Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li želite da se sprovede ovaj eksperiment?
Da
68.4%  (26)
Ne
31.6%  (12)
Ukupno glasova: 38
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Petodnevni eksperiment na Slikama [i ostali vaši predlozi]  (Pročitano 29823 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
Citat
Bilo smešno kad je lerr to uradio. Više nije. Glasaj.  

постоји разлика, лерр је ставио зеленог смајлића.

 Smile

Što jes jes.  Smile


Pričali smo već o tome i postavljena su mnoga pitanja na koja nije odgovoreno, pročitaj celu temu.
Forum trpi štetu i gubi mnogo.
A na stranu sa forumom, sve je više korisnika koji to ne žele da gledaju.
Kad potopiš svaku temu i celu temu u smajlijima, gubi šansu za svaku realnu i potencijalnu konverzaciju koja bi ljudima mogla stvarno biti zanimljiva (za razliku od ovoga što nikome nije zanimljivo, a kako vreme prolazi i kako ne dobijam odgovore na pitanja, ovo izgleda nije ni zanimljivo onima što su glasali za Ne, samo je teže priznati) ... zanimljivu konverzaciju koja bi privukla ljude da pregledaju i učestvuju. I možda još ljudi koji bi se zabavljali.
Odbijam da poverujem da ovde imamo toliko nemaštovitih i dosadnih ljudi kako se na prvi pogled čini.
Ako je ovo "пицајзлистички" onda je ovo do sad jednostavno površno. (mislim ako izvlačimo onaj najgori zaključak, a može to i lepše) Površno i bez suštine.
Kad ti budeš počeo slušati Grand, i muziku radi skakanja i pijanog vrištanja, poverovaću da nešto ovako zaista podržavaš.  Smile

Do tad, teško mi je poverovati da podržavaš to da neko otvori 20 tabova i lupa smajlije... a da maltene i ne pogleda sliku.
Ne svako naravno, ali dosta njih.

Citat
док ето неким људима то причињава задовољство.

Ama njima pričinjava zadovoljstvo da pumpaju post-ove.
To nije moj sud, dotle smo sami nekako došli na temi.

Žao mi je, ali ima dovoljno mesta na forumu (lobotomija) za jedan takav nagon.

Smile Smile Smile

ljudi da li me to oci varaju ili je ipm181 nabavio tastaturu pa je sastavio malo texta????
kad sad citao u glavi mi je zvucalo kao glas neke promukle osobe koja se tek probudila i jos nije procistila glo...

Mislim da sam ga povredio.  Smile
Meni je zvučao kao Simić iz Tesne Kože kad popizdi.
Evo vam komentari, jebali vas komentari. Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2012, 18:49:33 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Smile

Bilo.  Smile





Inace da glasah za DA. Mada ja bih pogasio jos par delova foruma koji sluze za izivljavanje par clanova foruma  Smile
Ih, da tebe pitamo... ti bi išao i po kućama mlatio sve članove koji zasipaju forum spamom.  Smile

Ma jok zasto...najgore je sto postoje likovi koji i spam teme ispamuju  Smile
Ali dobro na kraju ce imati 100k+ poruka totalno beznacajnih, bezvrednih ali ce mu pisati odustao od brojanja valjda je to kao bitno nesto.

Cek cek  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
еее ... неам си воље да формирам мишљење о овом питању ни да читам ни да гласам ... ал наравно имам предлог ...  Smile

елем ... ја гледам да испратим мотивационе, шашаве натписе и пар тако зајебантских тема ... ове теме од по 1 слике не константујем ... и зато имам предлог за ове што пратим ... свега вам убаците опцију да могу некако да регулишем да ми се не појављује тема у ''нови одговори'' кад год неко убаци смајли ... 150 пута сам отворио тему контајући има нових слика ... а тамо ... трилион смајлија ...

