Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Превише сам романтичан. Треба ми савет.  (Pročitano 115454 puta)
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 
Drugari.... Smile

Vi momci stvarno imate talenat i kladim se da ste isto tako snalazljivi, mastoviti i kreativni i sa devojkom/zenom/partnerkom/zmajicom..... Hajde, kad ste vec ovde, da se malo vratimo na temu i iskoristimo vase trenutno nadahnuce pa da podelite vase vidjenje romantike sa oratorijumom Smile .

Ima li je? Sta je dovoljno a sta vec preterivanje? Vredi li biti romantican? Znaju li danasnje devojke to prepoznati, i sto je jos vaznije, ceniti na pravi nacin?

IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
LG Frizider
Nikad duzi sinonim za "odjebite" ne vidoh, mlada si moderatorica pa te jos drzi stpljenje Smile

Pa eto, romantike nema, romanticni vitezovi su na netu igraju WOW gde rokaju zmajeve.

Jebemliga, romantican treba biti kasnije kad ste u vezi, to muvanje romantikom je malo, kako bih to rekao, samoubistvo iz zasede.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
сори бат ...



...јбга Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 
E moj sremac....da ne znam jos nekog ko ima dijametralno suprotno misljenje od tvog, etiketirala bi vas iz mesta da ne razmislim, ovako ti samo mogu reci, cekaj da se zaljubis (uh, nadam se da ima i zmajica u danasnje vreme  Smile ) pa ces videti ima li smisla uopste biti romantican. Ili ides na kartu da je nekoj i sarkazam romantican  Smile
Ma ne.... Smile

Ugledaj se na mog komsiju, on zna kad, gde i kako je koristiti (i to je nesto.... Smile ).

Inace komso ovo je...
Pa eto, romantike nema, romanticni vitezovi su na netu igraju WOW gde rokaju zmajeve.
...tuzno ali istinito. Da imam mesta, stavila bi u potpis Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
LG Frizider
Taman krenes sa dragom u prirodu, polako sumrak navire uz rumeni odsjaj neba nase Danice praveci mesta za nocnu igru svoje brace i sestara dok na proplanku izvire dalekovod i ti se setis jebo mater pa ja 2 meseca nisam platio struju a ova krava je verovatno opet ostavila popaljene sve zive sijalice i bojler, kojikurac 5 da ih imam svih 5 bi bili ukljuceni kao da tusiramo slonove i zirafe a ne dva jebena stvorenja od po kvadrat ipo povrsine koze........

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
контам романтика све то лепо фино блабла ... на крају је ипак само средство за до циља ...  Smile



ел идеалан постер за тему? а? а?  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia krntija

Има ли неки савет како да смањим романтику у себи која је заиста прејака

Има. Немој бити толико романтичан.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 6220
Citat: Ilija Nis link=topic=563867. msg10143626#msg10143626 date=1323539261
. . .  i sad cekamo da se neka upeca  :chuckel:

ти си премало романтичан.  Романтична сиротиња.     :cry:
Nisu ni bandere i gedore, pa se zene pale. Smile Bar nisam folirant  Smile
Citat
Vredi li biti romantican? Znaju li danasnje devojke to prepoznati, i sto je jos vaznije, ceniti na pravi nacin?
Svako ima svoju intimnu stranu i u okviru nje definiciju stvari koje smatra romanticnim. Kada upoznas taj deo njene licnosti, i ucinis nesto sto devojka smatra romanticnim, ona ce pre svega ceninti sto si se pomucio da je upoznas, a onda i zbog samog gesta. Ono sto ne prolazi i sto ja mrzim i ne bih uradio nikada su filmske prezvakane stvari, jer time kao da kazes :" Ja sam moju romanticnu stranu kupio kod Kineza na rasprodaji , a ti ?"
« Poslednja izmena: 12. Dec 2011, 19:06:36 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
baš se odavno nisam ovako nasmijala  Smile
nije ovo ništa podrugljivo,nego.. neubjedljivo,skroz. vjeruj mi,baš sam romantičan tip,ali ovo je ljigavo,pravo da ti kažem. previše drame,previše davanja.
romantika je apsolutno bitna,pogotovo kad se pravilno 'koristi',jer kad pretjeraš,postaje neukusna,dobija neku drugu notu.
ti..da ne kažem nešto drugo,previše idealizuješ,pa sve ukapiraš nakon 2-3 godine,ne kapiraš baš najbrže to odstupanje od onog svijeta koji u tvojoj glavi postoji
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Citat: Ilija Nis link=topic=563867. msg10143626#msg10143626 date=1323539261
. . .  i sad cekamo da se neka upeca  :chuckel:
Kod:
Citat: Tepachenko 01. Sep 2011, 13:53:28
Ja sam s Pižonom zadovoljan.

Ма шта ти имаш да причаш о романтици и женама, када си и са Пижоном ѕадовољан!!

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.