Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 16:22:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 857
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogled na Istok - Srbija i Rusija danas  (Pročitano 766380 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Videcemo cija ce duze goreti  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Citat
Mogu ja tebe da pitam nesto, 1939-te godine za koga bi se ti opredelio na mestu Pavla Karadjordjevica?  Odnosno sta bi ti uradio na njegovom mestu

Isto sto i on plus sto bih britanska i komunisticka govna streljao po kratkom postupku...  Smile


Mozes li da mi objasnis onda kako je moguce da u tom slucaju ne bi razmisljao o autodistrukciji i stokholmskom sindromu? Mislim i tada smo 20 godina ranije ratovali sa tim koje bi ti  prihvatio kao saveznike... Samo sto je tada umesto par hiljada '99 poginulo vise od milion Srba.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Pa to nije stokholmski sindrom iz prostog razloga sto smo mi bili pobednici u tom prvom ratu i iz prostog razloga sto Hitler nije trazio nista od nas osim da prodje ka Grckoj... Posle par godina mi bismo sacekali Ruse, postali saveznici kao pametni Rumuni i Bugari i danas bi nas bilo 15 miliona umesto 6.

Sta god mi mislili, Hitler nas je postovao zbog 1. rata... Mozda bi nas posle neuspesne invazije na Rusiju pozvao da mu saljemo trupe, ali i to je mnogo bolje nego da te da ustasama u ruke... Pavle je bio drzavnik prve klase i steta sto smo dozvolili stranim faktorima da nas sjebu...

U stranu to sto smo iz 1. rata izasli kao totalno neozbiljna drzava iako smo bili ovencani slavom i vojnom pobedom...
« Poslednja izmena: 16. Jan 2013, 00:03:49 od Feanor11985 »
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Pa to nije stokholmski sindrom iz prostog razloga sto smo mi bili pobednici u tom prvom ratu i iz prostog razloga sto Hitler nije trazio nista od nas osim da prodje ka Grckoj... Posle par godina mi bismo sacekali Ruse, postali saveznici kao pametni Rumuni i Bugari i danas bi nas bilo 15 miliona umesto 6.

Sta god mi mislili, Hitler nas je postovao zbog 1. rata... Mozda bi nas posle neuspesne invazije na Rusiju pozvao da mu saljemo trupe, ali i to je mnogo bolje nego da te da ustasama u ruke... Pavle je bio drzavnik prve klase i steta sto smo dozvolili stranim faktorima da nas sjebu...

U stranu to sto smo iz 1. rata izasli kao totalno neozbiljna drzava iako smo bili ovencani slavom i vojnom pobedom...
samo bih da dodam..Nedic, Cvetkovic..i Dimitrije Mita Ljotic   Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Pa to nije stokholmski sindrom iz prostog razloga sto smo mi bili pobednici u tom prvom ratu i iz prostog razloga sto Hitler nije trazio nista od nas osim da prodje ka Grckoj... Posle par godina mi bismo sacekali Ruse, postali saveznici kao pametni Rumuni i Bugari i danas bi nas bilo 15 miliona umesto 6.

Sta god mi mislili, Hitler nas je postovao zbog 1. rata... Mozda bi nas posle neuspesne invazije na Rusiju pozvao da mu saljemo trupe, ali i to je mnogo bolje nego da te da ustasama u ruke... Pavle je bio drzavnik prve klase i steta sto smo dozvolili stranim faktorima da nas sjebu...

U stranu to sto smo iz 1. rata izasli kao totalno neozbiljna drzava iako smo bili ovencani slavom i vojnom pobedom...

Kakva pobeda? Poginuo je svaki drugi muskarac u drzavi!?!?!?! 20 godina pre tog saveza u kome bi mi bili PROTIV onih koji su nam bili saveznici u tom ratu od pre 20 godina i u velikoj meri omogucili tim preostalim mucenicima da se vrate u svoju napacenu drzavu. Ali ne to je tada bilo pametno a sada je stokholmski sindrom i ljubav silovane prema silovatelju. Ne znam zasto si ti toliko drasticno promenio stavove od ranije, bio si dosta fleksibilniji pre.


Mislim u ovoj najezdi odobravaca i idiota tesko je voditi diskusiju al ajde da pokusam.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Mislim u ovoj najezdi odobravaca i idiota tesko je voditi diskusiju al ajde da pokusam.

