Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:32:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za kladionicare  (Pročitano 27821 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
I-mate 30 Pro
Koji je po vama najbolji način da se odvučeš od kladjenja i kockanja?
Само подуплавај уплату и кад кренеш да добијаш нећеш имати тих проблема


 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 44.0.2403.133
Tebe, ustvari, privlaci taj osecaj koji te dize dok ocekujes da ces dobiti pare, da ces uspeti u necemu bez malo truda. Mozda nije poenta samo u novcu, vec sto ti nemas drugih zivotnih radosti ili problema koji bi bili takvog intenziteta, pa ih sam stvaras kladeci se. Smiley
Nauci da zivis obicnim, mirnim, dosadnim zivotom, bez te euforije Smiley
« Poslednja izmena: 07. Sep 2015, 12:17:28 od pljevljani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
LG G3
Ako si još u fazi popunjavaš tiket za 100+200 din onda nisi ni K od kockara,ja sam dve godine od polovine četvrte srednje,do polovine prve na faksu (obnovljene) svaki drugi,dan visio na aparatima.Nekad sam imao toliko para u džepu da nisam znao gde da ih potrošim,pa izađem u grad i čatsim sve redom,kupujem telefone koji mi ne trebaju.odem kupim patike do 17 soma iako kući iam još četiri para koji ni ne nosim.

E onda prođe dan dva,pa se ja zajmim za pljuge i pivo ili završavam ljudima travu,zakineš ih pa od 4 paketa,napravim 10.Pa prodam one patike od 17 soma,za 6 soma samo da bih išao da se vadim.Pa tako nedelju dana puknem 2 soma €,pa onda kreneš opet da dobijaš pa sve u krug,opet se bahatiš,misliš da dobijaš,a u stvari živiš kockarskim parama,tj nikad nisi siguran dal ćeš da se probudiš sa recimo soma € u džepu ili sa 5 dinara.

Uz to jedinac,keva dvokat,ćale radi po Evropi ne žale pare za sina jedinca za kog misle da u Bg-u studira i ono super mu ide,šalju kintu,kupuje sve,auto mi po  mesec dana "bleji" u servisu ustvari ga uremiš da bi imao ške da se vadiš,pa onda se povadiš pa kupiš duplo skuplji auto,kao izleteo ti povoljno,pa za mesec dana dođeš sa krntijom,a onaj si kao prodao pa dao ške na kamatu i razni drugi izgovori.

E onda te jednom usere pa se odvališ od para,tj msiliš da je tako.Ja sam konkretno na ruletu izvukao 3 soma €.I onda kreće ludilo.Svako veće druga riba,bahatiš se po gradu,drogiraš se (kokain),kroz život ti prolaze ljudi i ribe koje ne možeš ni da popamtiš,kući ne dođeš dva meseca,isto toliko ne odeš na faks,plaćaš ribi od Niša do BG-a taksi.I onda odeš opet kad ono tuki,prodaš auto d abi se povadio jer znaš da će opet da te usere,da si provalio sistem i da smao što nije,diže te spušta te al te ono boli uvo,imaš još keša u džepu pa se kurčiš.

E onda te tvoji provale,pa zavrnu slavinu i izbace te iz kuće,uzmu ti motor,jbg auto sam prodao na vreme  Smile keva počne da ti morališe,ćale preti da će da te rokne,ono čuveno "Ja sam te stvorio,ja ću da te uništim" Smile

I i dan danas me povuče da uđem u kladionicu,ali svi kockari po gradu me znaju,pa kad me vide da ulazim odmah me izvedu napolje i odemo na pivo,a i zaposliš se pa i tu imaš solidan priliv pa možeš da živiš,jes da nije ni pola od onoga kako je bilo,al opet bolje nego kockar.

Dakle nađi posao,nađi društvo koje će da te odvraća od toga,a ne da se krećeš u krugu kockara pa da ti život bude na foru,ja tebi ovoliko,ti meni toliko,njega ću da skratim za ovoliko,sutra ima dojava taman da se povadim i slično.

