Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:38:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42 44 45 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poruka religioznim ljudima!!!  (Pročitano 55931 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Iako sam ateist, ova tema mi prevrće želudac.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Sony xperia
Hehe, dobri ste.  Smile  kako ne shvatate vec jednom, da sam vam dao toliko naucnih cinjenica koje idu u prilog Tvorcu, ali Vam osporavam dokaze koje sami prezentujete.

Kako moze neko ovo reci:
Citat
Njutnovi zakoni i dalje vaze. Cisto da znas

Kako važe, kada je ajnštajn "dokazao" da su laž, uostalom i da su istina, oni su zakon za ljude i prirodu ali su ništavni za BOGA, jer on sve može. On ne mora da se povinuje zakonima već može da ih menja po svojoj volji i ono što je nama nelogično njemu je moguće. On može učiniti da se ne rodiš iako si se rodio, sa ljudskog stanovišta to je glupost i nelogičnost ali on sve može jer on je PANTA REI on koji je bio, jeste i biće i on sve može!
Nije tacno. Ni malo. Jos vaze Njutnovi zakoni. Zakon inercije, Zakon sile i Zakon akcije i reakcije. Da oni ne vaze, i da su laz, ne bi ti bile potrebne kocnice, ne bi imao ubrzanje, ne bi mogle rakete da vunkcionisu ...
Sta moze sve ? To je najlakse reci.
Pa ne vidim da je i jedan zakon promenjen. 10-15 milijardi godina vaze isti zakoni. Ni jedan nije promenjen. Da jeste, ne bi postojalo nista. Ljudski zakoni i misljenja se menjaju. Ne zakoni univerzuma.

Права вера,
Ovime si vec ubio postulate koje kasnije navodis. Mislim da na dalje nesto oko toga pisem, ne bi vredelo.

Nakon onog tvog teksta, evo Vam nesto od dr Majkl Bihi - a, knjiga "Darvinova crna kutija". U njoj mozete naci dosta stvari u prilog tvrdnjama o inteligentnom dizajnu. Ali opet, to je misljenje jednog coveka.

A o vernickom zivotu koji ovde propagiras i raskalasnom ... ne bih ni o tome.

Iako sam ateist, ova tema mi prevrće želudac.  Smile
Cuti i sakupljaj materijal za doktorat.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
MajklBihi-Darvinov... (1953.13 KB)
*
MajklBihi-Darvinov... (947.36 KB)
« Poslednja izmena: 29. Dec 2009, 17:43:12 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
Sta moze sve ? To je najlakse reci.

Bog može bukvalno sve, on je svemoguć zato on i jeste vrhovno biće. On može čak i ono što nama smrtnicima, izgleda kao paradoksalno i protivrečno, on možže biti na dva različita mesta a da je pritom samo na jednom od njih , za njega vreme ne postoji i prošlost i budućnost su mu jedno te isto, on može učiniti da se ne rodiš iako si se rodio, a da se opet rodiš, za njega nema nikakvih granica i ograničenja, jer on je svemoguć i sveprisutan. Zakoni prirode su možda uvek isti ali za nas i prirodu, oni su ništavni za Boga jer kada bi važili i za njega onda on nebi mogao neograničeno da utiče na prirodu onako kako on želi ne bi mogao da radi šta hoće i ne bi onda bio BOG!

Citat
Ovime si vec ubio postulate koje kasnije navodis. Mislim da na dalje nesto oko toga pisem, ne bi vredelo.

Pa prava vera je vera Isusova, muhamedanstvo je huljenje protiv BOGA Isusa!



Citat
o vernickom zivotu koji ovde propagiras i raskalasnom ... ne bih ni o tome.


Ja ovde tvrdim da Bog postoji i da je svemoguć a ne propovedam život pravednika. Bog je pravedan ali nije zao, dao je čoveku slobodu izbora i slobodnu volju.
A što se tiče ostalih komentara po tom pitanju rekao bih da su pojedinci ovde ljubomorni na moju mladost kao i na ogromnu seksualnu moć koju posedujem  i iskustvo u seksu!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
На Секс подфоруму причаш како много дркаш и јебеш, а овамо изиграваш неког побожног човека.
Смешно.

To apsolutno nema veze jedno sa drugim, nismo mi katolici već Pravoslavci, a naša crkva tvrdi da je sve to prirodno i da je Bog čoveku dao polne organe da se množi i uživa u bliskosti. Tako da ti komentar nije na mestu, uostalom i naši popovi se žene a nisam ja monah pa da sam se zavetovao na celibat. Rečeno je šta su gresi: ubiti, krasti itd. Ja živim poštenim životom, ali životom čoveka, dakle čovek sam i ništa ljudsko mi nije strano!!!

Aj mi definiraj pojam R U K O B L U D ko Boga Isusa te molim Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ma rukoblud je greh u glavama onih koji veru shvataju na sasvim pogrešan način. Ljudi koji praktikuju i posmatraju veru na taj način su verski fanatici i zatucanici. Poenta vere je da ti budeš dobar čovek da ne činiš zlo drugima, a ne u tome da se uzdržavaš od seksa, da ne drkaš i ne prskaš spermu na sve strane!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ma rukoblud je greh u glavama onih koji veru shvataju na sasvim pogrešan način. Ljudi koji praktikuju i posmatraju veru na taj način su verski fanatici i zatucanici. Poenta vere je da ti budeš dobar čovek da ne činiš zlo drugima, a ne u tome da se uzdržavaš od seksa, da ne drkaš i ne prskaš spermu na sve strane!!!

ja mislim da je ovaj lik neki ubacheni LDP-ovac ili homosexualac koji se lazno predstavlja kao vernik da bi ljudima ogadio SPC ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
ja mislim da je ovaj lik neki ubacheni LDP-ovac ili homosexualac koji se lazno predstavlja kao vernik da bi ljudima ogadio SPC ...   

Ma jašta Smile
Pa i crkva nije više tako stroga po tom pitanju, razgovarao sam sa sveštenikom o tome i rekao mi je: "Da postoji molitva protiv rukobluda ali da je on nikada u životu nije izgovorio ,pa da se prema tome ni ja nešto preterano ne opterećujem sa tim jer nas kao ljude čekaju mnogo veća iskušenja i borba protiv njih " Uostalom i monasi ga verovatno šamaraju, ti što se mlate po internetu o gresima rukobluda su zamlate....
« Poslednja izmena: 29. Dec 2009, 20:37:56 od Milosh90/gera »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
A što se tiče ostalih komentara po tom pitanju rekao bih da su pojedinci ovde ljubomorni na moju mladost kao i na ogromnu seksualnu moć koju posedujem  i iskustvo u seksu!!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia 
Ma rukoblud je greh u glavama onih koji veru shvataju na sasvim pogrešan način. Ljudi koji praktikuju i posmatraju veru na taj način su verski fanatici i zatucanici. Poenta vere je da ti budeš dobar čovek da ne činiš zlo drugima, a ne u tome da se uzdržavaš od seksa, da ne drkaš i ne prskaš spermu na sve strane!!!
A zasto ti onda pripadas crkvi? I jel mi koji nismo vernici ne mozemo da budemo dobri?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
I jel mi koji nismo vernici ne mozemo da budemo dobri

Ima i medju ateistima puno dobrih ljudi, ali vera te čini još boljim jer te "tera" da se popraviš, kod vernika Bog je njihova savest koja ih koči da čine loše stvari, ateisti smatraju da nema Boga pa da je prema tome sve dozvoljeno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42 44 45 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:38:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.196 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.