Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profesoru s PMF-a 3,5 godine zbog pedofilije  (Pročitano 7190 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Vise puta sam sasvim jasno napisao da hrvatska drzava treba da kazni strogo -- stroze nego sto je sada kaznjen -- ovog coveka koji je zloupotrebljavao i to mentalno retardirane ne male decake, nego starije maloletnike.

Takodje sam objasnio da drzava NE SME da dalje kaznjava ljude posto jednom odsluze kaznu. Dakle, kaznjeni su kaznom propisanom po zakonu i to je to. Normalnoj osobi bi to bilo dovoljno.

U svakom slucaju, sto se tice pitanja: licno ne volim narocito male decake i uopste decu, ako su bucni i prave nered dok radim.

A ti? Sta volis? Mozda projektujes sopstvene strahove od sebe samog i svojih zelja?

Ili si mozda bio silovan pa lecis traume?
« Poslednja izmena: 04. Feb 2006, 17:21:23 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sistem kaznjavanja postoji da bi doticni prekrsilac prestao to da radi nakon izdrzavanja kazne, ne mislim samo na ovaj konkretan slucaj, i svakom prekrsiocu treba pruziti sansu da zivi "nov" zivot. Tri meseca prekrsajno zbog ulicne tuce, pa je shvatio da to ne treba raditi. Promena ponasanja, pokajanje, odluka da ispravno zivi, valjda je to cilj svakog vida drustvene kazne.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Ja hrvatskoj zelim Smile sto vise ovakvih likova kao pomenuti profa
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@dutch
 Smile Smile Smile
@tralalalala
 Smile Smile Smile

kazna mora biti i primerena delu,demokratija i jeste vladavina zakona i zdrave savesti.
uopste mislim da za neke slucajeve,rigorozne kazne i smrtna nisu ne demokratske i nisu zastarele,vec su potrebne,izuzetno,radi vaspitanja populacije koja je sve vise devijantna i nenormalna.i ne postavljajmo pitanje sta je i ko sudi o normalnosti,svako mentalno zdravo ljudsko bice zna sta je ok a sta ne.
mislim manijake svake vrste treba javno cereciti.tacka.
 :chainsaw: [smilie=13.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ps
@sez
izvini a sta ti znas o hrvatskoj i hrvatima?sta ti zelis ,srbine , bliznjem svom?
bez uvrede al to sto kazes je umobolno!
 [smilie=37.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mislim manijake svake vrste treba javno cereciti.tacka.
 :chainsaw: [smilie=13.gif]

Kao sto rekoh, ovakvi manijaci sa zeljom da ubijaju -- i to cerece -- druge ljude (kao sto je sita) treba da probaju da se isele u Saudijsku Arabiju, ali ce verovatno naci da su cak i tamo zakoni isuvise liberalni za njihov ukus, pa im jedino preostaje da se ubiju jer ne postoji ljudsko drustvo prema njihovom ukusu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S4
Ni drustvo puno pedofila i sex manijaka nije idealno resenje.Gadi mi se ljudski rod uopsteno
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
ps
@sez
izvini a sta ti znas o hrvatskoj i hrvatima?

mnogo vise nego sto bi mislite(mislis),btw tebi je svako po defaultu srbin,tako jeli?a mlada hrvatska demokratija je uvek tezila svetskim trendovima,tj pederastiji i pedofiliji,tako da zelim vam sve najbolje
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@tralalalala
neko ko radja i ima decu ni u kom slucaju nije ubica,ali postoji jedan slucaj tj kada su deca ugrozena od str. manijaka.pusti ti demokratiju ,nije to cvece.demokratija jeste vladavina zakona drzave i morala,a od toga su mnogi daleko.sa par javnih lincovanja i ti manijaci bi porazmislili da li bi cinili takva zlodela.ovako zakon na njihovu ruku,odsluzi godinicu dve i ponovo u akciju.manemoj/ Smile
@sez
sta ti to znaci srbin?
sta to znaci hrvat?
kakav je to vremeplov u kom se putuje,
ja jesam za rigorozne kazne pojedincima ma odakle za kojekakve monstruoznosti,al iskreno imam prijatelje i dobronamernike raznih nacionalnosti i ne mogu sve trpati u istu vrecu jer imaju razlicito ime od mene ili sl.ako je neko zlocinac nek plati adekvatno svom zlocinu a ne generalizovadi citave narode i populacije.to je sranje.
pre svega svi smo mi kvalitativno iste duse i od istog sazdani a to gde i od kojih majki smo dobili tela to nas ne cini razlicitima da bi se mrzeli.niko na ovoj planeti nije slucajno a svako za sebe trreba daa sazna sta je misija.e dok to ne znamo ljudska vrsta ce biti i ostati glupa i sklona raznim sranjima koji niti cemu sluze niti imaju svrhu,tek su pepeo u tocku vremena. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Medjutim linc je takodje zlodelo,

i to gore od silovanja,

jer je rezultat smrt, a rezultat silovanja nije smrt,

osim ako je zrtva i ubijena sto je odvojeno krivicno delo, a sto ovde nije bio slucaj.

Sto ce reci, onaj ko podrzava lincovanje -- a kamoli javno ga propagira -- mnogo je gori od silovatelja.

----------

N.B. U Evropi, ukljucujuci i azijske delove Turske i Rusije nedopustiva je smrtna kazna -- ni za veleizdaju, a kamoli za bilo sta drugo. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.