Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Превише сам романтичан. Треба ми савет.  (Pročitano 115314 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Nece je "ubiti prejaka rec" ako se zauzmes za svoju stranu, svoje potrebe (ne mogu da verujem da ovo pisem Smiley ), slobodno, zene su jake i nekako su u danasnje vreme i navikle su na to. Uostalom, i to je deo veze, razmena misljenja i dijalog.

 Uradi i ti to, prilagodi se potrebama svoje "ciljne grupe" Smiley

хвала ти на добрим саветима. Покушаћу то. 

Citat
Znas, vreme vitezova, zmajeva i princeza je, na zalost, proslo. Ne kazem da danas romantika ne postoji ali je update-ovana i modifikovana potrebama danasnjih savremenih i emancipovanih zena....

На жалост, тако је.

Ја сам пуно читао као мали, и не само читао већ веровао у све те бљ...тине, и ето, оставило трага на мени. Изгледа, романтике данас има само по књигама да се нађе.

А и то све тамо што се догађало у Средњем веку...ма и то треба узети са дебелом резервом. Они давно тада нису имали струје а кандила оскудна...па су морали гледати у Месец и звезде по читаве ноћи. Није им тешко било напајати се романтиком, јер нису имали избора...

Ми сад немамо кад да бленемо у небо, јер смо силно загледани у компјутерски екран. На пример, док теби ово пишем сада напољу је плава ноћ са снегом што се искри на пуној месечини и где друга светлост и не треба да би се комотно ходало по ноћи, где нападало иње чини да свако дрво јесте новогишња јелка, са збуњеним срнама што скачу около....апсолутно чаробна ноћ!!

Али...ја све то не видим (и не чујем!!) јер морам да куцкам овде...док су моји прађедови по оваквој ноћи јурцали по прелима, и месечина им је била потребна да не би поломили вратове ломатајући се по врзинама и пречицама да их не би ухватили док се враћају из швалерације...

И то је била романтика, која се сада налази по књигама. Док ми данас покушавамо да исисамо романтику из компјутерске тастатуре...??? Туго моја преголема! 
**************

И док је ја учим како да мирише земљу после кише и ослушкује тишину усред мукле ноћи, где једино повремени хук сове у даљини нарушава ту дебелу тишину - она  ме хвата за руку и пита да ли сам приметио како су је сви гледали док је последња ушла у салу за дочеке???

Туго моја преголема!!
Зато ми често пада на памет песма М. Ракића: (Искрена песма):

"...и зато ћу ти увек рећи: Ћути!
Остави душу да спокојно снива,
док крај нас лишће на дрвећу жути,
и тама пада врх заспалих њива!"

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
baš se odavno nisam ovako nasmijala  Smile
nije ovo ništa podrugljivo,nego.. neubjedljivo,skroz.

Душо, ја ово нисам писао да бих тебе убедио. Леба ми.
Со, не узбуђуј се ако ниси одмах насела. Има времена.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
ima vremena da nasjednem? znači-ipak ubjedjuješ?

ma samo ti kažem,vjerujem da postoje beznadežni romantici,ali ovo nije baš taj slučaj. čak i da jesi ovoliko romantičan,očigledno si se uvjerio da to nije dobro,čim si otvorio temu.
So,disciplinuj romantiku i biće ti lakše. Prosto vidi sa kim si i koliko pažnje ta osoba od tebe zaslužuje.
biće ti zanimljivo i da na trenutak zamisliš da si neko drugi i da se upitaš objektivno-pretjeruje li ovaj momak? šta on to radi pa se neko samo udaljava od njega?
samo je pretjerivanje u pitanju,jer ćeš sebe tako da povrijediš. neko romantiku i ne voli,skroz mu je suvišan element. neki su mnogo romantični,ali ipak imaju granicu. a niko na romantiku i lijepe gestove nije gadljiv,naprotiv.  lijepi su ti mali,sitni gestovi  koji spontano dodju. koji nasmiju,ozare datu osobu,učine da ona zapamti taj trenutak i kasnije  poželi da se 'revanšira'. i nikad nije kasno za romantiku,ma koliko da je par zajedno. samo ne treba pretjerivati,ni previše dobra ne valja

slikovito možeš da dočaraš grešku-umjetnost je,recimo,širok pojam. Pojam 'lijepo' je i široka i subjektivna kategorija.
Samo zamisli razliku izmedju neke kuće ispred koje su čuveni lavovi,patuljci u dvorištu...i neku koja ima ukusno i umjereno sredjeno dvorište,manje detalja i smirenije boje.

ili neku haljinu sa bezbroj detalja,sa šljokicama,zlatnom šnalom-nekom je to lijepo,a većini kič  i odraz neukusa. zato će se prije okrenuti izboru haljine koja je finog kroja,sa par detalja.  ovo je samo metafora,čisto da znaš da previše truda i u ovom tvom slučaju  samo guši i zbunjuje.  zato samo opipavaj puls datoj osobi  i radi na sebi
« Poslednja izmena: 13. Dec 2011, 09:59:48 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
Drzi brate do romantike...onaj ko ne zna pokloniti cvijet,zagrliti kada treba,pruziti osmijeh kada treba,pustiti suzu jer boli...taj brate ne zeli zenu,nego predmet Smile Svaka zena zeli dodir i toplinu,a buzdovana ima mnogo...nemoj biti jedan od njih Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ti si momce sve, samo ne romantican Smile Romantika ti je kao raspored casova.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Ti si momce sve, samo ne romantican Smile Romantika ti je kao raspored casova.

Ево, коначно неког ко се разуме у романтику!...и у распоред часова. Smile

Дедер леба ти, рецидер ми нешто о романтици. Да научим нешто...као дефиницију романтике; примере...можда си ти у праву. Хоћу да сазнам више о томе. Хођу, бре да будем ормантичан....не шифоњеричан.
фала лепо
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Prosto vidi sa kim si i koliko pažnje ta osoba od tebe zaslužuje.

просто, ех?
тебе никад нико није успео да слаже?
« Poslednja izmena: 27. Dec 2011, 08:08:51 od visokagora »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Ово неки мртав форум! Нигде никог...боли све сукња за романтиком.
Очла романтика у шифоњер!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
Oprostite,ali meni je mnogo romantično kad pada kiša.Često pustim i suzu.Dugo mi je trebalo da skupim hrabrosti i priznam ovo.I ja imam simpatiju i neću da kažem kako se zove,samo ću reći da smo se držali za ruke.I to mi je isto mnogo romantično.
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Oprostite,ali meni je mnogo romantično kad pada kiša.Često pustim i suzu.Dugo mi je trebalo da skupim hrabrosti i priznam ovo.I ja imam simpatiju i neću da kažem kako se zove,samo ću reći da smo se držali za ruke.I to mi je isto mnogo romantično.

Kad pada kisa, sum talasa koji zapljuskuju obalu, drzanje za ruke kad se setate po parku/plazi/ulici ili samo sedite na klupi, "pisamce na displeju" a kad ga otvoris tamo neke lepe reci, nespretni poljubac jer su trema i zelja ucinile svoje....
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.