Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretio devojkama batinama jer su se ljubile?  (Pročitano 12005 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
on je bar dosledan u svojoj netrpeljivosti istopolnih odnosa..

sto se ne moze reci za 99% muske populacije koja licemerno podrzava lezbejske odnose (iz potpuno pogresne pretpostavke da ce mozda mozda nekad neko pozeleti da ukljuci i njega u taj scenario sto se nikad ne desava ili zavrsava fijaskom) i super im je da se devojke vacare i zvalave na javnim mestima, dok na pogled na dva tipa koji se zvalave idu po palicu da ih izlome jer su "odvratni"..

bolje biti retardiran i mrzeti sve sto nije heteroseksualno i "moralno" po nekim izoblicenim standardima moralnosti, nego biti licemer koji prodaje cisto licemerje kao toboz adekvatno objasnjenje za sopstvene probleme sa mozgom i polnim organom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
on je bar dosledan u svojoj netrpeljivosti istopolnih odnosa..
svidja mi se nacin na koji razmisljas
ako se dve ribe ljube svima je to hot i kul
a ako se dva tipa ljube onda je to bolesno i kripi  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
A hebiga.. mislim, verovatno ja nista ne bih napisao da su muskarci, jer pre svega te pretnje bi mogao da okaci macku o rep. I zbog toga sto me, kao i dosta toga drugog, ne interesuje.. gledam svoja posla, ali to zna biti i najgore, jer kad-tad ce se naci neka budala koja ce da odluci da nesto sto ja radim, njemu ne odgovara.. a onda bih ja ovako impulsivan, garant najebao.

Ako i zene i muskarci imaju pravo da se ljube bez ovakvih komentara, onda imaju i ovi.. svidjalo se to meni ili ne.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Sto se mene tice neka se svi zvalave, ali u USA, ne u Srbiji.  Srbija ima dovoljno problema, ne trebaju jos ovakvi problemi gde se ova grupacija stiti poput belih medveda i gde je to "normalno." Homosexualnost je genetska aberacija, i treba biti tretirana kao takva, nema tu nicega normalnog.  Ovo je sto se mene tice cisto provociranje hetero populacije, jos pogotovo kada znaju kakav je osecaj u narodu po pitanju ovoga.  Srbija nije Amerika, i zdrav razum treba biti upotrebljen.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
E vidis, meni je zdrav razum ne pretiti nekome jer nesto sto on radi meni ne odgovara. Mislim, logicno mi je.. jer ako cemo tako, onda kada bih ja krenuo da pretim, bijem, i slicno, one koji meni ne odgovaraju, ja bih zavrsio u zatvor. Razumem da recimo tebi to ne odgovara, i to je ok, tvoje misljenje.. ali kada neko pocene da preti nekome drugom zbog svog misljenja, to vise nije ok.. i tu vec licno meni, budi osecaje besa.. srecom, znam da se kontrolisem, i da zadrzim svoja misljenje za sebe, ili ovako, diskutujem.

U najgorem slucaju, povremeno delujem kao arogantni seronja..
« Poslednja izmena: 03. Maj 2014, 18:42:32 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 28.0
E vidis, meni je zdrav razum ne pretiti nekome jer nesto sto on radi meni ne odgovara. Mislim, logicno mi je.. jer ako cemo tako, onda kada bih ja krenuo da pretim, bijem, i slicno, one koji meni ne odgovaraju, ja bih zavrsio u zatvor. Razumem da recimo tebi to ne odgovara, i to je ok, tvoje misljenje.. ali kada neko pocene da preti nekome drugom zbog svog misljenja, to vise nije ok.. i tu vec licno meni, budi osecaje besa.. srecom, znam da se kontrolisem, i da zadrzim svoja misljenje za sebe, ili ovako, diskutujem.

Ili u najgorem slucaju, da povremeno delujem kao arogantni seronja..
Moj je problem sa ovim sto ja smatram da je ovo radjeno radi provokacije.  Ako ce da se zvalave nek se zvalave u stanu ili negde drugde, ne na ulici u Srbiji gde su ljudi bili prebijani za manje. To bi bilo ko kada bi belac ushao u geto i vikao White Power.  Ja se slazem sa tobom da takvi izlivi besa i pretnji nisu dobri, niti ih ja podrzavam, ali valjda neko treba da ima razuma da je Srbija Srbija a ne San Francisko.  Srbija jos nije na tom stupnju degeneracije ko Amerika da prihvata to zdravo za gotovo.  Za koju godinu mozda, ali ne sada.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Safari 537.74.9
mob
I-mate 30 Pro
demokratija
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Jebala ih demokratija  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Кога брига шта раде две атеншн хорке Smile

Kaze kineska poslovica, kad niko ne bi brinuo komsijinu brigu, bio bi na svetu apsolutni mir  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Pa to onda nije problem do njih, nego do ljudi. Samo zato sto se nesto desava stalno, jer je neko prebijen zbog duge kose, mrkog pogleda, ili sta ti ja znam, ne znaci da je to normalno. Ako oni trebaju da se ljube u stanu, onda i hetero parovi isto treba tako. Razumem ja sta ti hoces da kazes, ali to ne znaci da je ok da ovako ostane.. za SAD ne znam, ali vecina ljudi iz te zemlje koje sam upoznao ovako, preko neta, deluju ok..

Mislim da mi licno nemamo pravo da kazemo da su oni nesto losiji, kada ovde svaki dan ima cudo ubistva, silovanja, maltretiranja drugih, itd.. Jbt, ljudi smo.. ako nikome licno ne skode, pitam - sta je problem? Plasis se da tvoje dete nece postati gej? (generalno pitanje, ne licno tebi) Koliko ja znam, ne 'prenosi' se to tako.. ali i da se slucajno desi, da li bi i njemu/njoj pretio?

Sto se ovoga (teme) tice, i da jeste provokacija, ako hoce da se to 'unormali', mora se negde poceti.. ne mozes ne raditi nista, i ponasati se kao da je sve ok.

I opet.. vecina nas ima 60-70 godina zivota.. ako toliko godina treba provesti u mrznji drugih, gadjenju.. onda jbg.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.