Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poklon 5.000 dinara za letovanje u Srbiji, ali pare ne dobijaju svi  (Pročitano 11443 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne bas.. samo pokupis kljuceve...
Doduse, sve zavisi s kakvim se ljudima druzis... za mene je poziv otvoren 365 dana godisnje bez ikakvih obaveza i posebne najave. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
mlad si ti jos..polako... imat ces  Smile salim se ja malo  Smile

mozes i na selo kod babe..ali ja sam pre mislio na neka neodredjena mjesta..uzmes oglase..
i vidis gdje se sta izdaje...u blizini nekih lijepih rijecica ili jezera pa i na planinama ...ili slicnim srpskim cudima  Smile

mada ja nemam nista protiv da ljetuje bilo ko bilo gdje ...tj tamo  ko kod gdje hoce i moze...

vec znam da nas posteni mladi co'jek nema bas para za neko kvalitetno ljetovanje...

rupcage po crnogorskoj rivijeri ...udaljene i po 10 kilmetara od morske pjene...
neuslovni bungalovi i visekrevetni sobicci..bez klime ..pa pocesto i bez tekuce vode...i upotrebljivog mokrog cvora....
te mrcvarenje i taljiganje pjeske...gladovanja...
ispijanje jeftinog nerashladjenog alkohola...i sve te budalastine...koje smo svi mi stariji vec davno ostavili iza sebe... Smile

kad za te novce sve to mogu  da rade...sa svojim drustvom...i malo dostojanstvenije...negdje na lijepom mjestu u srbiji....

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Ne bas.. samo pokupis kljuceve...
Doduse, sve zavisi s kakvim se ljudima druzis... za mene je poziv otvoren 365 dana godisnje bez ikakvih obaveza i posebne najave. Smiley
Znaci ako nemas babu i dedu na selu i ako nemas prijatelje koji ce ti svoju vikendicu ostaviti na 10 dana. Onda moras da platis? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Oko 120 hotela i ugostiteljskih objekata deliće vaučere u Srbiji?

Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić očekuje da će se do sutra, kada ističe rok, prijaviti oko 120 hotela i ugostiteljskih objekata koji su spremni da prime vaučere za odmor turista, što  će biti dovaljan kapacitet.

Ljajić je istakao da će nakon toga biti objavljena lista hotela i turističkih objekata gde naši građani mogu da koriste vaučere, podsetivši da je Vlada obezbedila sredstava za 100.000 ljudi, i naveo da nastavlja da učestvuje u akciji "Moja Srbija", čiji je cilj da se predstavi bogatstvo turističke ponude Srbije.

Vaučeri vrede po 5.000 dinara, ali kako podseća Ljajić, ne mogu da se koriste u Beogradu, Nišu, Novom Sadu i Kragujevcu.

Dunav ima puno toga da ponudi, izjavio je Ljajić tokom plovide kroz Đerdapsku klisuru, organizovane za medije na Međunarodni dan Dunava. Ljajić je rekao da je Dunav u Srbiji najdublji, najširi i najuži, a Đerdapska klisura najveća i najlepša u Evropi. Prema njegovim rečima, na ovom toku je niz srednjovekovnih tvrđva, kao što su Petrovaradinska, Smederavska, Beogradska, Ram, Golubac i druge, tu su i mnogi arheloški lokaliteti, šaroliki kulturni sadržaji i bogata gastronomija.

Izvor http://www.021.rs/Info/Srbija/Oko-120-hotela-i-ugostiteljskih-objekata-delice-vaucere-u-Srbiji.html
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2442.0
mob
Motorola 
  Priča se da je i "vazduplohovac" tu negde u čitavoj priči ( apartmani u vlasništvu , Vrnjačka banja ) , jer kako reče Vrhovni Kvisling : "...Вучић је навео да му не смета што се Бабић "бави хотелијерством" јер то, како је казао, ради већ годинама...".   Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2015, 01:53:39 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Fun fact... mozes naci ekstra luks sobu u samom centru Beograda za manje para nego na Zlatiboru. Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Za letovanje sa vaučerima prijavljeno 243 objekta

Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić rekao je danas u Čačku da je danas završeno prijavljivanje ugostiteljskih objekata koji su zainteresovani za primanje vaučera Vlade Srbije za letovanje i konačan broj je 243 ugostiteljska objekta.

On je kazao da je među prijavljenima 66 hotela, 39 apartmana, 19 specijalizovanih bolnica za rehabilitaciju i banja, hostela, motela, objekata iz domaće radinosti, kao i seoskih domaćinstava.

Ljajić je, prilikom otvaranja turističke manifestacije "Moja Srbija" u Čačku, rekao da je Vlada Srbije izdvojila pet miliona evra za subvencionisanje građana koji odluče da letuju u nekoj od domaćih turističkih destinacija.

Ministar je kazao da će zainteresovani građani od ponedeljka moći da se prijavljuju na svim šalterima pošta Srbije, na kojima treba da donesu neophodnu dokumentaciju, a nakon toga će dobiti vaučere na kućne adrese. Prijavljivanje građana traje deset dana, a vaučere za letovanje mogu koristiti do 15. novembra.

"Svaki deo zemlje je pokriven, svako ko ima šta da ponudi u oblasti turizma se prijavio i ovaj broj prijava je iznad svih naših očekivanja. Verujem da ćemo imati isto tako veliko interesovanje građana potencijalnih korisnika vaučera", rekao je Ljajić novinarima nakon otvaranja manifestacije. Ministar je dodao da su građani prošle godine potrošili ukupno 879 miliona evra za letovanje u inostranstvu, a u zemlji oko 315 miliona evra.

"Građani tri puta više troše u inostranstvu nego u zemlji. Ova kampanja nema nameru da odvraća ljude od mora, ona je krajnje realistična, želimo da pomognemo ljudima koji nemaju mogučnosti da letuju u inostranstvu i sa druge strane želimo da promovišemo turističke potencijale koje ova zemlja ima", rekao je Ljajić.

On je dodao da je za prvih pet meseci ove godine porastao broj turista u Srbiji za 15 odsto.

Izvor http://beta.rs/ekonomija/ekonomija-srbija/7475-za-letovanje-sa-vaucerima-prijavljeno-243-ugostiteljska-objekta
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.4
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Zaista ne vidim sta je ovde cudno - pa da li je iko mislio da ce "oni" letovati u Srbij? Mislim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.