Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:54:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Pink” omiljena TV u Hrvatskoj  (Pročitano 20721 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
jeli može neko dati definiciju "narodnjaka"  ? čini mi se kao da neki pričaju o vremenu kad je Miroslav Ilić žario i palio dvoranama

Misiim da ima dosta razlike čak i na grandu i ja sam prilicno razočaran kad neko sa strane govori o Seki i Miletu Kiticu kao da su oni ovde neki vrhunski pojmovi i mislim da ce ljudi biti razočarani kad saznaju da Ceca ili  Dragana Mirković nisu na Grandu . Ja sam čuo da bosanski Pink uzima samo grand od beogradskog Pinka dok ostale emisije imaju neku lokalnu verziju  , dakle na bosanskom Pinku i sigurno na hrvatskom Pinku neće biti Cece , Dragane i mnogih drugih koji se samo pojavljuju u beogradskom pinku.

Stoga je upitno što će uopšte biti na hrvatskom Pinku osim granda , hoće li raditi samo da bi radio ili će napraviti neku buru i to ćemo videti prvo po tome kakve ima voditeljke i kako se oblače jer bi se tu mogao puno razlikovati od onih na htv i rtl koji su gotovo bez izuzetka ultra konzervativni

Drugo je da Zeljko Mitrović nema potrebe prodavati "narodnjake" jer on nije povezan sa Grandom nego City Records koji imaju Zeljka Joksimovića i druge koji su mnogo popularniji i koji definitivno nisu narodnjaci . Istini za volju ZM je od početka hteo da bude majstor za svaku vrstu pa ga ljudi vezu za svašta, da ne govorim o politici gde su ga povezali sa svakim moguičm, neki ljudi tako nepraštaju uspeh



 

Fino napisano!!  Smile

Svaka drzava ce imati Pink onakav kakvog ce gledaoci zeljeti...
« Poslednja izmena: 09. Maj 2008, 11:41:49 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.24
mob
Ericsson T28
 Smile
Citat
Svaka drzava ce imati Pink onakav kakvog ce gledaoci zeljeti...

Nas u BiH niko nije pitao, samo jednog dana jedna izvrsna banjalučka TV je prestala da postoji jer je došao malo jači kapital!

Hajde možda ćete vi biti izuzetak od pravila, kao i banovina Hrvatska u kraljevini Jugoslaviji! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Igore...

BIH i Srbija su veoma slicne po ukusu muzike... a Hrvatska je ipak tu u nekim djelima drugacija, i ako Pink zeli biti uspijesan morati ce se prilagoditi tako da za svakoga ima po nesto...

Mi smo i sada izuzetak, ti cekas vizu...a Hrvati naprimjer ne...vidis ima razlike!  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.24
mob
Ericsson T28
Slažem se da ima razlike.

Ali isto tako PINK CRO bi bio izuzetna prilika svim pjevačima da se afirmišu kao interpretatori narodne muzike.

Jer pjesme tipa Gaćice, Brushalter ne mogu da se vežu samo za Srbiju, BiH ili Montenegro, već je to jako širok pojam, a uostalom narodna muzika se probudila pod posrednim uticajem Istoka.

Jer kakv bi bio smisao osnivanja PINK CRO u muzičkom dijelu ako bi on puštao samo Olivera, Gorana Karna, Giboni. Oni već imaju prosotra na HRT!

Većina Hrvata iz dijelova oko Save i Dunava pa čak i Dubrovnika više po muzici naginje vamo plus Hrvati iz BiH koji sada žive u HR nisu se asimilirali u vaše tekovine.

A ovo za vize neće biti još dugo te razlike! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Slažem se da ima razlike.

Ali isto tako PINK CRO bi bio izuzetna prilika svim pjevačima da se afirmišu kao interpretatori narodne muzike.

Jer pjesme tipa Gaćice, Brushalter ne mogu da se vežu samo za Srbiju, BiH ili Montenegro, već je to jako širok pojam, a uostalom narodna muzika se probudila pod posrednim uticajem Istoka.

Jer kakv bi bio smisao osnivanja PINK CRO u muzičkom dijelu ako bi on puštao samo Olivera, Gorana Karna, Giboni. Oni već imaju prosotra na HRT!

Većina Hrvata iz dijelova oko Save i Dunava pa čak i Dubrovnika više po muzici naginje vamo plus Hrvati iz BiH koji sada žive u HR nisu se asimilirali u vaše tekovine.

A ovo za vize neće biti još dugo te razlike! Smile
Pa ja to podrzavam, neka pusta i narodnjake...eto bio je Halid Beslic sada koncert odrzavao...pun je bio, onda Hanka Paldum cijeli dan na TVu pjevala ....i ljudi uzivali...a tko nije mogao je da prebaci na drugi ili da ide setati...

Smisao je Pinku ili bilo kojoj TV kuci da ona ima sto vise gledaoca... Pink TV u HR ce sigurno ako dodje, pustati Zdravku Colica,Balasevica, Joksimovica i takve ...mislim da ce sa tim biti vise uspijeha, a kada se ljudi na to prilagode onda ce i narodnjaci tipa olja karleusa, Seka da dodju ....

Ovo oko vize...pa valjda su dosta dugo i trajale!  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Hvala Bogu! Neka tak toxicni otpad ode u Hrvatsku. Nek uzivaju, neka se truju  i neka nam ne vracaju Zeljka i ekipu nazad:)
Mada, za Hrvose je i ovo napredak.. do juce su imali 2 tv stanice kao ui vreme Tita:)
Rtv Tito (Franjo) 1 i
Rtv Tito 2 Smiley
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.24
mob
Ericsson T28
E sad ga i ti onako lupi!

Ni mi nismo imali više stanica u to vrijeme!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ma pink smara to je sve sto se moze reci o toj tv jednostavno mediokrititetska tv i nista vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
E sad ga i ti onako lupi!

Ni mi nismo imali više stanica u to vrijeme!

Ja ne pricam o vremenu Tita. Tile je tu samo deskriptivno...
Hrvatska je po slobodi medija poslednja na lestvici evropskog kontinenta. Pricam o bliskoj proslosti i sadasnjosti jer do pre par godina su imali samo Htv. Sada imaju i druge ali samo Htv ima informativni program. Ostali mogu da pustaju muziku, filmove... izvestaje o ceni povrca na pijaci...
O politickim temama ni slovca.
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
E sad ga i ti onako lupi!

Ni mi nismo imali više stanica u to vrijeme!

Ja ne pricam o vremenu Tita. Tile je tu samo deskriptivno...
Hrvatska je po slobodi medija poslednja na lestvici evropskog kontinenta. Pricam o bliskoj proslosti i sadasnjosti jer do pre par godina su imali samo Htv. Sada imaju i druge ali samo Htv ima informativni program. Ostali mogu da pustaju muziku, filmove... izvestaje o ceni povrca na pijaci...
O politickim temama ni slovca.


Mi smo posljednji a vi ste jos losiji... zamisli to!


Od 28 zemalja ovog regiona Slovenija je na 7. mestu, kao zemlja sa slobodnom štampom. Hrvatska je na 10, Crna Gora na 11, Srbija na 12, BiH na 14, Makedonija na 15, a Albanija na 16. mestu, sve u statusu zemalja sa delimično slobodnom štampom.

(Beta)

Izvor: http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=95814


Srbija u globalnom pogledu na 87 mjestu a Hrvatska na 78. mjestu...

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/mediji/freedom-house-hrvatska-zemlja-s-'djelomice-slobodnim-medijima',14282.html
« Poslednja izmena: 11. Maj 2008, 13:47:42 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:54:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.