Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:52:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prebijene ustase  (Pročitano 22818 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Nego sta nego su ih pobijedili...Pa zar ste zaboravili "Oluju"....ili mozda "Jasenovac"??? Srbi su htjeli Veliku srpsku Krajinu a za uzavrat dobili "Oluju"...... Smile




Stani, bre, prijatelju, tebi je to smesno!!!??? Tebi su Jasenovac i Oluja Smile


A drug Moderator kulira, НЕ КУЖИ provokaciju...

Izvod iz pravilnika: Da ne podsticu i ne sire mrznju prema drugima, ne vredjaju i ne provociraju sagovornike

ALI NE!!! Verovatno ću ja biti opomenut jer je mnogo veca greska pisanje velikim slovima, pa nego sta!!!

Da neko ode na Forum.hr gde su Srbi glavna tematika, i kaze kako je Draža heroj ili da ismeva neki neki logor gde su oni poubijani (Da li tako nesto uopће i postoji), pa to bi mu bio poslednji post, bio bi optužen za ratne zločine!!! Sramota!!!


lažeš ko pas, odi pogledaj "crni forum" na toj stranici

a eto odmah iza tebe se javio "pobunica" jazo koji širi ljubav i prijateljstvo
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Jao, bre, ljudi.  Pokušao sam da budem jasan, ali očigledno nije uspelo, pa hajde da pokušam još jednom.  Dakle, uskoro će sve ovo biti jedna država, pa će svi Srbi i Hrvati živeti u jednoj državi bez granice, zvaće se Evropska Unija, u njoj će glavnu reč voditi najjača evropska zemlja Nemačka i svi će živeti u miru i bez rata.  Ne verujete?  Pa videćemo za koju godinu.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
umorni ...mac mac

Sasa_Petrovgradski verovatno si upravu ali jedva cekam to da vidim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sigurno ćeš vidjeti jer dovoljno si zelen da to doživiš
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v360v
nema šanse da više živimo u zajedničkoj državi  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
umorni... ja u zivotu nisam video psa koji laze Smile
ali dobro, te glupe price po forumima, gde sam ja kao heroj, a ti si neki dasa, ne zelim da pricam...

bio sam na Crnom forumu... i video sam jedan vrlo zanimljiv post...


...je, je. Istina. Nema to veze jesu li to hrvati ili srbi, to su glupi ekstremisti i osobe sa sumnjivim kvocijentom inteligencije. Sve ih treba postrojit i {smajli sa batinjanjem po guzici}




IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema šanse da više živimo u zajedničkoj državi Smile
To je jedino u cemu se slazemo.
Nesto se ne secam da sam ja prvi poceo, jer prvo na ovom forumu govori srpski da te ceo svet razume a ne tu da postujes na hrvatskom. Pola sto kazes te ni ne razumem. Druga stvar je da prekines da provociras, znam da vi hrvati samo to i znate jer ste kao i italijani pedercine. I jos nesto nemoj da se mesas u srpske stvari kao sto je Kosovo i ono sto si me posebno iznervirao je vezano za Vojvodinu jer ako ne znas nesto onda nemoj ni da seres na tudj racun. Ja razumem da vi morate da serete nama jer koliko govna pojedete od evrope ne mozete ni da disete i onda morate jedan deo da izlucite.
Za moderatora je samo jedna stvar da vidi da smiri ove hrvate jer stalno prvi izazivaju i mesaju se tamo gde im nije mesto, mislim da nije u redu da ti i mi ostali Srbi na forumu trpimo ovakva hrvatska sranja i vredjanja od strane hrvata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
nema šanse da više živimo u zajedničkoj državi Smile
Pa ko je lud da ponovo zivi u zajednickoj drzavi s Hrvatima (verovatno i oni imaju takav stav prema zajednickoj drzavi sa Srbima).