Apsolutno se slazem s ovim, svaka cast.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Jan 2013, 00:52:36 od Alokinator »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1349.2
mob
Nokia krntija
Суштина је у следећем... Америка, самим тим НАТО и ЕУ, и даље на Русију гледа као на највећу претњу и непријатеља. Пошто смо ми стари руски пријатељи, Америка нас такође гледа као непријатеља. Зато су помагали усташе, балије и зато сада помажу шиптарима.

Можда нам Русија није била неки савезник, што је опет предмет за расправу, али не само да нас кроз историју никад нису отворено напали, већ и никад у српским сукобима нису подржавали наше непријатеље, поготово не на начин на који то ради Америка и земље ЕУ.

Ко и после свега види Америку као већег пријатеља и савезника од Русије, тај је једноставно аутошовиниста.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Суштина је у следећем... Америка, самим тим НАТО и ЕУ, и даље на Русију гледа као на највећу претњу и непријатеља. Пошто смо ми стари руски пријатељи, Америка нас такође гледа као непријатеља. Зато су помагали усташе, балије и зато сада помажу шиптарима.

Можда нам Русија није била неки савезник, што је опет предмет за расправу, али не само да нас кроз историју никад нису отворено напали, већ и никад у српским сукобима нису подржавали наше непријатеље, поготово не на начин на који то ради Америка и земље ЕУ.

Ко и после свега види Америку као већег пријатеља и савезника од Русије, тај је једноставно аутошовиниста.

To je neki sazime.... Ako moras da biras izmedju casti i koristi uvek biraj cast i biraj Ruse ali ako se bavis drzavom i pokusajima da napravis bolje sutra onda biras da uzmes za sebe najbolje i da ne utones previse duboko u glib sa bilo koje strane.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Citat
Kakva pobeda? Poginuo je svaki drugi muskarac u drzavi!?!?!?! 20 godina pre tog saveza u kome bi mi bili PROTIV onih koji su nam bili saveznici u tom ratu od pre 20 godina i u velikoj meri omogucili tim preostalim mucenicima da se vrate u svoju napacenu drzavu. Ali ne to je tada bilo pametno a sada je stokholmski sindrom i ljubav silovane prema silovatelju. Ne znam zasto si ti toliko drasticno promenio stavove od ranije, bio si dosta fleksibilniji pre.

Valjda sam skapirao...
Kako mozes da poredis pobedu (pirovu doduse) sa silovanjem iz 1990-2000 koje je cisti srpski poraz na svim nivoima osim RS.
Ne bismo bili protiv bivsih saveznika, vec bismo bili sa strane, ili nesto kao Rumuni i Bugari koji su izgubili 100 puta manje stanovnika od nas i na kraju presli u saveznike... Kad vec pricamo o samo gledanju svog interesa, nas je bio da ne ucestvujemo u ratu...
Inace zli Rusi su tada zrtvovali svoje carstvo, a car glavu, za Srbe "kojima nikada nista nisu pomogli"...  Smile

Da, izgubili smo pola vojno sposobnog muskog stanovnistva i to je bila najveca tragedija u istoriji srpskog naroda... Bas zato sto smo izasli kao invalidna nacija 1918. bez ikakvih kapaciteta da se podignemo na neki ravnopravan nivo sa Nemcima, trebali smo da prihvatimo pakt ali sa maksimalnim izbegavanjem ucesca u ratu, sto je i bilo predvidjeno sporazumom... Jednostavno nije nas smatrao adekvatnim protivnikom, a opet nije hteo da nas okupira (valjda iz nekog postovanja jbm li ga)...

Ali i tada kao i danas sudbinu su nam krojili englezi i razni drugi spijuni... Isti ti silovatelji i vampiri koji se hrane tudjom krvlju i danas...

Ne znam zasto sam ti sada ekstremniji nego pre, ovo su moji stavovi oduvek koliko ja znam... Ako znas drugacije ispravi me...

IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Potpis pakta sa Nemcima je ulaz u saveznistvo sa drzavom koja je glavna odgovorna za smrt polovine muskog stanovnistva u Srbiji tih godina. Kraj. Ako ovo neces da prihvatis onda ne znam sta da ti kazem.

Covek koji kaze da smo tada trebali da udjemo u taj pakt definitivno nije osoba koja treba da drzi predavanje o moralu saradnje sa amerikancima u cilju dobijanja veceg interesa.... Jer sigurno ni nemci tada a ni amerikanci sada nemaju ljubav prema nama nego zele da nas iskoriste u svom najboljem interesu.

Aj laku noc, ziv bio Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 857
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 16:22:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.