Ime: Odbojkaš
Poruke: 7150 (1.367 po danu)
Pozicija: Jet set burekdzija
Datum registracije: 21. Nov 2009, 12:18:14
Poslednja poseta: 13. Feb 2024, 15:39:09
Ukupno online: 121 dana, 14 sati i 23 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno Taurus
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ: Sakriven
AIM: Sakriven
MSN: Sakriven
YIM: Sakriven
Google Talk: Sakriven
Skype: Sakriven
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 185 cm
Tezina: 82 kg
Zanimanje: profesor istorije , bibliotekar , kustos , verouči
Zaposlenje: Nezaposlen
Obrazovanje: Diploma fakulteta
Oblik tela: Srednje
Boja kose: Crna
Boja očiju: Kestenjaste
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(12)
Hvala!
20. Mar 2021, 15:44:58  
aa hvala! moguće, mada mi ne liči nešto ovako zguza xDD
03. Feb 2020, 15:24:57  
ne mogu da vam pošaljem poruku iz nekog razloga. ne znam o čemu govorite?
03. Feb 2020, 12:54:29  
Pozdrav, kako ne mogu poslati privatne poruke morao sam da vam postavim komentar pa ga vi posle obrisite. Sto se tice posta za koji ste me zamolili da obrisem, zaista ne vidim opciju za tako nesto tako da prijavite moderatoru uz molbu da obrise, nemam nista protiv. Pozdrav, sve najbolje.
28. Maj 2018, 17:57:00  
Matori, hvala na linku od YT kanala. Smiley)
10. Jun 2014, 17:02:51  
Hvala ti na ovim informacijama,jer ona je jedna od meni najdražih voditeljki.

13. Jan 2014, 20:01:10  
Ja sam danas prvi put učestvovao  u tom izboru, ali ruku na srce veoma mali broj ljudi sudjeluje u tome.po meni je onaj sistem eliminacije bio dosta bolji,to je samo moje lično mišljenje.Puno pozdrava
24. Sep 2013, 18:18:17  
hvala na ovom obaveštenju a naravno i na lepom pozdravu.moja pažnja je bila zaokupljena sa ovom temom tako da nisam ni primetio ovaj izbor ali ću sada u svakom slučaju biti tu kako bi svojim glasom pomogao omiljenoj voditeljki da dođe do pobede.Da li se u ovoj temi prihvataju sugestije i predlozi
24. Sep 2013, 13:15:18  
Ako zaista misliš ono što pišeš , moje poštovanje zbog tvog odnosa prema ženama . Očigledno još uvek ima mlade gospode koja razume značenje reči šarmiranje . Volela bih da se dopisujemo i da razmenjujemo povremeno stavove o muško - ženskim odnosima . I ja se zovem Jelena ( iz Zrenjanina sam ) , apsolvent književnosti u Novom Sadu . Pesme koje sam čitala su mi se dopale .  Volela bi da sa tobom raspravljam i o književnosti .  
08. Okt 2010, 12:27:20  
Oduševljena sam , zahvaljujući tebi sam dobila 50% povišicu plate . Malo je reći da sam zadovoljna svojom prvom emisijom . Šteta što je nisi mogao  pogledati , ali snimak za tebe sam već pripremila .  Javno se zahvaljujem za tvoje sugestije oko imena , trajanja , špice i predloga za rubrike moje emisije  - od 7 tvojih predloga , 5 su prihvaćena . Urednica je prihvatila i tvoju sugestiju za odjavnu špicu ( predstavila sam sve kao moju ideju , kao po našem dogovoru ) . Nikad ti se neću moći odužiti . Sama se nikada ne bih setila da sve predložim , jer sam bila u cajtnotu .  Moja najbolja koleginica te pozdravlja . Veoma si inteligentan , želim da pronađeš posao koji će te zadovoljiti . Možda postanemo i kolege , nikad se ne zna šta nosi dan , a šta noć . Pozdrav do našeg sledećeg susreta .
07. Okt 2010, 10:14:07  
2
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.