Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:25:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Platiti strast?  (Pročitano 13505 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
pa ima toga dosta u ovome sto si napisao i slazem se..
sem u jednom...seks u nekim poznijim godinama..
moji starci se seksaju redovno... Smile a posebno stari...
pa i sa strane... Smile mada on to ne da rec... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Sta ga znam, ne znam koliko je ljudima od 50 godina do toga. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
1. Platiti strast to jest dobiti razmenu energije je nemoguce. Razmena iste se odvija u metafizickom tj nevidljivom. To sto je neka tamo spremna da ga primi tamo gde sunce ne sija a zatim stavi celog u grlo ('iz dupeta usta') - nije strast. Seks je sakralne prirode i moze sasvim lepo da se koristi u Polarizaciji na Stazi Jedinstva ili na Stazi Separacije.
2. Svingeraja je tek posebna prica..


Eh sad, dobro, narucis taj sakralni seks, mozda nesto malo skuplje al hebi ga  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ne moz. Uvek ces da dobijes samo telesinu. Opisao sam slucaj sta se desi ako se javi strast - za to se ne uzimaju pare. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.202
pa ako ljubav nastupa onda kad se potrosi strast, onda hajdemo svi zajedno u gasnu komoru.  Smile  Smile

a zvanicna verzija koliko traje strast.. ne znam.. kod mene traje uvek  Smile

kod mene ako seks ne fercera, nema niceg drugog.. ako ja nisam seksualno zadovoljena, ode sve u picku materinu  Smile

tako da... ne bih znala da ti odgovorim na to pitanje  Smile

Jest da zna nagaziti pa progutam ne knedlu nego bure se otkotrlja niz grlo,sve u svrhu de smiri se...ali kada napise istinu onda je red skinuti kapu...

Elem ako seks ne ide,sta se trazi onda u braku?Dali komsija da pravi djecu,a mi spavamo pored zene ili muskarca kao pored sestre ili brata,kao dovoljno je "mi se volimooo"? Pa valjda se podrazumjeva stan,kuca,dvoriste,auto,posao,finasijski neki komotitet kada trazimo nekoga ili to da ostvarimo,ali sta to sve vrijedi ako je ono u gacama mlitavo i ne dize se.Kada krevet nije dobar tada nista nije dobro.
Za svaku vezu i brak da bi opstala je potreban dobar sex,kada to fali sve u zivotu fali.Kada nema u kuci dobrog seksa,tada se trazi taj isti negdje kod neke druge bilo to night ili kurva ili tek neka udata ili ne udata.I naravno tu biva kraj,jer prevara je prevara,a zbog cega...zbog oskudice seksa.Platonska ljubav...jeli to dovoljno?
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Sta ga znam, ne znam koliko je ljudima od 50 godina do toga. Smile

pa mozes da zamislis..rese se djece...sami..svoj mir...
matori su za neke obaveze...izlazke i tako.to..motaju se po komsiluku...s kafe na kafu...
nekad kad bash moraju odu do djece... Smile
i sta ce drugo radiiti nego maziti se i seksasti se... Smile
moj citav stari komsiluk samo o seksu prica... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Sta ga znam, ne poznajem toliko starijih parova i njihove navike u tome pa da tvrdim. Nekako mi samo ide da neka zelja vremenom opada a recipropcno sa tim i mogucnosti za tim. Uvericu se da li je to tako kada dodjem dotle.  Smile

Uglavnom, za svaku normalnu uspesnu vezu potrebne su tri stvari: strast, bliskost i odanost. U ovom lapsusovom primeru postoji samo ovo zadnje tj. nemaju strasti a i neke preterane bliskosti pa im se veza zasniva na tome da su odani jedno drugom pa se sto bi se reklo "razvlace". Zato to nije dovoljno, a to ako ce da traze izlaz u tome da se varaju je cisto odraz njihove nemoci sto nisu neke stvari uradili na vreme kao i njihove nemoci da preseku neke stvari i ako je moguce rade na njima.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ne moz. Uvek ces da dobijes samo telesinu. Opisao sam slucaj sta se desi ako se javi strast - za to se ne uzimaju pare. Smile

Hebi ga, ako ne radi uzmes vijagru i ide ko putem  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Dali smo bili u night club,ono tamo gdje stoje zene a muskarci biraju? Rekose vrlo jednostavno.Prvo ide tus,odjeljak gdje skidas sve sa sebe i samo peskir dobijes.Zatim ulazak kao u harem sa preko 50 zena,cekaju da mignes,dolaze i soba ceka...rekose sat vremena 70 eura.Te zene ili kurve sa svih strana svijeta raspon godina od 20 do 25...dali smo bili u night club?
Rekose tamo zalaze mnogi ozenjeni,pitam se sta traze tamo kada vec to imaju kod kuce da ne plate?
Rekose tamo zalaze i oni koji imaju djevojke,pitam se sta traze ako vec od djevojke imaju sve?

Dali smo bili u swingers club?
Meni objasnise da je to ono gdje tip dovede svoju zenu da je drugi i uziva dok je ....,a onda i on skoci na neciju pa se gledaju.Dali je to poremecaj,ljubav,strast? Ocito mnogi parovi zalaze u te swingers,dobro se ......,a zatim ponovno sjedaju u auto i idu svojoj kuci.


..bla...bla...bla...

Citat
Dali smo za ili protiv ovih klubova?

Što bi bili protiv!? Ti si kao, puritanac neki a? Šta ti ima da braniš nešto što ne donosi štetu tebi ni drugima  Smile

Joj majke joj ga, ne bi joj dao ni banke žute vidi se kako odradjuje, krešti i to još lenjo. Mora da je princ uneo kilo extazija pošto se tako nebulozno otvorio u nekoj sali sa flegmatičnim gostima koje ne bi ni na dečji rodjendan pustio.
 Nadam se da je bar opamprčio ovu kreštavu vešticu.

  -E prince ovco jedna Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Kolko bi taj tek para istreso da ga obradjuje Vendi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:25:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.