Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:25:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za kladionicare  (Pročitano 27823 puta)
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
LG G3
Ma 90% ovih što drže propovedi nisu ni pročitali Bilbliju ili jesu la je nsiu razumeli  Smile

Biblija nigde en pominje kocku niti je brani,Biblija brani samo ljubav prema novcu,a u to ću da poverujem kad crkve budu bile čakmare,kad ne budu obložene najskupljim pločicama i mermerom,kad ikonostati ne budu od najkvalitetnijeg drveta i akd popovi ne budu službu vršili u svili,zlatu,biserima i ostalim oličenjima skormnosti  Smile Jbg ništa bolje ne pokazuje veru nego sbrebrni rst optočen rubinima,a ni zlatna kruna patrijarha.A tek što mora najfinija svila.

Ja sam popu rekao kad je svetio vodicu i rekao mi 1500 din,da mi donese račun i cenovnik da vidim šta paćam i da me nije zakinuo.Jbg ćale privatnik mora da pravda svaki dinar ne može bez računa.A on tuc muc kao to je prilog za crkvu,ja reko super evo ti 2000 samo daj račun.A i daj mi uredbu svetog sinoda gde su propisali koliko iznosi najmanji mogući prilog ili si ti sebi dao za pravo da to određuješ.

Sad dolazi nov maldi pop ovaj se više ne pojavljuje,sretne ga ćale kad nosi kolač,ne sme ni da pogleda u njega.

A tek kakv je parohijski dom našeg episkopa Šuadijskog  Smile Drug uvodio kamere,mermem,italijanske pločice baterije italijanske mesingane,tuš kabina samo što im dupe ne trlja automatski,đakuzi,ejjj đakuzi,plazma im zauzela pola zida.Stilski nameštaj koji vredi više od mog života.

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


FTP! - Zivot je bez veze ako si mrtav

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2754
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Apple 5s
Ma 90% ovih što drže propovedi nisu ni pročitali Bilbliju ili jesu la je nsiu razumeli  Smile

Biblija nigde en pominje kocku niti je brani,Biblija brani samo ljubav prema novcu,a u to ću da poverujem kad crkve budu bile čakmare,kad ne budu obložene najskupljim pločicama i mermerom,kad ikonostati ne budu od najkvalitetnijeg drveta i akd popovi ne budu službu vršili u svili,zlatu,biserima i ostalim oličenjima skormnosti  Smile Jbg ništa bolje ne pokazuje veru nego sbrebrni rst optočen rubinima,a ni zlatna kruna patrijarha.A tek što mora najfinija svila.

Ja sam popu rekao kad je svetio vodicu i rekao mi 1500 din,da mi donese račun i cenovnik da vidim šta paćam i da me nije zakinuo.Jbg ćale privatnik mora da pravda svaki dinar ne može bez računa.A on tuc muc kao to je prilog za crkvu,ja reko super evo ti 2000 samo daj račun.A i daj mi uredbu svetog sinoda gde su propisali koliko iznosi najmanji mogući prilog ili si ti sebi dao za pravo da to određuješ.

Sad dolazi nov maldi pop ovaj se više ne pojavljuje,sretne ga ćale kad nosi kolač,ne sme ni da pogleda u njega.

A tek kakv je parohijski dom našeg episkopa Šuadijskog  Smile Drug uvodio kamere,mermem,italijanske pločice baterije italijanske mesingane,tuš kabina samo što im dupe ne trlja automatski,đakuzi,ejjj đakuzi,plazma im zauzela pola zida.Stilski nameštaj koji vredi više od mog života.



Bas zbog toga mislim da je vela glupost,jer govore za neke stvari da ne valjaju a to rade...Vasilije Kačavenda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
LG G3
Ja još čekam da upoznam nekog kog je Bog kaznio  Smile A i onog kome je pomogao  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0.5
mojne da rešse da je drug uvodio kamere u kupatilo sa plazmom na pola zida  Smile
eh kuda ide ovaj svet.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
LG G3
Dođi u Kragujevac ulica  kralja Aleksandra I Karađorđevića,34 ja msilim da je Saobrna crkva na tom broju.Uđeš sa desne starne ćeš da vidiš objekat obložen mermerom,probaj da uđeš u isti,službene prostorije zanemari traži da ti pokažu prostorije u "podrumu"  Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2015, 14:33:05 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0.5
pa da mi kažu mrš napolje perverznjaku    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Koji je po vama najbolji način da se odvučeš od kladjenja i kockanja?

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 07. Sep 2015, 00:29:45)


Utvrditi sta je uzrok tome!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Sony 
Koliko genijalna tema  Smile
I ja imam skoro skroz identičnu priču kao Evil, samo nisam imao nikad baš takav priliv novca pa je i bacanje para bilo srazmerno manje  Smile
Elem tikete po 50-100din od srednje i srećan bi bio da sam na tome ostao makar ih i svaki dan igrao.. Na rulet prvi put otišao krajem srednje i na 500 dobio 3000 čoveče koja sreća, ne znam šta bih sa parama  Smile I od tad 0 u brojevima prestaju da imaju značenje kao što kaže Tarzanija u tekstu o ruletu..Sad posle dosta godina "staža" na ruletu jedno veče sad skoro u Maju sa 3000din. odem napravim 1300e, koliko sam izgubio ukupno ne mogu izračunati i ne želim.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2015, 19:29:57 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
LG G3
Dobro je dok ima šta da se izgubi  Smile Opasno je kad kreneš tuđe da gubiš  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Sony 
Nije dobro nikako  Smile
Radim već godinu dana, a imam manje para nego kad sam studirao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:25:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.