Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:20:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Pink” omiljena TV u Hrvatskoj  (Pročitano 20461 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa kakvu vrstu muzike vi u HR slušate? Smile

http://www.youtube.com/watch?v=YNScVf4lyyA&feature=related

Bar mi na moru..Kužiš ne ide "sitnije cile sitnije" uz more,vino i srdelu...Nikako.. Smile

Ziva istina....

Ili se ovo slusa navecer kada se ide na rucak sa drustvom a poslje toga...

onda ovo:


Ili ovo:

IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Idemo živo, živo! Pa će vam i Ceca Nacionale da zapjeva na PINK CRO  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Igore pa nek zapjeva sto i to nije lose... kod vas vec odavno pjevaju Hrvatski pjevaci...tako ce i kod nas biti samo treba vremena...u Zg imas discoteke gdje pucaju samo narodnjaci...na moru toga manje ima...

Oni uglavnom vise vole sevdalnike i starije pjesme a ne roki koki... i turbo folk..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
Ne znam ko je Jasmin Stavros i koliko vredi po Hrvatskoj ali evo njegovih reci o sirenju Pinka po Hrvatskoj :"Satrce na s do daske, a deca cce cim se rode pevati narodnjake" !
Izgleda da se plase vise narodnjaka koje ionako slusaju ali je porblem kako se neko drznuro da upliva sa Tv stanicom koja ce ih samo -moz\da i mnogo vise no u Srbiji - fabrikovati po Hrvatskoj i tamo zagadjivati vise no sto i sami smeju da priznaju da su zagadjeni( tj zaludjeni-narodnjacima).
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mitrovic=balkanski trovach  Smile Smile

bumo zarazil i mladu hrvacku demokraciju  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Pa i mi u bosni volimo da gledamo Doru i San Remo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
mob
SonyEricsson G 502
Citat
Ne znam ko je Jasmin Stavros
Jasmin Stavros pravim imenom Mile Vasić pjevač po zanimanju... Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e stvarno si Chmelka Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Press piše da će Branimir Glavaš svoju TV Slavonija i Barnja prodati Željku Mitroviću!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Bura zbog ulaska Televizije „Pink“ na hrvatsko medijsko tržište
Policija „češlja“ televiziju koju je kupio Mitrović
Autor: Vladimir Đurić Đura | 07.05.2008 - 06:00


Ulazak Željka Mitrovića i Kompanije „Pink“ u Hrvatsku napravio je pravu buru na medijskom tržištu. Kako saznajemo, hrvatska policija juče je ušla u TV „Net“, iz Kutine (prva lokalna televizija koju je Mitrović kupio), kako bi proverila njeno finansijsko poslovanje, što juče nije bilo moguće proveriti na pomenutoj televiziji, a kako nam je rečeno, direktor Zvonimir Kabelka tek za dva dana biće dostupan za komentar.

Koja će televizija biti omiljena u Hrvatskoj?
TV „Pink“, 45,05%
TV „Nova“, 38,34%
TV RTL, 16,61%
izvor: „Jutarnji list“
Vlasnik Televizije „Pink“ Željko Mitrović potvrdio je nedavno da je postigao dogovor o kupovini te kutinske medijske kuće za oko 2,5 miliona evra. Televizija „Net“ iz Kutine, koja pokriva područje Bjelovara i severne Hrvatske, 28. aprila je dobila županijsku koncesiju (pravo na korišćenje frekvencije u narednih 12 godina). Međutim, u Hrvatskoj se spekuliše da bi problem mogao da bude u tome što Televizija „Net“, inače najgledanija lokalna TV stanica u Hrvatskoj, u svom zahtevu za produženje koncesije nije navela da je u međuvremenu promenila vlasnika, što je u suprotnosti sa hrvatskim Zakonom o radiodifuziji.
- Potpuno mi je svejedno da li je vlasnik firme koja obavlja delatnost televizije iz Hrvatske, Nemačke, Rusije, Srbije ili Albanije. Sve dok je legalno postao vlasnik te firme, tu ne vidim problem. Kapital ne poznaje granice - rekao je predsednik Veća za elektronske medije Denis Peričić povodom ulaska „Pinka“ na hrvatsko medijsko nebo.
„Pink medija grup“ želi da, osim TV „Net“, kupi Gradsku televiziju „Zadar“ i TV „Dalmacija“, dok pregovori s riječkim RiTV-om još traju, a da potom umrežavanjem tih jakih lokalnih hrvatskih televizijskih stanica projekat „Pink Hrvatska“ postane realnost. Takođe, u Hrvatskoj se govori i da Mitrović pregovara i sa lokalnim TV stanicama OTV-om iz Zagreba, NIT-om iz Pazina, kao i s TV „Slavonija i Baranja“ iz Osijeka.
- Televizija „Pink“ je najtraženiji izvozni produkt u Hrvatskoj zadnje dve godine. Tamošnja publika je veoma dobro upućena u naše programe putem satelita. Takođe, muzičke zvezde „Grand“ produkcije su više od dve godine izuzetno popularne u Hrvatskoj. Što se tiče tamošnje publike, sigurni smo da jedva čekaju da se sistem „Pink HR“ stavi u pogon i da budu u prilici da dvadeset i četiri sata dnevno prate naše emisije. Prema anketama koje su sproveli hrvatski mediji, veliki broj ljudi bi voleo da u budućnosti prati program „Pink HR“. Koliko znam, za sada su pregovori potpuno korektni i u pitanju je čist biznis. Mi želimo da proširimo svoju gledanost na ceo region bivše Jugoslavije i nastupamo kao bilo koji poslovni partneri iz Evrope ili sveta. Nije mi poznato da je do sada bilo ko sprečavao pregovore. Verujem da će sve to biti uskoro završeno na najbolji način - kaže za „Blic“ Tanja Vojtehovski, portparol TV „Pink“.
Prema njenim rečima, dogovor je potpun sa tri televizije i one će biti preuzete do početka juna, dok sa još tri očekuju potpisivanje ugovora do kraja leta.
- To znači da bi u septembru trebalo da dođe do umrežavanja i stvaranja sistema koji će moći da prati više od 70 odsto hrvatskog stanovništva - kaže Vojtehovska, koja nije upoznata sa informacijama do kojih je „Blic“ došao, prema kojima policija „češlja“ poslovanje televizija koje je Mitrović kupio.

Blic

Ovaj Željko opasniji od svih CNN, Al Jazira, BBC, SKY, DW i RTR zajedno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:20:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.