Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime aleksapalko  (pregledi profila: 1022 puta)
Profil
Ime: aleksapalko
Poruke: 82 (0.017 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 20. Sep 2010, 20:35:12
Poslednja poseta: 30. Nov 2010, 10:14:24
Ukupno online: 6 sati i 48 min.
Godine: Nije dostupno Pol: Muškarac
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: Nokia x6
Lokacija: Lazarevac
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype: aleksa pavlovic palko
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Counter Strike pro gamer and pro manijak
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 143 cm
Tezina: 31 kg
Zanimanje: ucenik
Zaposlenje: Student
Obrazovanje:
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Plava
Boja očiju: Plave
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(16)
Pun mi je coment,nemojte mi pisati ovde.
29. Okt 2010, 14:55:35  
nemam ja sta da se potvrdjujem takvima poput tebe.
ako ti kazes da si vazan to ne pije vodu jer te ne poznajem ni ja, ni moja ekipa...
ako i dalje ne verujes, izvoli idi na nas forum i sajt lige pa vidi ko sam i sta sam

a ti samo i dalje ispadaj debil i nemoj da mi verujes...
08. Okt 2010, 17:23:15  
aleksapalko:

nepouzdan za razgovor i komunikaciju
sumnjivo ponasanje preko poruka
ponasa se kao prevarant
trguje kinezima (ili je stvarno ubedjen da on ima originale, ili se pravi lud a zna da su kinezi)

ja:

-preko 30 pozitivnih ocena u razmenama sirom srbije, bosne i hrvatske, 25 na teritoriji srbije.
-nijedna negativna ocena total, znaci savrsen skor.
-posreduje u vecim razmenama da osigura da sve stigne i da niko ne ostane ostecen
-organizuje najvece turnire u srbiji vec godinu dana
-glavni administrator srpske yugioh zajednice
-trenutno najbolji igrac u ligi (najbolji na kraju sezone 2009./2010. u totalu)
-realno gledano jedan od 4-8 najboljih igraca Srbije


i reci mi zasto ja tebi prvi treba da posaljem vise od jednog dinara na nevidjeno? ko si ti da MENI to trazis?
ajd ako ti ne odgovara tako kako ja kazem, da se onda lepo nadjemo uzivo, mora da dolazis u bg bar jednom mesecno, ili neko od tvoje rodbine/poznanika/komsija/drugova. naravno naisao sam na odbijanje i u toj soluciji, dakle jedina logika je da vi ili nemate to sto ja trazim pa hocete na prevaru da mi uzmete pare ili nemate nameru da posaljete bilo sta kad vam stignu pare ILI da mi posaljete parce papira a ja da moram da platim otkupninu da vidim to, i da vam onda dolazim na kucnu adresu sa jos jedno 4-5 ludaka koji ce da vam prebroje sve kosti u telu, sto mi se iskreno ne radi zbog 500 dinara, a pre sam bio u stanju da uradim tako nesto i za 100 din, cisto iz principa, zato sto niko ne krade od mene... dakle... pozdrav.
07. Okt 2010, 01:01:25  
jer mozes aleksa da mi das email da se dogovorimo tamo
04. Okt 2010, 22:42:42  
hteo bih ja da kupim yu gi oh karte,trebaju mi original sledece
Cyber Dragon
Cyber End Dragon
Fusion Gate
Armed Dragon LV3
Armed Dragon LV7
Armed Dragon LV10
koje su cene ako ima
04. Okt 2010, 22:39:33  
saradnje nikad nije ni bilo medju nama na svu srecu, sa idiotima poput vas niko ne moze ni da se dogovori...
03. Okt 2010, 16:03:45  
necu vise nikakvu saradnju da li je to jasno.
02. Okt 2010, 18:31:31  
na osnovu CEGA sam JA prevarant?
sve sto sam rekao stoji, niste nista pobili, ni s moje ni s vase strane, znaci da se slazete...
ne zelim da se raspravljam sa takvima poput vas, dovidjenja...
29. Sep 2010, 17:46:42  
ja sam svoje garancije i ceo svoj rezime vezan za ovu igru ostavio.
u kratkom prevodu: vi ste niko i nista, anonimna osoba sa foruma, i jos se ponasate kao prevarant, a ja sam glavni za organizaciju cele igre u Srbiji i za mene moze da garantuje dvocifren broj ljudi iz cele Srbije, Bosne i Hrvatske.
vi ste taj koji izmislja toplu vodu i koji je nesposoban da komunicira normalno.
moji uslovi su bili realni. molim moderatore i administratore foruma da obrate paznju na ovog sumnjivog korisnika.
-niste sposobni da otkucate e-mail
-niste sposobni da otkucate private message
-vrtite istu pricu u krug danima
-niste odgovorili na pitanja vezana za datu kartu, vezana za raritet, stanje, originalnost, ediciju
-niste okacili sliku karte sa datumom koja bi automatski odgovorila na gornju stavku
-trazite da vam ja prvi posaljem novac i onda da jos platim pouzecem cifru koju vi odredite i dodatno mi naplatite kartu ako hocu da je preuzmem, bez mogucnosti otvaranja paketa da vidim sta je unutra, posto je razlog za sumnju da cete mi zapravo poslati ono sto platim za sada vise nego veliki
-odbijate da se nadjemo uzivo da izvrsimo razmenu

ja realno necu da se cimam oko 500 dinara i parceta kartona, ali nekog cete pokusati i mozda uspeti da prevarite za neke ozbiljnije pare... Toliko od mene.

Kad odlucite da poslujete posteno i razumno, mozemo da nastavimo pricu, do tad me zaobidjite.
28. Sep 2010, 15:57:50  
i pritom poznajem jednog dugogodisnjeg moderatora na bureku tako da i on moze garantovati za mene... vi ste za mene apsolutno nepoznata osoba, koja nema nikoga i nista iza sebe sto moze da garantuje...
27. Sep 2010, 21:20:22  
2
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.