Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 400 401 403 404 ... 864
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pozovite 92 ~ Vesti iz crne hronike  (Pročitano 1444644 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35385
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Zarobljena pod „Škodom“

SMEDEREVO - Nepoznata žena starosti oko 40 godina teško je povređena u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila juče pre podne oko 9.30 na autoputu Beograd - Niš u smeru ka Beogradu, nedaleko od skretanja za Smederevo. Od siline udara i više prevrtanja nesrećna žena je ispala iz vozila

„škoda fabija“, (BG 844-164) i ostala prignječena pod njim. Policajci, koji su brzo stigli na mesto nesreće, sa očevicima su pokušali da ženu izvuku ispod smrskanih kola, dok je hitna pomoć iz Smedereva kasnila više od sat vremena. Sa teškim povredama žena je prevezena u smederevsku bolnicu.
Postoje tri verzije kako je došlo do ove nesreće. Isključena je sva mogućnost da je došlo do kontakta sa drugim vozilom. Prema jednoj verziji najverovatnije je do nesreće došlo usled prevelike brzine ili zbog umora. Ne isključuje se mogućnost da je žena zaspala za volanom, a nakon sletanja pokušala je da se vrati na kolovoz što nije uspela. Niko od prisutnih nije hteo da donosi zaključak dok se istraga ne završi.

UČESTALE NESREĆE

Na 800 metara od ovog mesta nalazi se skretanje za Smederevo i selo Kolare u kojem postoji ambulanta. Dovoljno je da bar jedno ambulantno vozilo bolnice Smederevo ovde dežura, jer su nesreće učestale, a ne da kasne kao sad, kazao je ogorčen jedan od očevidaca.

Usled velike brzine „škoda“ se po travnjaku kretala nekoliko stotina metara dok nije naletela na ogradu autoputa i betonski zid u koji je udarila, a zatim letela stotinak metara udarivši nekoliko puta o beton i zemlju.
- Žena je iznenada sletela s kolovoza, prevrtala se jedno 200 metara. Tokom trećeg prevrtanja ispala je kroz gepek i ostala prignječena pod vozilom. Da nije bilo putnika koji su svoja vozila zaustavljali žena bi sigurno umrla. Hitnu pomoć smo odmah pozvali, ali je njima trebalo sat vremena da stignu - ispričao je očevidac.
S njegovim stavom složilo se njih nekoliko, koji su pomagali u spasavanju. Lekarka iz Kruševca koja se vozilom vraćala iz Beograda pružila je pomoć povređenoj ženi. Lekari koji su stigli konstatovali da žena ima više otvorenih preloma na rukama i nogama i povredu vrata. Zbog straha da žena ima povređenu kičmu i vrat, kao i mogućeg unutrašnjeg krvarenja niko nije smeo da je dira, pa je uz velike mere opreza stavljena na nosila i odvezena u Smederevsku bolnicu.


Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple 15
Kneževiću na teret još placeva
Autor: T.M.S. | 29.10.2008. - 05:00




BEOGRAD - Kriminalnu grupu gradonačelnika Zrenjanina Gorana Kneževića MUP Srbije osumnjičio je za još nekoliko milionski vrednih zloupotreba i mahinacija. Osim spornog placa, na kome je nezakonito izgrađena pumpa OMV u centru grada, policija je ušla u trag nelegalnoj zakonitoj prodaji još šest placeva na najatraktivnijim gradskim lokacijama, saznaje „Blic”.

Policija je istragom došla do još jednog pripadnika kriminalne grupe, Davida Dimkića (52), načelnika Odeljenja za finansije grada Zrenjanina, koji se od juče sumnjiči da je po nalogu Kneževića isplaćivao višemilionske iznose sa računa opštine za ugovore koji su istekli, a ugovorene obaveze nisu izvršene. Na ovaj način, saopštio je MUP, Dimkić je omogućio imovinsku korist ostalim članovima organizovane kriminalne grupe.
- Knežević je sa desetoro saučesnika uhapšen 1. oktobra zbog sumnje da je malverzacijama sa izdavanjem gradskog građevinskog zemljišta, nezakonitim tenderima sa Turističkom organizacijom i spornim ugovorima sa novosadskom agencijom za obezbeđenje „Gvozden” oštetio budžet grada za tri i po miliona evra. Nastavkom istrage od tada su utvrđene brojne mahinacije izvršene po nalogu Kneževića - kaže za „Blic” izvor blizak istrazi. Policija je tako ušla u trag spornoj „trgovini sa još nekoliko investitora”.
- Do sada smo razotkrili šest spornih ugovora o izdavanju placeva na 99 godina, ali i brojne ugovore sklapane sa Turističkom organizacijom i agencijom „Gvozden”, a od kojih su se pare slivale u džepove osumnjičenih - kaže naš izvor.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple 15
Istraga u Zrenjaninu
Premlatio, pa silovao onesvešćenog starca
Autor: (Tanjug) | 29.10.2008. - 05:00


ZRENJANIN - Okružno javno tužilaštvo u Zrenjaninu podnelo je zahtev za sprovođenje istrage protiv Zorana Erdeljana (42) iz Kikinde, zbog sumnje da je izvršio krivično delo silovanja, saopšteno je juče iz tog tužilaštva.

