Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:46:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: Koji vam je najbolji proizvođač pneumatika?
pirelli
2.4%  (2)
michelin
36.9%  (31)
dunlop
10.7%  (9)
continental
7.1%  (6)
goodyear
8.3%  (7)
kumho
3.6%  (3)
fulda
2.4%  (2)
tigar
10.7%  (9)
sava
2.4%  (2)
bridgestone
13.1%  (11)
firestone
1.2%  (1)
avon
1.2%  (1)
Ukupno glasova: 84
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pneumatici  (Pročitano 70044 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 4
koje gume? postavi neke slicice kad stignes Smiley
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
ajd nek je sa srecom i pazi se rupa Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ajd nek je sa srecom i pazi se rupa Smile

ha ha ha samo toliko.
mislim da je preterao.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
pa gde niej ali njegov izbor,jedna solidna  osamenestica tesko moz da se nadje ispod 300e,mislim kad bude menjao ove
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Danas ih montirao...uzeo drugarov komplet zimskih guma...zaista sam iznenadjen ponasanjem automobila...Auto je inace jako veliki,i veoma udoban,ali koliko smo uspeli da osetimo auto se mnogo bolje ponasa,pogotovo u krivinama.Isli smo i na auto-put Smile
Nisam mnogo vozio brzo 150-160,ali osecaj je izuzetan.Pogotovo sto mu je guma veoma niskog profila 35.
Slike kacim za nekoliko dana..E da zaboravio sam da napomenem jednu stvar:Po gradu sam i pre vozio zaista veoma sporo,a sada cu jos sporije.Ne znam samo kako ce reagovati dok se budem peo na ivicnjake i to...
A da mu cuce,cuce mu.... Smile
« Poslednja izmena: 01. Feb 2011, 20:33:06 od 888nik »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
zimska guma profila 35 gde ide ovaj svet Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Danas ih montirao...uzeo drugarov komplet zimskih guma...zaista sam iznenadjen ponasanjem automobila...Auto je inace jako veliki,i veoma udoban,ali koliko smo uspeli da osetimo auto se mnogo bolje ponasa,pogotovo u krivinama.Isli smo i na auto-put Smile
Nisam mnogo vozio brzo 150-160,ali osecaj je izuzetan.Pogotovo sto mu je guma veoma niskog profila 35.
Slike kacim za nekoliko dana..E da zaboravio sam da napomenem jednu stvar:Po gradu sam i pre vozio zaista veoma sporo,a sada cu jos sporije.Ne znam samo kako ce reagovati dok se budem peo na ivicnjake i to...
A da mu cuce,cuce mu.... Smile
E iste utiske sam i ja prvih dana vožnje na 18,na otvorenpm auto je bio izuzetno upravljiv,a onda je krenula vožnja po gradu,puca,lupa,užas,gume sportske,malo je zakačiš,odma mehur iskoči,ivice felne se iskrzale,skinuo 18 i nikad više. Smile

Nemamo mi puteve za to,gume papreno skupe,veoma osetljive,dosta kraćeg veka nego standardne gume,sve u svemu,skupa zajebancija. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
 Smile Nisam bas primetio nikakvo lupkanje,iako sam u 2-3 krivine usao pod malo vecim gasom...
Malopre sam se cuo sa ortakom,koji inace vozi pezo 206(18-tice),i koji kaze da ih ne bi menjao ni za sta na svetu.Ali mi je rekao da je dosta izgubio na startnosti.Ja sam mu rekao da je to zbog toga sto mu je motor "slab".
Kod mog od 2500 se uopste ne oseca,jedva cekam da ga uslikam pa da okacim. Smile
Inace,stvarno su nam putevi zasu.Ali sta ces vozi 20 na sat i opusti se.....E da stavljao sam i 19-tice danas kad sam kupovao,cisto da vidim kako lezi,e ljudi moji to je strasno koliko mocno izgleda,ali to je vec preterano,a i morao bih da stavljam i spejsere...tako da 18's rules!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung i8510 innov8
Fino. Jel si ovakvu 18-icu uzeo?



Po oglasima ima i za dosta manje pare da se nadju 18-ice, al' dobro. Ako je ta, super felna! Postavi neke slike da vidimo kako stoje! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
 Smile Bas tu...slike stizu dok nadjem neki kvalitetniji foto-aparat.Sta znam,verovatno je moglo,ove su nove sa racunom bez ogrebotinice,sa novim gumama...tako da se ne zalim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:46:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.