Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:38:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 61 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Patriotizam i patriJotizam  (Pročitano 34655 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50

Citati su autentični, a taj nesrećni Esadina nije dopisni simpatizer LDP već je u prvih par desetina najumnijih članova
i bio je kandidat za njihovog narodnog poslanika u januaru 2007, kao što je precizirano na uebsajtu DuhaSekire.
Ja kazem da nisu autetnticni i sta sad?  Smile

Dobro, ajd' neka vam bude ... cak i da je sve sto je Maki (Makro  Smile Smile ) napisao u svom prethodnom postu istina, sta to po vama treba da znaci? Da li po misljenju jednog coveka (ili manjine) treba donositi zakljucke o celoj zajednici?  Smile Naravno da-ne.  Smile I u Srbiji ima ovih fasistickih-indijanaca, pa da li to treba da znaci da je Srbija nacisticka zemlja? A?  Smile

Mene demokratija i tolerancija uopšte ne interesuju

Vidi se  Smile Pa, da li je to normalno?  Smile Moje skromno misljenje je da je ovakva izjava duboko devijantna ...

Možda bi najbolje bilo da vremensko rastojanje između sadašnjeg momenta i perfektnog stanja demokratije i tolerancije ispuniš tišinom

Tuzi me .... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Примери екстремне толеранције истакнутог члана ЛДП-а

Kada balkanska bezrepa stoka pocne da se ponasa civilizovano, kada prestane da se kolje i sahranjuje svakih 50 godina, kada prestane da slavi mediokritete, debile i zlocince kao vrhunske umove, kada pocnu da cene obrazovanje i uspeh, kada prestanu da kisele kupus po podrumima zgrada i setaju po prljavim ulazima i da idu na 15 sprat peske jer su pokvareni liftovi, kada prestanu da istresaju mrve kroz prozor, kupaju se nedeljom i peru zube samo pre izlaska u grad( ili ni tada) onda ce zasluziti da dobije neki drugi epitet. Eraserhead

Ovo vasljivo pleme kada dokaze da je civilizovano nece vise biti tako nazivano

A skinuli smo ga tek onda kada su Ameri dali debele pare da bude skinut, malo vas izbombardova

Matori zlikovac se bar do sada drzao u senci sada otvoreno sedi pored ubica i mafijasa.

Ne moze patrijarhu koji nije patrijarh nego nacelnik generalstaba funkcija biti plast ispod kojeg ce skrivati svoje zle radnje. Eraserhead

Samo kreten moze da slavi novu godinu 13. januara. Eraserhead


И још многе глупости посланичког кандидата ЛДП-а, кликнути овде


Makro,

Ja znam dobro cime se ti sluzis, pa niko nije naivan  Smile Smile

60% toga si sam izmislio, 30% dodao (spletkario Smile ) i onih 10% je upgradeovana istina Smile  Smile

Pa mojne da me teras sta su rekli tvoji igraci .... mis'im niko iz LDP-a nije "moj" Smile, ali mojne da se lagimo  Smile

E jesi Makro  Smile ... stvarno ti stoji taj nik  Smile

Tolerancija se uci, isto kao i demokratija ... ovde su te dve stvari jos uvek u "pionirskom" stadijumu. To sto je tebi tolerancija zadnja rupa na svirali Smile je vrlo ozbiljan problem  Smile Smile Smile

Citati su potpuno autentični! Lično stojim iza toga.
Izgovorio ih je ( napisao ) kandidat za poslanika LDP-a, Mašan Stanković, na parlamentarnim izborima januara 2007.
Inače, čovek se pojavljuje na raznim forumima pod nadimkom Eraserhead, zajedno sa devojkom Guinevere. Mislim da ga možeš naći na forumu b92.net pa ga pitaj.
Citati su sa foruma demokratske omladine, koji je ukinut onog momenta kada smo par nas uspeli do nogu da potučemo ove galamdžije iz LDP-a na čelu sa Eraserheadom, Nikolla90-om, Silver Surfer-om. Jednostavno, forum DS-a pretvorio se u raspravu LDP-ovaca i ostatka sveta.
Ako ne veruješ idi na forum ldp-čukarica pa ih pitaj. Svi su se tamo preselili da kukaju.