Prema navodima iz zahteva za sprovođenje istrage, Erdeljan je u kasnim večernjim satima 23. oktobra došao u kuću poznanika Milana Đorđevića (70) sa kojim je pio alkohol, zatim mu naneo teške telesne povrede udarcima šake po glavi, da bi se na onesvešćenom starcu seksualno iživljavao.
Od zadobijenih povreda Đorđević je preminuo 26. oktobra u Kliničkom centru u Beogradu. Erdeljan je u pritvoru Okružnog zatvora u Zrenjaninu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple 15
Iz pošte ukradeno milion dinara
Lopovi zaključali radnike
Autor: L. B. | Foto:Z. RAŠ | 29.10.2008. - 05:00




BEOGRAD - Trojica mladića maskirani fantomkama i naoružani pištoljima opljačkali su juče oko 10.30 poštu u Kumodraškoj ulici 378 i, kako saznajemo, ukrali oko milion dinara. U trenutku pljačke u pošti su bile tri radnice i dve stranke, a niko nije povređen.

Mladići maskirani fantomkama i naoružani pištoljima ušli su u poštu u trenutku kada čuvar nije bio tu, jer mu radno vreme počinje od 12 sati. Stranke su navele da je jedan razbojnik bio izrazito visok, drugi je na sebi imao sive maskirne pantalone, a treći tamnu trenerku.
- Podigla sam 3.000 dinara od penzije, i u trenutku kada sam stavljala novčanik u torbu, njih trojica su utrčala u poštu. Radnica je povikala: „Pljačkaju nas”! Dvojica su uperila pištolj u radnice, a jedan u drugu stranku koja je bila u pošti, ali nisu nikog udarili. Meni su dozvolili da sednem na klupu, još su me i pitali da li mi treba para. Onda su radnici dali torbu u koju je stavila novac i samo su vikali „brže, brže”. Ma bilo je kao na filmu, Beograd je postao kao Teksas! - priča vidno uzbuđena V.Ž. (70). Razbojnici su po izlasku iz pošte zatvorili vrata, a katancem, koji su sami doneli, zaključali su rešetke. Sumnja se da su pljačkaši u blizini pošte ostavili automobil „golf 3” metalikzelene boje, kojim su pobegli. Radnike i stranke, tek nakon sat i po vremena, oslobodili su pripadnici Vatrogasne brigade koji su kleštima presekli katanac.
- Ne možemo da iznosimo nikakve detalje, jer je istraga još u toku. Nadam se samo da će pljačkaši biti uhapšeni i kažnjeni. Radnici su dobro, ali su u šoku. Strašno je kada vam neko uperi pištolj u grudi, novac je u ovakvim situacijama zaista na drugom mestu - kaže Momirka Aleksić, upravnica pošte. Prema nezvaničnim informacijama, oko sat vremena nakon pljačke policija je na Slaviji uočila trojicu mladića koji su odgovarali opisu razbojnika. Ali nakon provere utvrđeno je da ti mladići nemaju nikakve veze s pljačkom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple 15
Romska partija: Policajci u Rumi maltretirali romsku decu
Autor: Beta | 28.10.2008. - 23:04

Romska partija osudila je večeras incidente u naselju Romske rupe u Rumi i zatražila od policije da istraži ponašanje svojih službenika u tom mestu.

Romska partija je u saopštenju za javnost navela da su policajci maltretirali decu u tom naselju, a potom vređali i njihove roditelje.
"Pozivamo policiju da ispita ponašanje svojih službenika", navodi se u saopštenju.
Tanja Radojić, majka jednog od dečaka koja živi u naselju Romske rupe, kazala je novinarima da su dvojica policajaca "tukli i šutirali" njenog sina i još nekoliko dece.
"Na kraju su vadili pištolj i terali decu da jedan kilometar trče ispred policijskog automobila", navela je Radojićeva.
Dodala je da se nakon toga požalila predsedniku Romske partije Srđanu Ssajnu, koji je slučaj prijavio Policijskoj upravi u Sremskoj Mitrovici.
"Potom su isti ti policajci, koji su maltretirali nedužnu decu, došli kod mene kući i vređali me i psovali na nacionalnoj osnovi", kazala je Radojićeva.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Autobuska mafija
Uhapšene četiri osobe odgovorne što je "Severtrans" koristio autobuse čiji brojevi šasija i motora u papirima ne odgovaraju stvarnim
 

