Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime stivee  (pregledi profila: 800 puta)
Profil
Ime: stivee
Poruke: 1 (0.000 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 06. Okt 2010, 14:22:35
Poslednja poseta: 26. Maj 2011, 10:15:00
Ukupno online: 5 sati i 54 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(53)
rh 18 finska
25. Okt 2010, 19:54:44  
du nekoj sam frci, javljam ti sutra
22. Okt 2010, 21:24:10  
nisam jos trebam ovo prodati jer nemam love kod sebe ili ako hoces dodji kod mene narucimo od mene ima covjek par komada i od prodaje djelimo po pola ja imam ko hoce daje 3800 km po komadu pa razmisli to je sto posto sigurno
16. Okt 2010, 11:10:26  
pa jesi nabavio ove nokie 2001 godina?
15. Okt 2010, 22:10:47  
dobro javi kad mognes doci i meni je hitno ako dodjes sto prije dacu ti ih jeftino
15. Okt 2010, 16:46:09  
dajvit cu ti!
13. Okt 2010, 17:03:27  
druze ovaj kolega je odustao ja ti ozbiljno govorim nevidim sta je tesko doci ovdje ajde dodji bez love pa se uvjeri odemo kod mene ja ako bih nesto pomislio ne bih te kuci vodio ajde razmisli da ti ovaj svoj dam za 1800 eura i imaces do petka jos tri
12. Okt 2010, 13:21:49  
neznam u cemu je problem sto nemozes doci nece te niko pipnuti ako sam ja mogao doci u doboj nevidim u cemu je problem da ti ovdje ne dodjes gdje god tebi odgovara u prnjavoru reci dodji sutra bez love da vidis gdje sam ja pa onda prekosutra dodji da poslujemo ako mi ne vjerujes kako ja tebi da vjerujem kad znam kako je danas ispalo samo da znas ovo je drugi put da ispadnem budala ja cu telefon a i ovaj kolega prodati samo nije ovo ok neznam koliko imas godina i kakve su ti bile namjere ja sam mislio ozbiljno poslovati upoznati se sa tobom a ti meni ovako ko budala sam hodao od 6 sati po doboju hvala ti puno na svemu daleko ces dogurati ako budes ovako poslovao zelim ti opet sve najbolje
11. Okt 2010, 22:37:10  
evo zovem ali nista iskljuceno javi se
11. Okt 2010, 15:45:17  
ajde javi se zovem te iskljucen si da znam da jos malo krenem nasao sam auto pozdrav
11. Okt 2010, 15:43:09  
2 3 ... 6
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.