Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled Symbian/Windows Mobile/Maemo/Android/iPhone/Java programa za GPS  (Pročitano 293560 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone
srdjandk, kad sam rekao ono za Garmin, trebao sam i da napisem da je po meni on najbolji za Srbiju  Smile
Sto se tice TomTom-a, ne znam kakve su mape Evrope ali znam da je mapa Srbije ocajna  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC desire s
srdjandk, kad sam rekao ono za Garmin, trebao sam i da napisem da je po meni on najbolji za Srbiju  Smile
Sto se tice TomTom-a, ne znam kakve su mape Evrope ali znam da je mapa Srbije ocajna  Smile

Istina tom tom je za srbiju slab, mozda su malo nesto sada izmenili ali znam nije bilo lepo uradjeno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Smile Smile Smile Smile za temu i za Garmin   




Pa trudili smo se Smile


Razumeo sam sta si hteo Reci , I Mogu samo da kazem Zaista  je ovo Lepo obrageno i da je trebala ovakva Tema

Mucim se i sa TomTom da Startujem Na N95 ali ne ide nesto nije kako treba ne moze se ni Startovati
« Poslednja izmena: 29. Dec 2007, 20:08:07 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Radi TomTom kod mene na N95 samo neznam kako da ga nateram da navigira.  Uvek mi trazi bluetooth GPS a sta ce mu kada vec ima ugradjen GPS? :[5]: :[5]:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot0072.jpg
(141.24 KB, 240x320)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li je neko uspeo da podesi TomTom da prihvati GPS N95?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone
Prvo - Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.

Drugo - Nije izasla verzija TomTom-a koja radi sa internim GPS-om kod N95
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Radi TomTom kod mene na N95 samo neznam kako da ga nateram da navigira.  Uvek mi trazi bluetooth GPS a sta ce mu kada vec ima ugradjen GPS? Smile Smile

reci na koju foru si uspeo kod mene nece da radi kad startujem on ostaje da trazi ,trazi i tako ostaje do beskonacno kao na ovu sliku



[Edit by acikav: uklonio sam sliku jer se pojavila druga, umesto one koja je postavljena.]
« Poslednja izmena: 30. Dec 2007, 22:53:35 od acikav »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.65
ja sam samo kopirao foldere na karticu i nakon toga instalirao .exe iz foldera ***** i sve radi sem konekcije. Pre neki dan sam skinuo sve "updates" koje su mi ponudjene i nigde nisam nasao podatak koji se tice N95 telefona.
Danas dobijam samo ovo:

Sto znaci da nema novih podataka za upgrade.



[Edit by elborashon: Svaki vid Piraterije i drugog krsenja zakona Srbije je zabranjen Pravilnikom Burek Foruma.]
« Poslednja izmena: 29. Dec 2007, 22:04:59 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
@Mikele sto se srbije i balkana uopste tice cenim da je garmin mnogo bolje odradjen.Ali moj komentar je zasnovan na tome da sam bas pokusao da se prebacim na garmin i smorio sam se posto ima tih nekih sitnica koje bez kojih se moze ali kad naviknes onda ti fale.Slazem se u potpunosti  za balkan posto sam putovao sa tomtomom i do madjarske je radio za 10+ ali kad sam usao u madjarku sa starom mapom "eastern europe" upropastio me uvalio me u budimpestu usred spica pa onda sam isao po njvama posto puta nema  ,stara mapa,jos gore sam prosao u grckoj gde me doduse isao sam na halkidiki ajde sto me uvalio u solun  nego uvalio me u neke jednosmerne sve u suprotnom smeru,hteo zet da me bije hehe i on isao samnom....Posto mi za koji dan stize n95 8gb malo sam se smorio posto mi je izbor za nav izmedju garmina i r66.Uopste nekapiram tomtom zasto toliko cekaju da srede program da prihvata interni gps.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Navigacija kakvu znamo i kojoj svi ovde tezimo je izgleda vec prevazidjena. U svetu su vec u prodaji uredjaji marke MIO koji koriste MioMap 2008 mape u 3D fazonu i to izgleda ovako:





Ono sto je nekada bila radnja u naucno fantasticnim filmovima danas je postala sirova stvarnost, jer ovo vec danas funkcionise u par evropskih gradova koju su u potpunosti ucrtani u 3D. Da covek ne veruje sta se moze imati i koristiti vec danas, dok smo vec juce samo mastali o tome i verovali da cak istu tehnologiju nikada videti necemo u stvarnosti.
Ovo je narode prevazislo i Dzejms Bond-a i sve ostale sanjarije. Fale jedino oni leteci automobili i navigacija za njih pa da pustimo dusu.

Govori se da novi NavNGo i-GO 8 isto poseduje sve ovo sto i MIO! Samo da novi TomTom 2008 za koji se govori da ce raditi na N95 jer ovaj 6.0.10 izgleda ne radi, bude posedovao ovakve 3D mape pa da se vozimo i razgledamo okolinu, uh!
« Poslednja izmena: 30. Dec 2007, 03:01:38 od jogurtsasirom »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.