Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljica Željka Mitrovića pronađena mrtva u Hajatu  (Pročitano 33860 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 600.1.4
mob
LG Google Nexus 5
Mitrovic je medijski magnat i veliki manipulator.

Sve i jedna rec je na svom mestu u izjavi. On misli srcem, a voli mozgom. Perfetno, nema sta.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
a koce da pronadje i pred lice pravde da sprovede ubicu Andree Bojanić  Smile

oh vejt  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Ne znam ko je gori.. dal zeljo zvani prevara ili njegova zena koja na to pristaje zbog kesha ili pokojna ljubavnica koja nije umela da se otkaci 7 godina ko prilepak..

Oni zapravo svi zasluzuju celu ovu situaciju.. zamisljam kakva je sad depresija u kuci mitrovica..

Milica skuvala pasulj.. zeljo mrljavi po tanjiru, sedi rascupan za stolom u bademantilu neobrijan.. gleda u jednu tacku.. milica jede i neverue.. jedi zeljko, snaga na usta ulazi.. seti se kako si bio slab kad te pola familije trovalo teskim metalima.. ne mogu milice, tesko mi je.. ja sam sada pola coveka.. nemoj da si takav zeljko.. sad cemo nas dvoje negde na odmor daleko od javnosti.. novi medeni mesec.. druga sansa.. ti i ja.. ja i ti.. mi.. mi.. mi.. idem u krevet milice.. i onda u krevetu gleda zajednicke slike sa pokojnicom na mobilnom sa setom.. place.. milica pere sudove i smislja njihov drugi medeni mesec za novinare..

Idila  Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Sta ste se svi ovde zabrinuli za Mitrovica...covek kulira...pola drzavnog vrha je ozenio,prizenio svojim mladim novinarkama i plesacicama sa Pinka,o ljubavnicama necu ni da pricam...znaci,mnoge je zaduzio...tako da, verujem da covek mirno spava...msm kad uzme odgovarajuci Smile
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone SE 2020
MISTERIOZNA SMRT U HAJATU Ivanina majka ne veruje policiji, tražila novu obdukciju

Boris Vuković   | 21. 12. 2014. - 21:55h  izmena vesti 07:24h | Foto: Facebook   |
Nada Bodrožić gotovo svakodnevno dolazi u beogradsku policiju i traži odgovor na brojna pitanja u vezi sa smrću njene ćerke Ivane.

Kako saznaje “Blic”, Nada Bodrožić, inače vojvođanska poslanica, često dolazi iz Novog Sada u Beograd i traži da joj u policiji kažu šta su dosad uradili u istrazi i do kakvih su saznanja došli o smrti njene Ivane, koja je 11. decembra pronađena mrtva u “Hajatu”. Nada je insistirala da se u KC Vojvodine uradi nova obdukcija.

- Ti rezultati, kao i rezultati prve obdukcije na VMA, očekuju se ove nedelje. Tada će biti jasno od čega je i kako Ivana preminula. Majka od policije traži i odgovor ko je posle smrti menjao Ivanine statuse na Fejsbuku - dodaje izvor “Blica”.

 Ivanina majka ne želi da poveruje u verziju da se njena ćerka ubila u hotelskoj sobi.
- Kaže da se poslednji put s njom videla četiri dana pre ubistva, kada je Ivana iz Novog Sada otišla u Beograd. Nadin utisak je da je Ivana bila srećna devojka, da nije imala nikakav problem i da nije bilo razloga da na sebe digne ruku - kaže naš izvor.

Nada Bodrožić od saznanja da je Ivana mrtva dovodi u pitanje dosad jedinu zvaničnu verziju policije - da je u pitanju samoubistvo predoziranjem “propofolom”.

- Majka je besna na beogradski policiju koja, kako kaže, traljavo vodi slučaj. Besna je i na to što su joj ćerku bez dokaza i argumenata označili kao prostitutku - dodaje naš izvor.
 
Citat
Pitanja bez odgovora
Da li je Ivana Bodrožić u sobi bila sama?
Kako je i od čega preminula?
Ko je menjao statuse na njenom Fejsbuk profilu posle njene smrti?
Šta je nepoznata osoba htela da poruči dopisanim tekstom o “jednom čoveku... koji je lagano ubija”?

Kada je prošlog vikenda otišla u “Hajat” da iz sobe pokupi ćerkine stvari, majka je ostala zapanjena.

- Nada je mislila da je beogradska policija sprovela detaljnu istragu, uzela otiske i DNK uzorke, kao što su i saopštili. Majka je, međutim, iza stola u apartmanu našla “propofol”. U kutiji je pronašla tri pune i dve prazne ampule. Odnela ih je u policiju, a sutradan je u novinama pročitala da je taj lek pronađen prilikom konstatovanja smrti. To ju je razbesnelo jer ima utisak da neko ima interes da se ovaj slučaj što pre zaključi kao samoubistvo i ne istražuje dalje - kaže izvor “Blica”.
 
Policija čeka rezultate

Policija koja vodi istragu još čeka toksikološke rezultate uzoraka uzetih na obdukciji. „Rezultate očekujemo sledeće nedelje i do tada nećemo komentarisati detalje istrage niti bilo čije sumnje“, kažu u policiji.
Dala iskaz o trovanju
Ivana Bodrožić, prema saznanjima “Blica”, saslušavana je u policiji pre četiri godine, kada je Željko Mitrović podneo prijavu u kojoj je tvrdio da je žrtva trovanja. Tada su saslušani svi bliski prijatelji i saradnici vlasnika “Pinka”.
- U toj istrazi policija je došla i do imena Ivane Bodrožić, s kojom je Mitrović bio u bliskoj vezi. Ona je pozvana u policiju i dala je iskaz - kaže izvor “Blica”.

„Nemam šta da krijem“
Željko Mitrović izjavio je da je na saslušanje došao bez poziva jer oseća potrebu da policiji razjasni svoj odnos sa Ivanom Bodrožić. „Više od sedam godina sam s njom veoma blizak. Znam da bih dobio poziv jer smo stalno bili na vezi. Zato sam došao sam, pošto se moje ime već pominje u javnosti, a ja nemam šta da krijem i stalo mi je da se razjasni njena smrt - rekao je Mitrović policiji.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Otrovi, opijati, droga.....sve sami hemicari, nema sta.

Ostaje samo da cekamo saopstenje minstra Stefanovica.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
mob
LG Google Nexus 5
Zao mi je mame, stvarno, ali mi se cini da hoće novac ili više novca.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ostaje samo da cekamo saopstenje minstra Stefanovica.

Згрожен сам изостанком реакције јавности и јавног сервиса на понашање медија и недовољно често понављање чињенице како премијер нема никакве пословне а ни пријатељске везе са Жељком Митровићем. Овом приликом бих још желео да истакнем Предрага Страјнића као пример позитивних тенденција у одговорном понашању медија. Хвала на пажњи, не, питања нису дозвољена. 
« Poslednja izmena: 22. Dec 2014, 16:57:43 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Zaigrali se zeljo i njegova mala .. ona overila a on svima po 1000e u dzep ..

Zao mi ove zene sto ce da je preveslaju ko babuna.. za deset dana vise niko nece ni slovo da napise o ovoj osobi ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.