Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: .. Otkrijte zašto pušite, pa ćete lakše prestati ..  (Pročitano 24365 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
trt...

pa kakav to efekat izazivaju, pojasni nam... ako nije onaj koji bi trebalo, a to je ostavljanje cigareta, a kazes da nemas ni svesno ni podsvesno bojazan od obolevanja.. sta je onda efekat? inat? jos vise pusenja? ili ravnodusnost.. i sad ces ti da kazes ravnodusnost, mada mozes da kazes i inat, u tom slucaju ipak znaci utice na tebe nekako.. a rezultat je krajnje neinteligentna reakcija.. ako kazes da je ravnodusnost efekat, onda moras da se slozis da to nije bas normalna reakcija kada se pogleda materijal o nekome ko je izbusen i umire od bolesti.. jer to je onda odagnavanje, a odagnavanje je ono sto smo pricali sa pocetka, dakle iz nesvesnog ili svesnog straha.. i nema sad cetvrte opcije, pokrili smo sve opcije..

sto se tice toga - da li ja shvatam uopste sta sam rekla, da shvatam sta sam rekla, zanima me na koji nacin tebe licno ugrozavaju kamanje protiv pusenja, pa si predlozio da se uvede kampanja protiv zdravog zivota?

Citat
ovo je zemlja u kojoj zive normalni ljudi, tamo da ih bombardujes kampanjom o masovnom samoubistvu oni bi ga ucinili...nemoj da gledas USA, gledaj Srbiju.

 Smile

ja ne znam sta si hteo da kazes ovim, ali iz tvoje recenice normalna osoba moze samo da zakljuci da je greota sto nismo amerikanci u tom konkretnom slucaju o kampanji protiv pusenja.. ne vidim ni jedan drugi razlog za pisanje ovako necega, osom ako postoji neka poenta koju ja ne vidim.. poenta kampanje jeste da utice na ljude.. u mom univerzumu.. sad, ne znam na kojoj planeti ti zivis..

Citat
sto se tice ovoga da si bila pusac, onda mi nije jasno kako ne shvatas o cemu pricam.

ne shvatam.. objasni mi plasticnije ako ti je stalo do toga da te razumem .. ja ili bilo ko  Smile
ja nisam rekao da mene ugrozavaju kampanje protiv pusenja i da treba pokrenuti kampanje protiv zdravog zivota, citaj sta pisem...rekao sam da treba da se prave kampanje ZA kompletan zdrav zivot, a ne popraviti pusenje, to je prioritet, a sta je sa zivotnom sredinom, ishranom itd...bude u meni inat, a ti si uskoumna, zapravo si klasican prototip amerikanizovane osobe i to na onaj najgori nacin, ako slepo verujes takvim kampanjama, koje ne samo da su neefektne, u smislu nemaju nikakvu efikasnost tamo gde bi trebalo da imaju, nego su i totalno bolesne...treca stvar, ti ocigledno ne vidis poentu nijedne moje izgovorene reci i moram da ti crtam...kazem da su amerikanci debilna nacija, koja popije svaki marketinski trik koji im das, i da mi srbi nismo toliko neinteligentni da padamo na takve fore, koje stvarno ne piju vodu...ako je tebi pomogla ova kampanja da ostavis pusenje, super, to opet potvrdjuje moju recenicu da si amerikanizovana...malo rasiri svoje glediste, i nemoj slepo da se hvatas za jednu stvar, nego razmisli malo nasire o kakvoj kampanji ti pricas i kakvu kampanju ti podrzavas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
trt...

pa kakav to efekat izazivaju, pojasni nam... ako nije onaj koji bi trebalo, a to je ostavljanje cigareta, a kazes da nemas ni svesno ni podsvesno bojazan od obolevanja.. sta je onda efekat? inat? jos vise pusenja? ili ravnodusnost.. i sad ces ti da kazes ravnodusnost, mada mozes da kazes i inat, u tom slucaju ipak znaci utice na tebe nekako.. a rezultat je krajnje neinteligentna reakcija.. ako kazes da je ravnodusnost efekat, onda moras da se slozis da to nije bas normalna reakcija kada se pogleda materijal o nekome ko je izbusen i umire od bolesti.. jer to je onda odagnavanje, a odagnavanje je ono sto smo pricali sa pocetka, dakle iz nesvesnog ili svesnog straha.. i nema sad cetvrte opcije, pokrili smo sve opcije..

sto se tice toga - da li ja shvatam uopste sta sam rekla, da shvatam sta sam rekla, zanima me na koji nacin tebe licno ugrozavaju kamanje protiv pusenja, pa si predlozio da se uvede kampanja protiv zdravog zivota?