SENTA - Policija je u Opštinskom javnom tužilaštvu u Senti podnela krivične prijave protiv direktorke preduzeća "Severtrans" Hilde Jakšić (44) iz Bačkog Petrovog Sela i dvoje zaposlenih u toj firmi Nevenke Dević (42) iz Sente i Imrea Katone (45) iz Bačkog Petrovog Sela. Krivična prijava podneta je i protiv Hildinog supruga Dušana Jakšića (47) iz Bačkog Petrovog Sela, vlasnika preduzeća "Severtrans" i SZR "Rov". Njih je policija lišila slobode, a nakon davanja iskaza istražni sudija Opštinskog suda u Senti odredio im je pritvor u trajanju do 30 dana.

Opštinski javni tužilac iz Sente Mirko Gašović kaže za Kurir da se direktorka "Severtransa" tereti za krivično delo zloupotrebe ovlašćenja u privredi. Zbog istog krivičnog dela odgovaraće i njen suprug Dušan. Devićeva i Katona osumnjičeni su da su počinili falsifikovanje službene isprave. Za krivično delo falsifikovanja službene isprave u podstrekavanju odgovaraće Hilda Jakšić:

- Imenovani se sumnjiče da su za obavljanje putničkog saobraćaja koristili autobuse iako su znali da brojevi motora i šasija navedeni u saobraćajnim dozvolama ne odgovaraju stvarnim. Pošto poseduje sopstvenu liniju za obavljanje tehničkog pregleda, niko nije mogao da pretpostavi o čemu se radi. Takvim autobusima ne može da se obavlja putnički saobraćaj. Ovo je prvi put da se u našoj opštini, a koliko mi je poznato i u susednim, susrećemo sa ovakvom situacijom. Bilo je, doduše, više slučajeva prekucanih brojeva šasija i motora, ali na putničkim automobilima - rekao je Gašović.

Od aprila 2006. do septembra ove godine direktorka "Severtransa" je naložila rukovodiocu linije tehničkog pregleda Nevenki Dević i automehaničaru na istoj liniji Imreu Katoni da nakon tehničkog pregleda devet autobusa koji su bili u zakupu ili su vlasništvo "Severtransa" u registracione listove unesu netačne podatke radi dalje registracije. Na taj način za svoje preduzeće pribavili su protivpravnu imovinsku korist od oko pet miliona dinara. Direktorka Hilda se takođe sumnjiči da je sklopila ugovor sa suprugom Dušanom o zakupu četiri autobusa za koja su u zapisnike o tehničkom pregledu i u registracione listove uneti lažni podaci. Utvrđeno je da je Jakšić posredovao u kupovini tri autobusa za koja su, takođe, uneti falš podaci.         

POLICIJA ZAPLENILA AUTOBUSE


Firma "Severtrans" iz Sente privatizovana je 2004. godine. Vozni park ovog preduzeća obuhvata 18 autobusa, a tužilac Gašović kaže da je sporno devet. Deset autobusa sa falš brojevima šasija i motora policija je privremeno oduzela i oni se nalaze u dvorištu saobraćajne policije u Kikindi. Sud će ih najverovatnije oduzeti "Severtransu" jer zbog spornih brojeva motora i šasija ne mogu da se koriste za prevoz putnika u drumskom saobraćaju.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Opljačkali, pa zaključali
 

BEOGRAD - Trojica drskih pljačkaša naoružanih pištoljima i sa fantomkama na glavama opljačkali su juče oko 10.30 sati poštu u Kumodraškoj ulici 63 u beogradskom naselju Kumodraž 2. Tom prilikom, razbojnici su iz pošte odneli milion dinara i na izlasku svojim katancem i ključem od objekta zaključali ulazna vrata. Unutar pošte ostalo je petoro ljudi koje su vatrogasci oslobodili tek dva sata nakon pljačke tako što su presekli katanac koji su postavili lopovi na ulaznim vratima.