неам ништа против смајлија јбга нека су варијанта указивања људима који постују да неко обраћа пажњу на то што раде ... ал ето оћу да их игноришем ...  Smile

даклем ... укратко ... опција игнорисање постова који садрже само смајлиће  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
Citat
Ali dobro na kraju ce imati 100k+ poruka totalno beznacajnih, bezvrednih ali ce mu pisati odustao od brojanja valjda je to kao bitno nesto.

Hej, svako treba da ima hobi.  Smile
Osim kad ne treba da ga ima ovde.  Smile

еее ... неам си воље да формирам мишљење о овом питању ни да читам ни да гласам ... ал наравно имам предлог ...  Smile

елем ... ја гледам да испратим мотивационе, шашаве натписе и пар тако зајебантских тема ... ове теме од по 1 слике не константујем ... и зато имам предлог за ове што пратим ... свега вам убаците опцију да могу некако да регулишем да ми се не појављује тема у ''нови одговори'' кад год неко убаци смајли ... 150 пута сам отворио тему контајући има нових слика ... а тамо ... трилион смајлија ...

неам ништа против смајлија јбга нека су варијанта указивања људима који постују да неко обраћа пажњу на то што раде ... ал ето оћу да их игноришем ...  Smile

даклем ... укратко ... опција игнорисање постова који садрже само смајлиће  Smile

A nisi pročitao sve, negde na ovoj temi se nalazi baš nešto o tebi i nešto tipa (parafraziram) "cela poenta ovde je da Zmaj i ovi ostali iz birtije počnu čitati i komentarisati ove teme od slike komada jedan, ovi drugi manje više ali Zmaj bi baš trebao to češće da radi"  Smile
Ozbiljno, idičitaj idičitaj, ajd'.  Smile

Mislim da ćemo problem "kad ja tamo a ono trilion smajlija" vrlo uskoro rešiti.  Smile
Doduše, ne na način na koji bi ti hteo, ovo je malo više "amputiranje"  Smile ... ali hej, ako završava pos'o who cares.  Smile Cilj opravdava sredstvo... sometimes. Smile

Za početak glasaj.

Glasaj proklet bio! Glasaj!         (izvini, malo sam uzbuđen. mogu samo zamisliti kako je ovima što zaista nešto korisno imaju od izbora Smile )
« Poslednja izmena: 10. Mar 2012, 19:16:36 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Citat
A nisi pročitao sve, negde na ovoj temi se nalazi baš nešto o tebi i nešto tipa (parafraziram) "cela poenta ovde je da Zmaj i ovi ostali iz birtije počnu čitati i komentarisati ove teme od slike komada jedan, ovi drugi manje više ali Zmaj bi baš trebao to češće da radi"   
Ozbiljno, idičitaj idičitaj, ajd'.

ај реци котореко па да не морам да читам ... а онда ћу да гласам  Smile

него ... озбиљно размислите о опцији игнорисања смајлија у новим одговорима ... ил игнорисања скорз ... ил игнорисања појединих колеза ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
I ako je iskreno iritirajuće skrolovanje kroz čitavu stranu gde su svi postovi  Smile ili  Smile (i to pogrešno upotrebljen, smajli se plazi, a ne cepa, i tačka), iskreno nije mi stalo. Tačnije neka ljudi imaju slobodu da rade to ako hoće, više me fascinira mentalitet nekoga kome prija da vidi što veći broj postova ispod svog imena. Znači mešavina iritacije i fascinacije.

Šta ja znam, imao sam postova gde sam samo okačio sliku, nekad sliku nečije face da iskažem kako se osećam prema temi ili postu, a to je isti kurac kao smajli. Takođe imam brdo postva gde ne napišem ništa konkretno i samo zalepim youtube klip koji ljudi jednako ignorišu kao i smaljlije.

