Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Sasuke  (pregledi profila: 2765 puta)
Profil
Ime: Sasuke
Poruke: 117 (0.017 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 19. Avg 2005, 20:10:33
Poslednja poseta: 02. Okt 2021, 01:43:24
Ukupno online: 2 dana, 6 sati i 0 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(17)
zabac97. imam ceo spil jadenov sa spell i trap kartam i fuziama. ako oces za 2000 din. nespustam ispod! odg brzo
12. Dec 2010, 14:05:30  
e imash exodia deck? ili barem 5 delova exodie? brzo odg zainteresovan sam da kupim.
11. Dec 2010, 18:22:51  
nemam ja sta da se potvrdjujem takvima poput tebe.
ako ti kazes da si vazan to ne pije vodu jer te ne poznajem ni ja, ni moja ekipa...
ako i dalje ne verujes, izvoli idi na nas forum i sajt lige pa vidi ko sam i sta sam
08. Okt 2010, 17:22:53  
da,da,da kako da ne to samo vi kazete da ste neki vazan i poznat lik to mogu i ja da kazem za sebe to nije tesko.Hocu potvrdu da ste ono sto pricate ne tako sto cete napisati na forumu nego mi dati neki sajt gde ste vi vazna osoba kao prodavac yu gi oh,i nesto slicno.
08. Okt 2010, 11:06:10  
@aleksapalko ne spamuj mi profil, vec sam objasnio ko sam ja u poduzim porukama, sem ako nisi nepismen.
07. Okt 2010, 00:50:40  
Sasuke kako da ti neko veruje da si posten i vazna osoba,po cemu?
06. Okt 2010, 22:31:29  
eeeeeee trebami jadenov spil a za sad mi treba nekoliko karata a to su
1 elemental hero avian
2 zelemental hero bustintrix
3 elemental hero phdenix
4 E-Hero Bubbleman Neo
5 elemental hero klayman
6 neo spacian air hummingbird
7 elemental hero neo
8 big piecegolem
9 mid piece golem
10 black luster solider sa evektom jel ja imam bez efekta
11 armed dragon lv3

a moze i jadenom spil iz kompleta dogovoricemo se za pare i plus black luster solider sa evektom jel ja imam bez efekta
05. Okt 2010, 20:57:51  
Izvinjenje posetiocima profila, aleksapalko je pokusao da me prevari medjutim ja se nisam rodio juce, i tako...
03. Okt 2010, 16:04:42  
Dovidjena TI {NE vi nego ti }
02. Okt 2010, 18:30:18  
Ne ne ne ne.Nemam ja garanciju da cete vi meni poslati pare.Kartu saljem amo posle uplate.Ako vam neodgovara sta cu vam ja nacice se neko drugi da kupi.
28. Sep 2010, 12:44:54  
2
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.