Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pratite uzivo kako urgan Sendi unistava Ameriku  (Pročitano 44920 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
што се мене тиче...може их потаманити све до последњег...не би се ни почешао Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Vuk Jeremić u Njujorku: Sve su razgrabili!


Predsedavajući Generalne skupštine UN Vuk Jeremić tvitovao o atmosferi pred dolazak uragana. "U prodavnicama je sve razgrabljeno!".



U iščekivanju uragana pod nazivom "Sendi" ili "Super oluje", istočna obala SAD je u panici.

Vlasti pojedinih američkih gradova, a pre svih Njujorka, sprovele su preventivne mere, koje bi, koliko-toliko, trebalo da ublaže nalet uragana.

Letovi su otkazani, javni gradski prevoz u gradu ne funkcioniše, a Njujorčani su opustošili prodavnice, što možete da pogledate u FOTO-GALERIJI

Ujedinjene nacije, čije je sedište u Njujorku, upravo su saopštile da neće raditi danas, moguće i sutra, i da su svi sastanci otkazani.

U Njujorku je i predsedavajući Generalne skupštine UN Vuk Jeremić, koji je na svom twitter profilu, objavio fotografiju praznih rafova u samoposlugama.

"Raf u njujorskoj samoposluzi, na Aper ist sajd (Upper East Side), da ne poveruješ - sve razgrabljeno!", komentar je Vuka Jeremića.

(MONDO - foto: Vuk Jeremić/twitter profil)
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Suzdrzite se negativnih komentara. Mogli bi da se organizujemo, da Srbija uputi nekakvu humanitarnu pomoc. Ti ih uragani pucaju stalno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Sensation
што се мене тиче...може их потаманити све до последњег...не би се ни почешао Smile

plus jedan

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Suzdrzite se negativnih komentara. Mogli bi da se organizujemo, da Srbija uputi nekakvu humanitarnu pomoc. Ti ih uragani pucaju stalno.  Smile

Ti ljudi su navikli na takve vremenske nepogode tako da su uvek spremni za sve ...  ipak je NY velegrad Wink

Hurricane Sandy: Tens of thousands already without power


Hours before Hurricane Sandy makes landfall, utilities have already reported power outages for customers in several states. More than 62,000 customers were without power in Virginia, Delaware, New Jersey, and several other states.

How to keep your food safe if Hurricane Sandy cuts electricity
Connecticut

Connecticut Light & Power (which offers outrage reports in both map and table formats) says about 7,700 customers were without power Monday.

Delaware

Delmarva reports about 1,500 customers without power.

Maryland

BGE reports restoring service to about 4,000 customers Monday; about 2,300 are still without power.

Additional scattered outages were reported by Mon Power and Potomac Edison, and by PEPCO.

Massachusetts

NStar reported about 2,500 outages Monday morning. National Grid had fewer than 1,000 outages, down from about 5,200 earlier in the morning.

New Jersey

More than 8,000 customers in the Garden State are without power.

Public Service Electric & Gas, which is tweeting outage information, says 4,000 customers are offline. Jersey Central Power & Light, which publishes map of outages, is reporting 3,529 homes are without power. Atlantic City Electric has 516 outages,

New York

LILCO reports more than 21,000 customers on Long Island were without power Monday morning. Con Edison reports at least 2,000 customers in New York City and in Westchester County are without power.

In Upstate New York NYSE&G reports 3,900 customers affected.

North Carolina

Duke Energy reports more than 4,100 customers without power. Progress Energy reports more than 1,100 customers without power Monday morning.

Pennsylvania

PPL Electric Utilities reports more than 2,100 customers without power in eastern Pennsylvania.

Rhode Island

National Grid says about 2,600 customers had lost power by around 9 a.m. Monday.

Virginia

Dominion Virginia says it has restored power to about 3,000 customers by early Monday; about 2,000 remain without service.

( CBS News )
« Poslednja izmena: 29. Okt 2012, 17:07:46 od bojan.c »
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Ma znam da su spremni, nego mi nekako zao ljudi, kad vidim da se onako pakuju. Beze u nepoznato, crnci ce da pljackaju prodavnice i napustene domove, poplava ce da unisti siromasnu gologuziju. Smile

Bice nestasice kafe, zejitina, secera, cokolada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Ma znam da su spremni, nego mi nekako zao ljudi, kad vidim da se onako pakuju. Beze u nepoznato, crnci ce da pljackaju prodavnice i napustene domove, poplava ce da unisti siromasnu gologuziju. Smile

Bice nestasice kafe, zejitina, secera, cokolada...

Znas kako .. jbg .. ne kazu za dzabe kad bogatas gubi, siromah se bogati ...

Meni je zao ljudi naravno ali su svi ti ljudi svesni toga i opet ostaju u tim gradovima na obalama okeana kao sto su NY, LA, i tako ti gradovi
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia E71
Kako sam sad čuo najjači udar se očekuje oko 20h po Njujorškom vremenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Kako sam sad čuo najjači udar se očekuje oko 20h po Njujorškom vremenu.

Izmedju 19 i 20 ... javljam vam veceras sta se desava ... kod nas se ocekuje bas veliko nevreme kao posledica toga ali cu vam pricati sta se desava posto ne verujem da imamo dosta clanova iz amerike da su redovni i aktivni
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Sensation
Aj izracunaj ti meni kad je to po nasem,da navijem sat i kupim grickalice?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.