Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravna lica, osnivanje i vodjenje privrednih subjekata  (Pročitano 27264 puta)

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Molim vas hitan odgovor. . . . . Da li je konacno uvedena poreska olaksica, odn.  poresko oslobodjenje za mlade pocetnike preduzetnike, do 25 godina. . . . . . . ? Cula sam da navodno postooji neko oslobodjenje na godinu dana. . . . . . konkretno se radi o frizerskom salonu, za cije poslovanje postoji obaveza fiskalne kase i GPRS sistema. . . . . . .
Da skratim. . . . . . zanima me konkretno, da li je istina i na koji period se oslobadja od obaveze fiskalne kase? Ponavljam, u pitanju je preduzetnica do 25 godina  Smile
Unapred hvala svima koji daju bilo kakvu informaciju :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Zakon o fiskalnim kasama

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
ZAKON O FISKALNIM ... (457.92 KB)
*
Bez fiskalne.rar (5.73 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Motorola v3
izrada biznis plana i ostale knjigovodstvene usluge
www.konsalting.rs.co.yu
IP sačuvana
social share
-
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 3510i
Firma VIBEKO CONSULTING bavi se osnivanjem svih vrsti firmi.  Naša usluga podrazumeva:
1.  Izradu osnivačkog akta i sve ostale dokumentacije neophodne za registraciju firme, kao i svih drugih akata neophodnih za poslovanje firmi (Statuti, Ugovori, Pravilnici o bezbednosti na radu itd).  
2.  Popunjavanje svih vrsta registracionih prijava i odlazak u APR radi regulisanja svih zahteva u vaše ime.  
3.  Pomoć pri prikupljanju neophodne dokumentacije za registraciju firme u Poreskoj upravi.  
4.  Pomoć pri osnivanju računa firme u banci, izrade pečata i izbora knjigovođe.  
5.  Sve druge vrste konsultovanja u vezi sa poslovanjem postojećih ili novoformiranih firmi (preduzeća)
6.  Izrada biznis planova i pomoć pri dobijanju stimulativnih sredstava iz programa Vlade RS

www. vibeko. rs
www. osnivanjefirmi. com
www. osnivanjeradnji. com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Ko je već pitao za poslovne knjike za knjigovodstvenu agenciju.. S obzirom da agencije za knjigovodstvo nisu u sistemu PDV - a, sve što je potrebno je vođenje PK - 1 knjige.

Što se tiče frizerskog salona, ne spada u poreske olakšice, uglavnom im se paušalno oporezuje, i nema olakšica. Poreske olakšice se odnose na preduzetnike koji su u sistemu PDV- a.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Qtek 小米
Чекајте, али ново правно лице мора да докаже да се против њега не води кривични и истражни поступак ???
Нико није споменуо то ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Mislim da grešiš, evo pre 3 dana sam jednom klijentu ja obavila sve što treba oko otvaranja delatnosti i niko nije tražio potvrdu da se ne vodi krivični postupak.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Qtek 小米
Не грешим, та обавеза постоји, али могуће је да се селективно примењује ... из неких разлога.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Veruj mi, preko 30 delatnosti sam otvorila, ne mojih već za klijente i nikada mi se nije desilo da to traže, zato i ne znam da postoji. Ok, možda si u pravu, ali, kažem, nikada mi nisu tražili ni za koga.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Qtek 小米
Наравно да постоји, издаје привредни суд , aли вероватно да је то неопходно када су у питању јавне набавке, а не оснивање привредних субјеката.
 Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.15 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.