A sve ove price oko EU, jedne velike evropske drzave,... ne piju vodu. Pitajte malo ljude na zapadu kakve stavove imaju prema ujedinjenoj Evropi. Dobicete odgovor da se zalazu za integracije (ekonomske, kulturne,...), ali nista vise od toga. Pa zar iko misli da ce jedan Francuz ili Nemac da se tek tako odreknu svoje drzave, zarad ideje koja je mozda i dobra ali svakako da moze biti opasna ili bar diskutabilna. Jedino u nasem regionu termin "ujedinjena Evropa" se shvata bukvalno. Al dobro, poznati smo po tome da sve sto dolazi spolja prihvatamo zdravo za gotovo (a ko je protiv taj je retrogradan, primitivan, antireformski,...). Nemojte da mislite da imam nesto protiv evropskih integracija, samo ako hocemo da se integrisemo treba znati s kim se integrisemo. Budimo realni EU odavno nije Evropa u onom izvornom obliku. Da bismo se integrisali s nekim mi moramo pre svega biti slicni, i imati zajednicke interese. U ovom trenutku slabo da ima i jednog i drugog. Interesi se mozda ponekad i poklapaju, ali ova slicnost to nikako nece ici. Odavno je etnicka, religiozna, i rasna struktura EU toliko izmesana, da se vise ne moze govoriti ni o slicnosti u okviru jedne drzave a kamoli o celokupnoj teritoriji Evrope. Tako da kad se sve sabere EU ce postojati jos dugo, ali pre svega radi ekonomije i boljeg trzista, a sve ostalo su price za malu decu.

I jos nesto, nemojte se vise svadjati. Srbi ne slusajte provokacije koje dolaze od Hrvata, u pocetku je i mene pogodio stav o Kosmetu i Vojvodini, tako da sam se upustio u raspravu, ali sada kapiram da nije ni bitno sta oni misle. A vi Hrvati mogli biste malo da izbegavate srpski nacionalisticki forum (imate valjda neka preca posla), ili ako vec dolazite smanjite malo broj provokacija. Trebalo bi malo moderatori da reaguju, jer ovako vise nema smisla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v360v
To je jedino u cemu se slazemo.
Nesto se ne secam da sam ja prvi poceo, jer prvo na ovom forumu govori srpski da te ceo svet razume a ne tu da postujes na hrvatskom. Pola sto kazes te ni ne razumem. Druga stvar je da prekines da provociras, znam da vi hrvati samo to i znate jer ste kao i italijani pedercine. I jos nesto nemoj da se mesas u srpske stvari kao sto je Kosovo i ono sto si me posebno iznervirao je vezano za Vojvodinu jer ako ne znas nesto onda nemoj ni da seres na tudj racun. Ja razumem da vi morate da serete nama jer koliko govna pojedete od evrope ne mozete ni da disete i onda morate jedan deo da izlucite.
Za moderatora je samo jedna stvar da vidi da smiri ove hrvate jer stalno prvi izazivaju i mesaju se tamo gde im nije mesto, mislim da nije u redu da ti i mi ostali Srbi na forumu trpimo ovakva hrvatska sranja i vredjanja od strane hrvata.
e vidiš dragi moj istočni susjedu kako si se ti iznervirao za vojvodinu tako sam se ja iznervirao za tzv. Krajinu.. a šta se tiče vređanja pa pogledaj kakve ti uvrede pišeš na račun hrvata.. i još nešto ja se neću mješat u vaše stvari al se i ti ne mješaj u naše stvari..
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v360v

I jos nesto, nemojte se vise svadjati. Srbi ne slusajte provokacije koje dolaze od Hrvata, u pocetku je i mene pogodio stav o Kosmetu i Vojvodini, tako da sam se upustio u raspravu, ali sada kapiram da nije ni bitno sta oni misle. A vi Hrvati mogli biste malo da izbegavate srpski nacionalisticki forum (imate valjda neka preca posla), ili ako vec dolazite smanjite malo broj provokacija. Trebalo bi malo moderatori da reaguju, jer ovako vise nema smisla.
šta se tiče izbjegavanja ovog foruma ja nisam došao ovdje da se svađam ni da provociram nego da vidim vaša mišljenja o nekim stvarima da raspravljam o tome ako je moguće na normalan način..  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:52:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.