Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:25:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 857
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogled na Istok - Srbija i Rusija danas  (Pročitano 761812 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Ljudi se vezuju za jake, malo je onih bundzija koji nikom ne daju pardona. Takvi su Srbi bili pre... Sada su samo isti kao ostali. Smile

To je analiza nacije hehe

Kad ste videli da neki ljudi iz drugih naroda idu po klipovima automobila koji su proizvedeni u njihovim drzavama i da pisu "Made in India", da li ste ikada videli da razni ljudi iz raznih naroda idu po klipovima koji nemaju veze sa njihovom drzavom i napusavaju ljude naglasavajuci "i am from Serbia" i jos milion takvih primera. Nama kolektivno debelo nedostaje to neko nacionalno samopouzdanje i sigurnost. Oteli su nam ga prvo komunisti pa onda ovi devedesetih pa su nas amerikanci dokusuruli.

Iz svega gore napisanog logicno je da ce ljudi da se vezuju za one najjace sa kojim mogu da se identifikuju, na jednoj strani to su Amerikanci na drugoj su to Rusi.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Citat
Da li vas dvojica znate kolko Srbima vriste jaja za to kako zive Rusi i kolko kosta Vegeta

Samo mala ilustracija kako su druge zemlje zivele u saveznistvu sa Rusima

Citat
Jedino sto je bitno jeste kakav odnos velike sile imaju prema Srbima i Srbiji, a ne kakav odnos imaju prema sopstvenom stanovnistvu i kakav im je zivotni standard....puca mi ona stvar kako oni zive, vazno je kako se ophode prema Srbiji!

E, u tome je stvar, Rusima je interes ponovo prosiriti uticaj na zemlje bivseg SSSR-a, jedan Kazahstan ima vise kontakta, nasledja i veze sa Rusima nego Srbija, a u tim zemljama je i dosta sirovina koje su Rusima bitne. Cecenskoj vladi trpaju gomilu para, automobile i sta sve ne, ali im se to stostruko vraca kroz naftu. O nekom strateskom vracanju Rusije na svetsku scenu u sjaju bivseg SSSR-a Rusi nit imaju danas mogucnosti niti nameravaju da daju novac za takav prestiz. Danas Rusima ne pada na pamet davati milijarde na avanture kao sto je bila Kuba, jer takve stvari im ne donose profit.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Sve sto nije vezano za samu temu, a sto vas interesuje, ili imate neku zamerku, prigovor... Molim da postavite na delu foruma koji je predvidjen za to: Predlozite - Pitajte - Prijavite gresku

Neka tema ide svojim tokom, koji god on bio  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ja i dalje lupam glavu o zid kako je moguce da u necijoj glavi u Srbiji postoji poredjenje NATO bloka sa Rusijom?!  Smile
To govori o psihickoj patologiji svih vas uporedjivaca... To je za izucavanje na svetskom nivou... Onaj najnizi, najmracniji deo jednog izmucenog i silovanog naroda i njegov stokholmski sindrom prema silovatelju i tamnicaru...

A to je ovde mainstream... Jaoj!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Mozes li da pojasnis?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ja i dalje lupam glavu o zid kako je moguce da u necijoj glavi u Srbiji postoji poredjenje NATO bloka sa Rusijom?!  Smile
To govori o psihickoj patologiji svih vas uporedjivaca... To je za izucavanje na svetskom nivou... Onaj najnizi, najmracniji deo jednog izmucenog i silovanog naroda i njegov stokholmski sindrom prema silovatelju i tamnicaru...

A to je ovde mainstream... Jaoj!
nesto tako je i meni proslo kroz glavu dok sam citao ovo...upravo stokholmski sindrom..bravo Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Ja i dalje lupam glavu o zid kako je moguce da u necijoj glavi u Srbiji postoji poredjenje NATO bloka sa Rusijom?!  Smile
To govori o psihickoj patologiji svih vas uporedjivaca... To je za izucavanje na svetskom nivou... Onaj najnizi, najmracniji deo jednog izmucenog i silovanog naroda i njegov stokholmski sindrom prema silovatelju i tamnicaru...

A to je ovde mainstream... Jaoj!

Pravi komentar  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Ja i dalje lupam glavu o zid kako je moguce da u necijoj glavi u Srbiji postoji poredjenje NATO bloka sa Rusijom?!  Smile
To govori o psihickoj patologiji svih vas uporedjivaca... To je za izucavanje na svetskom nivou... Onaj najnizi, najmracniji deo jednog izmucenog i silovanog naroda i njegov stokholmski sindrom prema silovatelju i tamnicaru...

A to je ovde mainstream... Jaoj!

Mogu ja tebe da pitam nesto, 1939-te godine za koga bi se ti opredelio na mestu Pavla Karadjordjevica? Smile Odnosno sta bi ti uradio na njegovom mestu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Citat
Mozes li da pojasnis?

Koliko god konfuzno ipak mislim da je razumljivo...

Citat
Mogu ja tebe da pitam nesto, 1939-te godine za koga bi se ti opredelio na mestu Pavla Karadjordjevica?  Odnosno sta bi ti uradio na njegovom mestu

Isto sto i on plus sto bih britanska i komunisticka govna streljao po kratkom postupku...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
заболе ме дупе за русе и русију Smile

ја на то овако гледам:

америка нас је бомбардовала

русија није

тако да...напред адам ланза и да буде што више адама ланзи Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 857
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:25:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.