Sumnja se da su razbojnici poštu duže vreme tipovali pošto je pljačka izvedena besprekorno, bez ijedne greške. Unutar objekta nije postojao video-kamera, a obezbeđenje je radilo tek od 12.00 sati, tako da je pošta od momenta otvaranja u osam časova do dvanaest bila faktički bez obezbeđenja, što je pljačkašima uveliko olakšalo posao. Uz pretnju pištoljima, maskirani mladići naterali su tri radnice pošte da isprazne fioke i sef sa novcem. Veću količinu novca mladići su stavili u poveću torbu sa kojom su filmskom brzinom pobegli zelenim "golfom" bez registracija u nepoznatom pravcu. Policijske patrole su brzo stigle ispred pošte, ali su na oslobađanje čekali vatrogasci koji su ležerno presekli katanac i oslobodili radnice i dve starije žene koje su bile stranke. Radnice su bile u šoku, ali su uspele da se sete izgleda pljačkaša, i kao karakateristično su navele da su svi bili obučeni u tamne dukseve. Jedan od njih je imao maskirne pantalone svetlije boje, a u ruci je nosio torbu sa novcem. Drugi pljačkaš bio je izrazito visok, a treći onižeg rasta. Sva trojica su nosila pištolje zakačene za pojas pantalona. Policija je nakon pljačke blokirala čitav kraj. Više patrola, uključujući saobraćajnu policiju, intenzivno je tragalo za lopovima, koji još nisu pronađeni.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Bomba na kuću u Zemunu
 

BEOGRAD - Na stambenu zgradu u ulici Mihajla Pupina 8 u Zemun polju, juče je oko pola četiri izjutra bačena ručna bomba ‘’kašikara’’. U toj zgradi, kako saznajemo od komšija, žive roditelji Slobodana Mečanina (25) koji je trenutno na izdržavanju zatvorske kazne. U trenutku eksplozije svi stanari zgrade bili su u svojim domovima, ali, na svu sreću, niko nije povređen.

Bomba je eksplodirala u dvorištu iza kuće na betonskoj stazi, a prilikom snažne detonacije pričinjena je manja materijalna šteta. Nakoliko gelera oštetilo je fasadu zgrade, a popucala su i sva stakla na svetlarniku ispred koga je bomba eksplodirala.

- Spavala sam kada me je probudio snažan prasak posle koga su se začuo zvuk lomljave stakla. Iskočila sam iz kreveta i otrčala do prozora. Pošto je bio mrak nisam nikoga uspela da vidim. Eksplozija je uznemirila celu ulicu koja je u sred noći bila puna sveta - ispričala nam je stanarka zgrade ispred koje je bomba eksplodirala.

Kako saznajemo iz policijskih izvora, Slobodan Mečanin je do sada više puta hapšen i osuđivan zbog razbojništava i teških krađa. Teretili su ga da je pljačkao pumpe, kladionice, stanove i kuće. Takođe, interesantno je, kako saznajemo da je Mečanin pre godinu dana jednostavno išetao iz poluotvorenog dela zatvora u Pančevu. Takođe, poznat je i javnosti od pre nekoliko godina kada je sa zatvorskim cimerom u Centralnom zatvoru u Beogradu palio noge i ruke jednom pritvoreniku osumnjičenom za silovanje. Taj pritvorenik je zadobio teške opekotine, a tokom suđenja ispričao je da su mu objasnili da ga maltretiraju jer bi „i njihovim sestrama i majkama isto uradio“.   

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Podvodio ženu

NOVI SAD - Savica P. (18) uhapšen je pre pet večeri oko pola dva ujutru na benzinskoj pumpi „Avija“ dok je podvodio svoju venčanu suprugu Danijelu M. (22). Kako saznajemo, u trenutku hapšenja Danijela je zajedno sa Dejanom B. (22), sa kojom je, kako saznajemo, redovno ordinirala na ovoj lokaciji, pružala seksualne usluge Novosađaninu Radovanu J. (48), dok je njen suprug sve vreme posmatrao ovu „akciju“ iz kola. Savica je uz krivičnu prijavu za posredovanje u vršenju prostitucije priveden dežurnom istražnom sudiji na saslušanje.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Maskirani pljačkali prodavačice

KRAGUJEVAC - Dejan R. (34), Ivan M. (34) i Đorđe J. (34) iz Aranđelovca uhapšeni su i sprovedeni kod istražnog sudije Okružnog suda u Kragujevcu zbog sumnje da su izvršili tri razbojništva. Oni se sumnjiče da su od 18. do 28. oktobra ove godine u večernjim satima, u trenucima kada su radnice u STR „Babić“, STR CD i STR „Nedeljković“ u Aranđelovcu bile same, izvršili razbojništvo. Dejan R. i Ivan M. su u prodavnice ulazili maskirani i uz pretnju nožem od prodavačica oteli 65.000 dinara i manju količinu cigareta i alkoholnih pića. Za to vreme, prema navodima policije, Đorđe J. ih je čekao u svom vozilu „mercedes“, kojim su nakon izvršenih pljački bežali. Deo opljačkanog novca policija je pronašla kod razbojnika.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 400 401 403 404 ... 864
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.