Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:10:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavi ekran smrti pa restart  (Pročitano 14937 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
imali ko konretnu dijagnozu?
Problem Event Name:   BlueScreen
OS Version:   6. 0. 6001. 2. 1. 0. 256. 1
Locale ID:   1033

Files that help describe the problem (some files may no longer be available)
Mini121708-01. dmp
sysdata. xml
Version. txt

View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.

Extra information about the problem
BCCode:   1000008e
BCP1:   C000001D
BCP2:   828807A0
BCP3:   803ECBD4
BCP4:   00000000
OS Version:   6_0_6001
Service Pack:   1_0
Product:   256_1
Server information:   d160e7f5-cf2e-4ef0-adaf-2136a5c84ea0
nikome se to ne desava samo meni,ljetos je poceo komjuter da me stravicno zajebava sa plavim ekranom. niko nezna nista a svi znaju sve. tako sam se zivcirao do prije 2 mjeseca kad sam zamjenio skoro sve. sad mi je maticna gygabite ma790x-ds4,procesor amd 2-core 6400 black edition,grafika nvidea gtx 260,ram 4 giga,hard disk 500 g. tada sav sretan krenem kuci instaliram far cry 2 krenem da igram i plavi ekran eto ga ponovo. i ne samo na far cry nego i na frontlines i na assasin creed i na clear sky. mislio sam prvo da je do windowsa ali ljetos sam imao xp,a sada vistu ultimate. ima li ko konkretno nesto da mi kaze? inace ce cekic da radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
procitaj ovu temu i videces da niko nema jednostavan odgovor...
hardverski problem mozda, mozda i softverski...konflikt drajvera, nekompatibilnos komponenti,pregrevanje komponenti, virusi, nelegalni softver...
jedna opcija je da ides stavku po stavku...ako ti je odmah po kupovini racunara to pocelo da se desava idi i vrati racunar. ako si uporan, testiraj sve komponente...
konkretno iz ovoga nemozes dobiti

evo ti i link gde mozes naci slicne probleme...prelistaj  ovde
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
danas sam izvrsio reinstalaciju viste,jer mi je serviser sumnjao u viruse. probao sam prije pola sata i opet ista stvar plavi ekran. interesuje me nesto drugo,da li moze procesor [amd dual core 6400 black edition] biti uzrok ovome?zato sto od moje prosle konfiguracije je samo on ostao,tj. samo njega nisam promjenio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 438
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Alcatel ot991
Naravno da moze biti i procesor problem, proveri temperaturu procesora za svaki slucaj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
vratio sam se u vistu  Smile iako sam probao i windows 7, ali pošto je beta ima dosta bagova... xp me je zezao za tastaturu i još neke stvari... redovno vršim update viste. nikad nije uspevao online da nađe razlog blue screen-a, a sada pre par min mi posle plavog ekrana i restarta, javio da ne zna tačno u detalje razlog bl.scr. ali da zna da ga uzrokuje antivirus...Pa mislim WTF?!? kako to kad mi je isključen windowsov defender, imam norton internet security sa novim definicijama, to mi je to od zaštite... pre sam koristio avasta, nod32, aviru, bit dedfender itd...a hard je normalno više puta formatiran(c: particija)....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
jel legalan softver?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
legalan, samo fali slovo I ispred  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
i na takve stvari sam naletao...zakucavao racunar samo zbog piratskog softvera...
testirali sve moguce, vadili komponentu po komponentu...danima se zezali, reinstalirali OS, ubacili sve sto je bilo i ranije, i po instaliranju jedne relativno legalne verzije kasperskog pocinju BSOD...skinuli njega i instalirali legalnu verziju (kaspersky trial mislim da smo ubacili) sve radi savrseno... Smile Smile
cudni su putevi Win-ovi Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone
Da dodam, za pojedine OS-ove je potrebno naci odgovorajucu Maticnu plocu, chipset igra veliku ulogu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung 
I ja imam isti problem,neki predlog?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:10:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.