Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: promene, iliti "bolje vrabac u ruci nego golub na grani"  (Pročitano 11526 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 335
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.8.1.4)
ti se izgleda nalazis u zonu komfora, kad ovako pricas.  Smile
Ja ne kazem da ne rizici nisu potrebni, na zalost oni su nuzni, i bez njih sve postaje navika i ednolicnost. Ali autenticni zivot je tezak zivot. Da se ne lazemo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Trik je u pripremi. Ako smo nezadovoljni stanjem prvo treba smisliti šta želimo, pripremiti plan koji nas vodi ostvarenuj želje iosigurava od potpunog neuspeha. Uputiti se, obrazovati ako je potrebno kako da uspemo u novom poslu. Na kraju treba punom snagom krenuti, ali u poznatom pravcu. Većina ljudi ovde nikad ne planiraju, uleću impulsivno, ko guske u maglu, pa ostanu bez svega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne volim promene. Ipak, mnogo puta mi se zivot menjao.. uz dosta cekanja (neznam ni sama cega  Smile, premisljanja i takvih stvari) i u startu sam znala da ako previse cekam uspeh nece biti potpun.. ali Smiley
Sada cu malo da odem od teme, ali tema je zapravo ista.
Znam mnogo ljudi koji nikad nisu putovali nigde. Zbog sengena. E sad.. kad im kazes da postoje mnoga prelepa mesta na svetu (koja znam da bi voleli da vide) za koja im ne treba viza, ili im treba ali je formalnost i dobija se na granici belo me gledaju. ali neeee.. oni bi odmah u sengen zonu... Cini mi se da kad bi sad ukinuli vize 90% ljudi opet ne bi mrdnulo nigde.. Jer da zele da mrdaju, otisli bi prvo na izlet na obliznju livadu, ako nista drugo  Smile
Ponekad nam je lakse da se ucaurimo.. da kazemo da bi smo mi to odmah, samo kad bi nas "oni koji nam brane pustili".. Da putujemo, da nadjemo posao, da se odvojimo od mame i tate..  Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
e upravo to mi i nije jasno, zašto je toliko strašno ostati u nekom trenutku praznih ruku.
masovno se ljudi boje promena, teško im padaju, teško se odlučuju ili se uopšte ne odluče na bilo kakav korak.
e ta me malodušnost izluđuje, tipa "neću ni da pokušam kad znam da neću uspeti" Smile
unapred sam sebe osudiš na poraz, a da nisi ni pokušao ništa.
to ne razumem

ti se izgleda nalazis u zonu komfora, kad ovako pricas. Smile
Ja ne kazem da ne rizici nisu potrebni, na zalost oni su nuzni, i bez njih sve postaje navika i ednolicnost. Ali autenticni zivot je tezak zivot. Da se ne lazemo Smile

iva, dobila si ovde dobar odgovor... sta znaci ostati praznih ruku? izgubiti sve... a cim o praznim rukama tako olako govoris, znaci da si u 'zoni komfora' i da taj rizik o kome ti govoris i nije neki rizik...

Trik je u pripremi. Ako smo nezadovoljni stanjem prvo treba smisliti šta želimo, pripremiti plan koji nas vodi ostvarenuj želje iosigurava od potpunog neuspeha. Uputiti se, obrazovati ako je potrebno kako da uspemo u novom poslu. Na kraju treba punom snagom krenuti, ali u poznatom pravcu. Većina ljudi ovde nikad ne planiraju, uleću impulsivno, ko guske u maglu, pa ostanu bez svega.

naravno. proprema je 70 % uspeha.
znaci, govorimo o tome da se treba truditi i naprezati... a ne tek tako rizikovati, pa sta bude.

