Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:16:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psihološki problemi  (Pročitano 47974 puta)
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Nema šta da te bilo ko pokopava. Napisala si svoje mišljenje, i u mnogim stvarima si u pravu, pa i u delu o šabloniranju individua.
Ok, ne slažemo se oko nekih ključnih stvari, svako ima različita iskustva, ali to je sasvim normalna stvar Smile
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Amin. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
samo pre amina.....

Citat
emo-goth-artist life style-I like to be unhappy

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Mislim da depresija nije vezana za godine..naravno ni za pol.
Mnoga deca koja prezhiva traume budu depresivna..tad to nije bedak.Bedak je neshto drugo..Recimo nezadovljstvo svojim izgledom u pubertetu..to ume da bude bedak, al' sa tog bedaka se chas dete izvuche(ako roditellj to vidi).
 Devojchice (pubertet) chesto su  plachljive..zbog recimo.. ne uzvracene "ljubavi"..i to mora da vidi roditelj..i da bude tu.
  A, ne samo da zashmuri i ide dalje...misleci da to nije nishta..procice.I, treba da prodje to, najbolje uz majku...mnogo lakazhe nego uz drugaricu.
  Isto tako ocena u shkoli ume da navede dete da recimo skochi sa sprata ili iseche vene.I, tu je kriv roditelj, jer je s
samo prichao "uchi, uchi, uchi...hocu same petice-desteke).."uzhas!
 Tako da sam vishe nego sigurna da i deca umeju da budu depresivna.
A, da ne spominjem psihoaktivne supstance, koje razaraju mozak...i onda dete se nadje kod psihologa..psihijatra.A, roditelj nema pojma, sazna tek tada
  Smiley 1
  Vidim da strelitet (kod zhene) niko nije spoemnuo.Vecina zhena koje nemaju decu su depresivne.
 Upravo zbog jedne moje poznanice sam ovo spomenula.Ona je digla ruku na sebe, jer se osecala nevazhnom...posecivala je lekare, pila razne lekove i na kraju se otrovala.Muzh je nije razumeo, njegova porodica itd...
 Sad ce neko da kazhe..zashto se nije vratila kod roditelja.Nema ih! On joj je bio sve.

  I, depresivni ljudi su skloni samoubistvu..naravno ako su prepushteni sami sebi.

 I, svi smo mi po malo nekad depresivni..ne treba trchati lekaru odmah...bolje je pisati, crtati, chitati, druzhiti se, baviti se sportom..itd...

 Jedino ako i tad nema efekta...onda kod lekara...Mnogo pre...nego shto nam se u glavi uvuche samoubistvo...

 P.S. Ja ne bi mogla da podnesem gubitak deteta(daleko bilo)  I, divim se ljudima koji se oporave posle toga.
 Obichno psiholizi savetuju rodjenje drugog deteta...
 
 P.S.1. Nadam se da nisam promashila temu Smile

 Poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 1234
Primer - dva deteta iz iste porodice, roditelji su se stalno svadjali pred njima, majka ih previse kritikuje, iskaljuje bes na njima i stalno napeta situacija u kuci... Deca odrastu, jedno postaje melanholicna, povucena i plasljiva osoba, drugo postane sigurna, hladnokrvna osoba, ambiciozna i stabilna licnost. Prvo dete je bilo sklonije depresiji jer je takav karakter, depresija se ne stice, nego se radjamo slabiji ili jaci. Oba deteta su razvila odbrambene mehanizme, prvo se povlaci, drugo se bori. Ali mene zanima moze li se pomoci onima koji su skloniji depresiji, ili ce oni uvek naci negde razlog da tuguju?
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Primer - dva deteta iz iste porodice, roditelji su se stalno svadjali pred njima, majka ih previse kritikuje, iskaljuje bes na njima i stalno napeta situacija u kuci... Deca odrastu, jedno postaje melanholicna, povucena i plasljiva osoba, drugo postane sigurna, hladnokrvna osoba, ambiciozna i stabilna licnost. Prvo dete je bilo sklonije depresiji jer je takav karakter, depresija se ne stice, nego se radjamo slabiji ili jaci. Oba deteta su razvila odbrambene mehanizme, prvo se povlaci, drugo se bori. Ali mene zanima moze li se pomoci onima koji su skloniji depresiji, ili ce oni uvek naci negde razlog da tuguju?

svaka cast na prezentaciji Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Tek sam sad video Smile


Ja mogu za čas da se isključim i da postanem totalno hladnokrvan.....  valjda i vi to možete Smile Smile

Lupio pa ostao ziv...

Posebno me nerviraju ljudi koji vecito prichaju ''jaoooj pa nisu mi jasni ljudi koji pucaju pare na psihologa'' pritom ne shvatajuci da se ljudi na razne nacine bore sa nekim stvarima...I da nekima treba dodatna pomoc jer nemaju dovljno snage ili dovoljno sredstava da na kraj izadju sa tim. Uostalom, trazenje pomoci je jos jedan od nacina na koji n eko moze eventualno pomoci sebi, pa makar i dao pare na pishologa sto ce ovaj da ga slsuha - ako to nekome pomaze, znaci da nije beskorisno, zar ne?

Klasican sindrom zatucanog razmisljanja, onaj kojitrazi pomoc je mekusac, kukavica, slabic  a ne daj Boze da jos ide kod psihijatra, to znaci da je sigurno lud...

A vidiš mene posebno nerviraju površni ljudi
Odakle si ti zaključila da meni nisu jasni "ljudi koji pucaju pare na psihologa", ako ne mogu da reše svoje psihološke probleme u priči sa rodbinom i  prijateljima koja ih okružuje neka idu kod gospodina psihologa. Ja samo verujem da skoro svako može da očvrsne i da ne pada u depresiju zbog teških situacija jer to ničemu ne vodi


 Smile

U kriznim situacijima, svako od nas ce progutati emocije, to ti garantujem...


... meni licno u stresnim situacijama ... proradi neka vrsta blokatora emocija ... i dok traje stres jako sam koncentrisan i pribran ... neki kazu da me nista ne moze dotaci i da me boli uvce za sve ... cak mi zena kaze ponekad da sam dovoljan samom sebi

 

"Lupi pa osta živ"
"Ekstra"
"Opušteno"
"Šta reći"
"Volim sve što vole mladi"
"Po jutru se dan poznaje"

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 


A vidiš mene posebno nerviraju površni ljudi
Odakle si ti zaključila da meni nisu jasni "ljudi koji pucaju pare na psihologa", ako ne mogu da reše svoje psihološke probleme u priči sa rodbinom i  prijateljima koja ih okružuje neka idu kod gospodina psihologa. Ja samo verujem da skoro svako može da očvrsne i da ne pada u depresiju zbog teških situacija jer to ničemu ne vodi


Procitaj svoj post iz kog sam izvukla citat i ton posta i bice ti jasno odakle sam to zakljucila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Ne znam koji deo ti nije bio jasan..."valjda" ili "Smile" ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Ma bre...Ja sam ti rekla sta sam imala i sta sam mislila...Nemam  vise nista da kazem, ocigledno tebi nije nesto jasno u celoj prichi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:16:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.