Duh sekire je ovde potpuno autentično preneo pisanija jednog kandidata za predstavnika naroda srpskog.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jedino duboko devijantno je sto na 63 stane necete da se pridrzavate teme koja je sama po sebi vrlo "prozivajuca".
Da ste ostvarili zdravu raspravu koja bi trajala citavu stranu ipo (mada, sudeci po postovima koje ovde citam, to je naucna fantastika), mozda bi tema imala buducnost, ili bi se zakljucala posle 15-ak strana nekim konkretnim zakljuckom. Recimo da nam je dosta frustracija koje smo primorani da citamo i podataka o ldp-u i svega ostalog sto moze da se dovede u vezu sa ldp-om.

Citat
Šta je za vas patriotizam?
Bez jadnih opaski, bez prepiranja, bez jeftinih provokacija.

63 scena, hiljaditi put. Blizi se kraj filma.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Jedino duboko devijantno je sto na 63 stane necete da se pridrzavate teme koja je sama po sebi vrlo "prozivajuca".
Da ste ostvarili zdravu raspravu koja bi trajala citavu stranu ipo (mada, sudeci po postovima koje ovde citam, to je naucna fantastika), mozda bi tema imala buducnost, ili bi se zakljucala posle 15-ak strana nekim konkretnim zakljuckom. Recimo da nam je dosta frustracija koje smo primorani da citamo i podataka o ldp-u i svega ostalog sto moze da se dovede u vezu sa ldp-om.

Citat
Šta je za vas patriotizam?
Bez jadnih opaski, bez prepiranja, bez jeftinih provokacija.

63 scena, hiljaditi put. Blizi se kraj filma.




Nije mi jasno. Čovek nešto napiše, on/ona ga prozove da laže. Ja ako napišem da ne laže, tebi je dosta podataka o LDP-u. Pa ko priča o patriotama i patriJotama nego LDP? Onda lepo zaključaj 50% tema ovde i pričaćemo kako je nebo lepo danas.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Nista se nije odnosilo na tebe niti sam ti se na bilo koji nacin obratila.
Ako nemas nista pametnije da radis uzmi pa iscitaj 63 strane, onda se vrati da mi saopstis ko se ovde i na koji nacin pridrzavao teme.
Ne zapocinji nepotrebnu raspravu o necemu sto nema blage veze sa temom, vec ako zelis da ucestvujes u istoj i da istoj doprineses- to i uradi.
Ovakvom nebitnom raspravom samnom, samo razvodnjavas temu i meni i ostalim moderatorima olaksavas posao i odluku o njenom nepostojanju.

A sad, ako nemas nista protiv, da se svi lepo vratimo na temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70
Nista se nije odnosilo na tebe niti sam ti se na bilo koji nacin obratila.
Ako nemas nista pametnije da radis uzmi pa iscitaj 63 strane, onda se vrati da mi saopstis ko se ovde i na koji nacin pridrzavao teme.
Ne zapocinji nepotrebnu raspravu o necemu sto nema blage veze sa temom, vec ako zelis da ucestvujes u istoj i da istoj doprineses- to i uradi.
Ovakvom nebitnom raspravom samnom, samo razvodnjavas temu i meni i ostalim moderatorima olaksavas posao i odluku o njenom nepostojanju.

A sad, ako nemas nista protiv, da se svi lepo vratimo na temu.

Samo ostro... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia 
Munka Ze , izvini , ali ova tema je dobro isla do druge , trece strane . A onda je pocelo prozivanje i prepucavanje . A temu si lose predefinisala , tema je bila " Patriotizam i patrijotizam " , sam naslov teme je u startu nagovestio i sukob i kako ce se tema razvijati . A ako pogledas prethodne 63 strane , onda ces da vidis pun djavo strana gde mene nije bilo , jer je po meni KGB-ova odredba patriotizma , a kasnije i jedna uspela moja sa kojom se vecina slozila , a kasnije je i dobro dopunili , bile dovoljne . Ali , kad god bi pogledao temu , video bi prepucavanje , a nijedan od moderatora to nije sprecio . A i tema je stvorena za to , sta je patriotizam , a sta lazni patriotizam . Ili ste trebali da je lokujete odmah , posle tri strane , ili da cutite i dalje i da pustite da se svadja nastavi .

A sto se tvoje odredbe teme tice , patriotizam je za mene kada svakog dana radis na sebi u svakom smislu i trudis se da poboljsas i svoj zivot i zivot svoje okoline . Kada bi svi razmisljali i radili na taj nacin , ova zemlja bi procvetala i po meni to bi bio vrhunski patriotizam . Na zalost , nije tako , i to ove 63 strane dokazuju .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Toliko o tome.

[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 61 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:38:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.