Tako da glasam "boli me uvo, jedva posećujem ovaj forum više"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Citat
kapiram da se zezaš
Ma ne, stvarno mislim ozbiljno.  Smile

Samo kazem da se dozvoljava svugde(u nekoj meri) a ti hoces da ga zabranis na delu gde je i nekako normalno da ga ima. No, videcemo od ponedeljka kako ce biti. Ajd pa srecno sa idejom. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
Citat
A nisi pročitao sve, negde na ovoj temi se nalazi baš nešto o tebi i nešto tipa (parafraziram) "cela poenta ovde je da Zmaj i ovi ostali iz birtije počnu čitati i komentarisati ove teme od slike komada jedan, ovi drugi manje više ali Zmaj bi baš trebao to češće da radi"  
Ozbiljno, idičitaj idičitaj, ajd'.

ај реци котореко па да не морам да читам ... а онда ћу да гласам  Smile
Eh... nije Goa drukara.  Smile
него ... озбиљно размислите о опцији игнорисања смајлија у новим одговорима ... ил игнорисања скорз ... ил игнорисања појединих колеза ...  Smile
Žao mi je, ali tako nešto ne mogu da rešim... to jedino SF može. Smiley
Ja više idem po metodi ... amputacija i satara režim.   Smile



I ako je iskreno iritirajuće skrolovanje kroz čitavu stranu gde su svi postovi  Smile ili  Smile (i to pogrešno upotrebljen, smajli se plazi, a ne cepa, i tačka), iskreno nije mi stalo. Tačnije neka ljudi imaju slobodu da rade to ako hoće, više me fascinira mentalitet nekoga kome prija da vidi što veći broj postova ispod svog imena. Znači mešavina iritacije i fascinacije.

Šta ja znam, imao sam postova gde sam samo okačio sliku, nekad sliku nečije face da iskažem kako se osećam prema temi ili postu, a to je isti kurac kao smajli. Takođe imam brdo postva gde ne napišem ništa konkretno i samo zalepim youtube klip koji ljudi jednako ignorišu kao i smaljlije.

Tako da glasam "boli me uvo, jedva posećujem ovaj forum više"

Bar si iskren. Smiley

Citat
gde je i nekako normalno da ga ima

Pa postalo je normalno, što ne znači da je normalno.  Smile

No, videcemo od ponedeljka kako ce biti. Ajd pa srecno sa idejom. Smile

Kako mi deluješ, nakon što si pet puta ovo rekao.  Smile

« Poslednja izmena: 10. Mar 2012, 19:47:05 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Citat
Dakle, ako su vam dosadili masivni blokovi i blokovi smajlija na temama, da li želite da se takvi komentari koji se sastoje samo od toga.. uklanjaju?
Ne. Onda bi dobio temu koja nema poente jer nema nikakav feedback. Postavis nesto sto je smesno i/ili interesantno tebi i sto zelis da podelis sa ljudima ovde i da se oni nasmeju na to. Tu nema neke potrebe za komentarisanjem. Zahtevati od ljudi da daju komentar na temu koja je tu samo da nasmeje(kakve su teme na vicevima i slikama) je glupo. Ima smisla da se brisu postovi sa samo smajlijima na ozbiljnim temama ali ovde je nekako pointless. Mogu ja neki put da iskomentarisem nesto, al bas svaki put da komentarisem sto mi je nesto smesno mi je bezveze.

Slazem se 100%...glasao. Smile

Mislim ono, pogledajte druge forume recimo, gde isto postuju takve slike itd...nema skoro ni jedan jedini komentar ni ista...al' dobro, men' sve jedno, i onako svratim svakih par dana ovde i pogledam po koju sliku, i po nekad postavim koju...
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia onaj zajebani
ali pored smajlija imamo jos i jedan problem...
tipa, neko okaci 3--4 slike, koje su super, i nekome se one jako dopadnu, e toj osobi nije dovoljno da okaci samo smajli, nego mora i da citira cijeli post sa slikama a onda na kraju ubaci  Smile Smile Smile
ali ajde, to i nije lose kad ima jako puno slika, pa neki citat koji sa predhodnih par strana ili tako nesto...
problem je kad se to radi za predhodni post, i jos ako to 2 osobe ponove, na jednoj strani pored bzv smajlija dobijamo iste slike koje se ponavljaju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.