Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poznata jutjuberka Kristina Kika Đukić oduzela je sebi život  (Pročitano 20647 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
ne no obrnuto,inteligentnu osobu nemožeš nikako uvrediti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5276
Zastava Voždovac-Beograd
sad si samog sebe uvredio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Citat
YZ kanali su ne cenzurisani i kao takvi trpe sve gadosti koji neko može da smisli.


YT канали су, напротив, у данашње време, под никад већом цензуром и често се гасе и бришу многи клипови корисника који нису по вољи, или су у драстично супротстављених ставова, од власника, финансијера  и  спонзора, оглашивача на Youtube мрежи и других промотора такозване политичке и друштвене коректности Smile Smile Smile 

Суспендују се налози корисника, бришу клипови и садржаји који се не допадају ''извршним контролорима'' на YT мрежи, итд...
« Poslednja izmena: 20. Dec 2021, 00:09:42 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5276
Zastava Voždovac-Beograd
Cenzura mora da postoji. Ukoliko neko lupeta da je zemlja ravna to neće skoro pa nikakvu štetu da napravi. Ali ako neko poziva ljude da linčuju nekoga ili kako napraviti prljavu bombu to mora odmah da se briše.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Не, није реч о Земљи као равној плочи, цензуришу се садржаји који се не допадају моћницима које сам набројао, из било ког разлога...

Слично се дешава и на друштвеним мрежама, у такозваном добу демократије, сужава се простор за слободу изражавања и за дикусију, поткрепљену аргументима, јер им се може да бришу налоге, цензуришу садржај, суспендују и кажњавају оне који мисле својом главом и другачије, итд...

Бришу се статуси, онемогућавају прегледи зато што неко напише свој став, који поткрепи званичним документима, пошаље се на 30 дана изгнанства са друштвених мрежа само зато што се власницима Твитера, Фејсбука, Youtube може...

« Poslednja izmena: 20. Dec 2021, 01:33:47 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava Usa
mob
Motorola 
Poenta je da će se cenzurisati kanali gde psuješ na engleskom, tačnije demonetizuju se, ne dobijaš ni cent od youtubea, sve ide njima. Kod naših, možeš psovati koliko god želiš, neće te demonetizovati makar govorio psovke 5 sati u klipu.

Edit: Što se tiče Bake Svinjogojstva™, posle onog plačipička klipa nije izbacio ništa novo, barem ne do sada, ne pratim kretena. Pre neki dan sam pričao sa mojom majkom koja tvrdi da je to zato što se plaši zatvora, pa se usrao i zato ne snima. Rekoh "Mama, on i da ode u zatvor, bolelo bi ga uvo, pravio bi i dalje žrtvu od sebe u klipovima, njemu je do pregleda i pretplata više stalo nego da li će da živi ili ne."
« Poslednja izmena: 20. Dec 2021, 07:09:14 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Da. Boljelo bi ga uvo da ode u zatvor.
Logično
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava Usa
mob
Motorola 
Baka Prase generalno pravi drama klipove sa nabijanjem kompleksa tipa "pogledajte koja sam kola kupio". Uglavnom sve pozajmljuje za potrebe klipa, glumi džeka i neki faktor, kako bi impresionirao svoju maloletnu publiku (koja uglavnom gravitira ka balvanima poput njega ili simpuje devojke poput pokojne Kike). Ukoliko bi se njemu desilo nešto nepredviđeno, koristio bi u svom klipu.

Mislim da ga je situacija sa Kikom nenamerno ugrozila po prvi put, jer je bio na ispitivanju u stanici 4 sata, da bi snimio klip po sistemu "i ja sam kriv za njenu smrt", svesan je da bi sada njemu bilo pogubno da pravi klipove, pa je rešio da se primiri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Simpuju?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ja na yt gledam samo tutorijale razne, malo o kerovima i dosta o ribolovu. Sad jbga ... u eri odumirnja radija i TV, taj yt je jedini prostor na kojem se mogu pojaviti neke harizmaticne face ili pokusati probiti ono sto su nekad bili harizmaticni radio i tv voditelji. DOk sam bio student pa se nocu spremali ispiti, kad pravis pauzu, skuvas kafu i pustis studio B, B92 i neko vreme radio Pingvin. Sve su imale dobre nocne programe  sa voditeljimak koji su imali dobru pricu. Sad ... ovo danas na jucubu je vise neki egzibicionizam nego neka ozbiljna prica zacinjena dozom solidnog humora. Na stranu prase i drugi hard core egzibicionisti i puvaci, malo mi je enigma sto se cubu ne pojavljuju i neki klinci sa ozbiljnijim ambicijama da im to bude odskocna daska za "jacu ligu" tipa televizija, film, pa i politika, zasto da ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.053 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.