Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profesoru s PMF-a 3,5 godine zbog pedofilije  (Pročitano 7185 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
"@sez
sta ti to znaci srbin?
sta to znaci hrvat?"

Cuj pa ti se meni obracas ko "srbinu" ajd malo se vrati na predhodne postove pa usaglasi stavove,inace tkzv "hrvatski narod" je imao genocidnu istoriju bar tako kazu istrijske cinjenice-fakat
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@tralalalala
opet ti.
ha,ha,ha.
ti si meni bas sladak lik,tako si entuzijastican.prosto se uznemirim kad vidim da tako zdusno branis retarde.bas si dobar.jel? Smile
@sez
ma jok srbin,hrvat,laponac,rus,francuz koji god.imas utisak o tzv hrvatima jer su kao tu blizu,al daa su ti blizu bilo koji drugi imao bi slican utisak,jer ljudi jesu na tom stupnju razvoja i ne odaljavaju se previse od toga,mrzi bliznjeg svog.
tako mene recimo,mrzi neki makedonac,a nismo ni kafu popili,ili neki madjar,ili neki sta ja znam.naziva me srbinom jer sam tu rodjena i zivim a ko zna mozda sam marsovac.ili sam ko zna sta jer otkud znam kakvo mi je sve poreklo i sta su mi i s kim se radljali neki preci kojima se trag izgubio.kako generalizovati.a da ne skrecemo s teme,taj lik treba da bude strogo kaznjen,da sad ne ponavljam i da me tralalalala ne katapultira u orbitu,makar on bio i rod rodjeni ne primereno je slobodno postojanje takvih retarda.svakoj je majci njeno dete drago ma koje nacije,rase,pola ili zdravstvenog stanja bilo.pa ne zelim takvog lika ni hrvatskim majkama u blizini.to je sustina.a sad ko razume shvatice ko ne odrasce ili nece. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
'"ne primereno je slobodno postojanje takvih retarda""

Hey bre osvrni se malo taj koga ti nazivas retardom je bio ugledni profesor,intelektualac i to ne kvazi

""to je sustina.a sad ko razume shvatice ko ne odrasce ili nece"""

cemu sad ova kliseizirana ironija,pokusaj supremacije sta li je Smile


sto se tice profesora mislim da mu je hrvatska drzava odredila pravednu kaznu,pa u hrvatskoj se za "genocid" i ubistva nad recimo srbima placala prekrsajana kazna
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to sto je neko zavrsio skolu to uopste nije merilo dusevnog stanja i stanja svesti.4-5 godina skole moze svako da zavrsi al da bude ljudsko bice ne garantuje mu spoljni oblik.
a opet ta prica o hrvatima i genocidu,ok,ako ti volis daa gledas stvari tim ocima to je tvoje pravo.ne smatram da je to u redu,al ajde sad da se vratim medju turke,nemce i ostale amerikance.dosadno je to,veruj mi zivot je i suvise kratak a univerzum suvise velik da bi se stiglo.aj mi da gledamo sta je nama bitno sad i ovde,sta je bilo i sta ce biti ko zna.
taj sto je prof.moze to macku o rep,i to sto je hrvat isto,al to sto siluje nemocne i radi grozomore to znaci da je dusevni retard.ne dusevni bolesnik.on da je bolestan bio bi u bolnici,on je vrlo sposoban da radi uzase pa makar ko da je i sa ma kakvom diplomom.
 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da napravimo grubu procenu:

5% populacije sklono seksualnim devijacijama
10% populacije sklono kriminalu
30% populacije patoloske lencuge

Kandzija koja ce zavesti red i odvratiti potencijalne pretupnike od akcija koje bi pravili, bez kandzije u svakom drustvu nastaje haos!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
i naravno da to skolovanje ne traje samo 4-5 god vec najmanje 10tak godina skolovanja i jos toliko naucnog rada,inace takva vrsta izopacenosti nije nista novo u slicnim intelektualnim krugovima
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Mislim da je smrt preblaga kazna za manijake koji siliju decu,ipak bi ih trebalo nabijati na kolac i muciti.
Kao sto rekoh nije to bilo koje delo to je bolest i on ce cim izadje iz zatvora ponovo to uraditi,a ti tralalalala prestani da filozofiras,to sam ti jednom vec rekao,i ulazis u bit zakona i drzis se njega ko pijan plota.
Sto se tice one price o nacijama,mislim da decu ne bi trebalo deliti,ne bih to ni detetu svog neprijatelja pozeleo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Tralalalala

Ovo sa slonom je strava!!! Nama bi vise odgovarao nosorog, zbog nacionalnog straha od analne penetracije!!! Samo da mi ne udje, j*bo glavu!!! (mozda je post previse psihodelican??)
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Znaci mi smo neandertalci zato sto mrzimo pedofile.
Ako je tako onda jesmo.
Ali koliko ja vidim vi ste puni razmuevanja za takve bolesnike,verovatno ste prikriveni pedofilcici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.