Ne volim promene. Ipak, mnogo puta mi se zivot menjao.. uz dosta cekanja (neznam ni sama cega  Smile, premisljanja i takvih stvari) i u startu sam znala da ako previse cekam uspeh nece biti potpun.. ali Smiley
Sada cu malo da odem od teme, ali tema je zapravo ista.
Znam mnogo ljudi koji nikad nisu putovali nigde. Zbog sengena. E sad.. kad im kazes da postoje mnoga prelepa mesta na svetu (koja znam da bi voleli da vide) za koja im ne treba viza, ili im treba ali je formalnost i dobija se na granici belo me gledaju. ali neeee.. oni bi odmah u sengen zonu... Cini mi se da kad bi sad ukinuli vize 90% ljudi opet ne bi mrdnulo nigde.. Jer da zele da mrdaju, otisli bi prvo na izlet na obliznju livadu, ako nista drugo  Smile
Ponekad nam je lakse da se ucaurimo.. da kazemo da bi smo mi to odmah, samo kad bi nas "oni koji nam brane pustili".. Da putujemo, da nadjemo posao, da se odvojimo od mame i tate..  Smile

ponovo, nije rizik toliko bitan koliko truditi se, naprezati... raditi na tome necemu. pripremiti teren onoliko koliko je moguce. tek onda rizikovati.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 13:51:01 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Мени промене не падају тешко. Када се (пре)често дешавају, мало ми пада тешко да се адаптирам на нову средину и људе, али...
У суштини, одувек живим тако  (како је моја бака рекла:"Као да те сам нечастиви гони!") да у сваком моменту могу да спакујем свој живот у пар кофера и одем на други крај света и нормално наставим да живим.
Не либим се ризика, али оног испланираног и оправданог, али с друге стране волим и неке мале ритале, волим да будем окружена  познатим стварима, људима, обичајима...али никад у толикој мери да бих због тога пропустила да продужим даље.
Можда је боље врабац у руци, али рекох већ негде...ако желиш да летиш, не дружи се са пилићима. Можда су лепи, али не умеју да лете. 
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
kao sto je zbog odredjenog komfora vrlo cesto svima 'bolji' vrabac u ruci,
potrebna je i odredjena vrsta komfora da se tek tako spakuju koferi i ode...
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 14:04:16 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Па и није неки комфор,могу ти рећи, али није ни нарочито тешко. Не везујем се лако.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 14:00:26 od Livingston »
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 335
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.8.1.4)

da se odvojimo od mame i tate..  Smile
kako su to floydi samo dobro otpjevali

Mama's gonna make all of your
Nightmares come true
Mama's gonna put all of her fears into you
Mama's gonna keep you right here
Under her wing
she won't let you fly but she might let you sing
Mama will keep baby cosy and warm
Ooooh Babe Ooooh Babe Ooooh Babe
Of course Mama's gonna help build the wall
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 14:14:34 od bbb108 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
dobro, liv, ali neko drugi, ko nema znanje jezika, diplomu, prijatelje i blizu rodbinu po svetu... ne moze svaki cas da pakuje kofere  Smile
tj. moze, ali na drugi nacin... i ok, naucice jezike, steci ce prijatelje... ali  Smile
ljudi imaju potrebu da im negde bude dom, da se skuce, da imaju gde da se vrate i odakle da odu, da ne pocinju stalno iz pocetka...
ne znam sta je rizik u tome sto govoris Smile



... da se vratim na ono sto ivu kopka
koliko ja vidim oko sebe, nije toliki problem rizikovati, vec potruditi se prethodno ... mislim da na to iva i aludira  Smile na rad i trud  Smile
i svakako da je strasno rizikovati sa malo osnova za uspeh  Smile tipa, prodas stan da bi ulozio novac u neki posao i zaradio Smile i ne, ne odes kod mame i tate za to vreme  Smile ni kod babe i dede  Smile
... nemas odstupnicu, nemas gde da se vratis, odes... ulozis sve sto imas  Smile e to je rizik  Smile

tako da,  trud i rizik su medjusobno povezani... Smile

ko mnogo radi, nece se zadovoljiti malim   Smile
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 14:19:54 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ниси ме добро разумела, мени није јасно зашто, а очигледно је тако, да просечан човек има проблем да оде и из родитељске куће, кад напуни једно 35 година, да промени посао који мрзи, да се пресели из родног града, а да не говорим о одласку из земље.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.