Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 298 299 301 302 ... 929
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali  (Pročitano 703260 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Pa dobro, uglavnom su to nevazne uloge  Smile . Covek ce cak ni ne trudi da dobro odglumi. Inace, sama genijalnost Tarantina nije u prici, vec u nacinu na koji je ispricana. True art of storytelling. A i scenario mu uglavnom ubija, najvise kod potpuno nevaznih dijaloga  Smile. Inace, ja vise volim Reservoir Dogs od Pulpa  Smile .
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 22:03:32 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Mutant chronicles...Ne znam, cudan je, nisam sigurna sta da mislim o tom filmu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
U ocima mu pise da je sadista xD

Btw, odgledah i Shawshank Redemption, odlican film, ali realno gledano, nezasluzeno 1. mesto na imdb top 250 listi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Pa pazi, mozda ne na 1., ali u top5 upada bez vece frke.

Zaboravih da dodam, gledao sam i Canadian Bacon  Smile . Vrlo entertaining, ali nista posebno. Jos jedna komedija za preporuke u dosadnim vikendima.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
mob
Ericsson jeste
Citat
ne seri molim te,mogu da se kladim da većina vas koji kenjate o tim starim debilnim filmovima nemate pojma o  čemu se radi,al ko ga j*ebe,bitno je da kenjate i pišete kilometarske postove i kurčite se kako ste jedino vi inteligentni pa razumete o čemu se radi...nema veze što je je***o crno beli,film smara jednostavno!!!o čemu se uopšte radi o filmu?sad,što je dobio ocenu 8.6 na imdb-u pa to kao automatski znači da je dobar...odakle ti da ja volim filmove paris hilton   šta ti to pade na pamet
ajde mooolim vas da mi neko objasni o čemu se (stvarno) radi u filmu i zbog čega je dobar???šta je to što vas tera da kažete ''majku mu,pa ovo je odličan film''???šta je to što biste izdvojili???

decko...nemoj se brukati sa recenicama tipa:"tim starim debilnim filmovima..."...jer onda moja konstatacija o tvom obozavanju paris hilton vrtoglavo dobija na tacnosti Smile
sto se tice ocene sa imdb ja to nikad nisam uzimao u obzir...igrom slucaja je trenutno na prvom mestu the shawshank redemption i za taj film se ne moze reci da je nezasluzeno na prvom mestu ali imas biser a to je the dark knight koji je trenutno medju prvih deset sto je blago receno-smesno Smile

a sto se tice citizen kane-a...orpheus je sve lepo objasnio tako da nemam potrebe da i ja to isto kucam...citizen kane je tezak film(onakav kakav film i treba da bude-naravno,mislim na ozbiljne filmove koji se bave nekom odredjenom tematikom) i sigurno nije za svakoga...ti si ocit primer za to Smile

ako je za tebe pojam dobrog filma samo filmovi koji su snimljeni posle 1990 i koji vrve od specijalnih i ko zna kakvih jos efekata ja ti ne mogu pomoci...mada...evo,danas sam odgledao crank 2....taman za tebe(verovatno ces dati ocenu 10/10 Smile)
sto se mene tice...crank 2 je zabava od 80 minuta sa nekim dobrim forama...nista vise od toga...
ok ok u pravu si...mogao si napisati duži post da me ubediš da je citizen kane dobar film Smile Smile
e da,treba uskoro da skinem crank 1 & 2,pa ću ti javiti kakvi su Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Svako zasto ima svoje jebiga ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Najjace u Reservoir Dogs kad se onaj Mr.Blue (tako nesto) izivljava na onom liku i poliva ga benzinom. Secam se da sam umirao od smeha.
IP sačuvana
social share

                                     L E S    U N T O U C H A B L E S
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Najjace u Reservoir Dogs kad se onaj Mr.Blue (tako nesto) izivljava na onom liku i poliva ga benzinom. Secam se da sam umirao od smeha.

Prakticno tako ordinarna scena, a opet ucinjena kultnom odlicnom rezijom i muzikom  Smile . Medsen ima pravu cool looking facu iako nije neka glumacka velicina, lagano niko bolje ne bi odglumio Mr. Blondea, kao da je za njega pisan lik. Inace, neverovatno je kako se pesma uklapa  Smile

Link za scenu
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 22:45:08 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
Embedding disabled.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Nece bre ni jedan od ponudjenih clipova da ubaci na forum. Bolje nemoj da spoilujes film, bolje odgledaj ceo  Smile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
Too late, googled it...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 298 299 301 302 ... 929
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.