Beži od toga i ne zavaravaj se.Nema tu ja to igram po malo,to kad uđe u krv i kad postane izvor prihoda onda kola idu nizbrdo.Ja nkad sve saberem dobio sam možda nekih 7-8 soma €,a koliko sam prokocka ne smem ni da računam.

Pogotovo sako si mlad,ja sam sa 17 godina ušao u kladionicu i heto sam veće pare,a ćale mi je govorio ustani kao čovek u normalno vreme,vrati se kući isto u nromalno vreme i imaćeš 2 soam dinara dnevno za džeparac,što sam jedno vreme i imao.Ne krivim moje,ali često kažu da su oni krivi što su mi sve davali i ispunjavali.

Kockar je 3x gori od svakog narkomana. Smile

I mislo sam de je "Kisela voda" od Coe Lukasa sranje,a onda sam jedan dan imao osećaj da peva o meni  Smile

Sreča dobro društvo i dveojke,pa sam uspeo da se izvučem iz svih sranja,a enka nisu baš za javnost  Smile
« Poslednja izmena: 07. Sep 2015, 13:05:13 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Jesi to gledao Dosije ?  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
LG G3
Ne gledam ta sranja  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Malo si se onda mnogo uziveo u spiku  Smile Ovaj deo gde te ostali kockari izvode iz kockarnice pa idete na pivo mi stvarno nije jasan. Nisam jos upoznao kockara koji izvodi drugog kockara iz kockarnice.
A mozes da izadjes iz te price, lepo je rekla pljevljanka tu nije fora u parama nego u uzbudjenju. Nadjes nesto drugo sto te zadovoljava. Dobra riba i dobar posao mogu da pomognu a i ne moraju. Mora da bude jaka i pravicna porodica da bi imao na koga da se oslonis. Ako ti je cale kockar a ti imas problem onda si u kurcu teskom jer su sanse da se izvuces mnogo mnogo male.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
LG G3
Sta ti je cudno da ti neko kaze da ne kockas ili da stanes.Koliko sma ja puta govorio ljudima do mene da izađu i da vade pare,isto su i meni govorili.

Izvodili su me kad samo psoel godinu dana usao,a svi znaju kakva je frka bila,evo mozes da dobijes na PP borjeve keve i caleta pa ih pozovi i pitaj ih kako je bilo,a mozeš i lično deda poslao enku rakiju pa ako voliš  Smile

Ma lako je pričati  Smile izvoli navuci se pa se izvucu uz pomoć porodice,ja ti dam kintu da kokaš,ako ti žao tvoje kinte  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Nisam covek sklon zavisnostima tako da to kod mene ne pali. Ne pusim, ne pijem alkohol, ne pijem kafu.... Smile Imam drugove lecene kockare, imam drugove koje smo mi izlecili od kockanja i imam drugove koji su se sami izlecili. Sedeo sam sa ljudima kad su gubili i vece pare nego sto si ti gubio. Pa opet me to nije privlacilo.  Smile

Samo ti ostani pri tome i guraj zivot, jebo kockanje Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
I-mate 30 Pro
Na opasnom ste putu da upadnete u diskusuji o smislenosti kladjenja...

Oteracete i ovo malo ljudi sto dolazi na forum... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
LG G3
Ja sam gledao kako ljudi gube kuće,stanove ovo što sam ja gubio nije i 1% toga,ali je opet mnogo.

Znam ljude koji još uvek žive od kocke i to im je profesija,milion lista vuku sa sobom,znaju šta je aparat izbacio 48h unazad,stalno sve gledaju kroz % i za sve su spremni da se klade i stavljaju ske  Smile Zanju napamet kvote druge Japanske lige  Smile znaju da su trke kerova nameštene,ali ono igraju ih čisto rekreativno  Smile

I jebeš kladionicu,da čekam dan-dva dal ću da dobijem,ovako rulet i za sat vremena znaš na čemu si.

Ostavio sam se ja kocke odavno ima već 11 godina  Smile al sam mator vreme mi da se ženim  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:32:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.