Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:53:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavi ekran smrti pa restart  (Pročitano 14936 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1136
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HP nj
ovako, tu u mom gradu u internet klubu koji drzi moj jaran se pojavljivao isti problem,kako sam ga ja shvatio valjda maticna ploca i graficka nisu pasali jedno uz drugo, pa je on mjenjo graficke,posle toga nije bilo problema! da i ti nisi slucajno mjenjo graficku ili si skoro kupio pc pa bi moglo to da bude!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Destroy Everything You Touch

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia 6220 Classic
i ja imam isti problem,na forumu sk su mi rekli da je napajanje otislo,desava se nekad iz cista mira-jako rijetko,a najcesce pri forvardu ili rivajndu video materijala,filma,spota...nekad pri prebacivanju sadrzaja sa particije na particiju ili otpakivanju fajlova dok gledam neki film ili nesto drugo,u servisu su govorili da je memorija bila,ali nije.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S4
Postoji bezbroj razloga za pojavljivanje plavog ekrana.Zadnjem racunaru, koji sam radio sa plavim ekranom, riknuo je disk.Mislim da ovdje sami sebi najvise mozete pomoci, jer znate sta ste radili i sta radite na racunaru, koliko je star, da li ste ga nadogradjivali, itd.
Kad vas plavi ekran dovoljno iznervira, snimicete sebi bitne podatke i reinstalirati OS.Time cete odgovoriti na pitanje da l' je software ili hardware.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
reinstalirao sam win od otvaranja teme, i opet isto...mozda sam skinuo falicnu kopiju viste? nista ne pomaze i brisanje tih fajlova, restartuje se i dalje... xp sam koristio kratko na ovom novom kompu, mozda desetak dana i nisam imao problema... a jbg kad hocu da imam najnovije uvek i ne vraca mi se na xp... mozda da probam win 7 beta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Možda je i do lošeg cracka viste. A da se ti lepo vratiš na XP recimo SP3?
IP sačuvana
social share
All animals are equal, but some animals are more equal than others! - George Orwell
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
evo vratio sam se na XP (sp3) pa cu videti sta ce biti .... jel zna neko kako da dodam srpsku tastaturu, cirilicu i latinicu, ovde je nema bar u ovoj verziji sto ja imam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung neki
Znam koja je to verzija XP-a. Kad dodajes jezik u prozoru "Add input language" ne ides na "Input language" nego na "Keyboard layout/IME" i tu imas i cirilicu i latinicu.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Imao sam isti problem. Imam kablovski internet a eksterni modem mi je bio vezan preko USB kabla sa racunarom. Pre neki dan sam izbacio USB kabl i povezao modem i komp preko mreznog kabla (sam modem mi ima ulaz i za USB i mrezni) i od tada vise nemam problem sa plavim ekranom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 3110c
iI meni se ovo desavalo 4 puta (samo veceras 2 puta dok je moj klinac  igrao TMNT).
Na starom kompu nikad nista slicno, a na novom kompu (star 15 dana)vec par puta . Jos mi se desava da prilikom starta paljenja kompa jako tesko digne sistem, krene pa zablokira pa moram restart i to po nekoliko puta. Da li je to sve do XP. 
Ovu konfiguraciju imam.
*procesor - amd athion 64X2 Dual core 5200+
*mb - MSI K9n NeoF nF 560
*memorija - kingston DDR2 2Gb 800 MHz
*VGA 9500GT 512mb
*HDD WD500 Gb
*kuciste - Codegeon m609 450w
« Poslednja izmena: 26. Jan 2009, 02:37:07 od nibo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Meni se ovo desavalo,i odnio sam da mi poprave komp i rekli su da RAM memorija nije u redu,i kako je komp bioo pod garancijom,lijepo su mi je zamijenili,evo ima 2-3 dana od te popravke,nikakvih problema sad nema. . Provjerite kod nekoga da li je do RAM memorije,pa javite. . Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:53:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.