Citat
ovo je zemlja u kojoj zive normalni ljudi, tamo da ih bombardujes kampanjom o masovnom samoubistvu oni bi ga ucinili...nemoj da gledas USA, gledaj Srbiju.

 Smile

ja ne znam sta si hteo da kazes ovim, ali iz tvoje recenice normalna osoba moze samo da zakljuci da je greota sto nismo amerikanci u tom konkretnom slucaju o kampanji protiv pusenja.. ne vidim ni jedan drugi razlog za pisanje ovako necega, osom ako postoji neka poenta koju ja ne vidim.. poenta kampanje jeste da utice na ljude.. u mom univerzumu.. sad, ne znam na kojoj planeti ti zivis..

Citat
sto se tice ovoga da si bila pusac, onda mi nije jasno kako ne shvatas o cemu pricam.

ne shvatam.. objasni mi plasticnije ako ti je stalo do toga da te razumem .. ja ili bilo ko  Smile
ja nisam rekao da mene ugrozavaju kampanje protiv pusenja i da treba pokrenuti kampanje protiv zdravog zivota, citaj sta pisem...rekao sam da treba da se prave kampanje ZA kompletan zdrav zivot, a ne popraviti pusenje, to je prioritet, a sta je sa zivotnom sredinom, ishranom itd...bude u meni inat, a ti si uskoumna, zapravo si klasican prototip amerikanizovane osobe i to na onaj najgori nacin, ako slepo verujes takvim kampanjama, koje ne samo da su neefektne, u smislu nemaju nikakvu efikasnost tamo gde bi trebalo da imaju, nego su i totalno bolesne...treca stvar, ti ocigledno ne vidis poentu nijedne moje izgovorene reci i moram da ti crtam...kazem da su amerikanci debilna nacija, koja popije svaki marketinski trik koji im das, i da mi srbi nismo toliko neinteligentni da padamo na takve fore, koje stvarno ne piju vodu...ako je tebi pomogla ova kampanja da ostavis pusenje, super, to opet potvrdjuje moju recenicu da si amerikanizovana...malo rasiri svoje glediste, i nemoj slepo da se hvatas za jednu stvar, nego razmisli malo nasire o kakvoj kampanji ti pricas i kakvu kampanju ti podrzavas...
izvini na mozda teskim recima, ali sam afektivna osoba i jako brzo planem, narocito na ovu temu, mozda ja pricam nerazumno, ali toliko je mnogo stvari reci protiv ove, a ja nemam vremena da pisem ovde prevelike romane...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
 Smile  

ja pusim cigarete zato sto volim cigarete da pusim..i jer mi je dosadno...i kad god ne znam sta da radim ja sjednem i ispusim pola kutije - kutiju...cigareta...i popijem jedan litar kafe... Smile
onda mi bude malo muka... Smile povraca mi se... Smile i nije mi dosadno... Smile

a i poslije jela u poslednje vrijeme volim da zapalim... Smile Smile Smile


probavao sam nekoliko puta da prestanem sa konzumacijom...
i ponovo sam pocinjao..ali...kako nisam imao nikakav razlog( fala bogu) da prestanem..
tako  mi nije trebao ni neki poseban razlog da ne pocnem ponovo..

mislim da bih mogao potpuno da ih "bacim"..

eto... kuci i ne pusim..toliko..cesto...
dobro..mozda zato sto iako zelim da pusim... moram da izadjem na jedan od dva balkona... Smile
a kako svi znamo... doskora je bila jako zahebana zima... Smile pa mi se nesto i nije pusilo... Smile

mislim da to prestajanje pusenja pomocu nekih sedativa i ko zna kakvih hemijskih pomagala..
moze samo da jos vise narusi i onako narusen narkomanski mozak... Smile
ali ako neki ljudi zaista imaju problem..sa prestankom...zbog raznih zdravstvenih ili bilo kojih probelma..
a ako ta sumnjiva praskasta pomagala sljakaju - kako se prica..
sto da ne...treba probati...
jer zlo se uvijek sprecavalo zlom... drugacije nema efekta...Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2012, 02:11:08 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
@shomi_rocket, ajd' koristi dugme "Izmeni" ako imas nesto da dodas. Ovo si drugo mogao sibnuti pod PS u prethodnoj poruci.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
@shomi_rocket, ajd' koristi dugme "Izmeni" ako imas nesto da dodas. Ovo si drugo mogao sibnuti pod PS u prethodnoj poruci.  Smile
Pardoniram, nisam vest i cest na forumu, a pritom sam i corav evo ne mogu da nadjem to dugme.. Smile  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.100
mob
Nokia C5-00
Никад не бих рекао да ниси вешт...  Smile

Ако говориш о комплетно здравом животу, донекле те разумем, али то опет не значи да то што пропагираш није бесмислено, па да цитирам себе са ранијих страна...

Мени пак логича каже: "Ок, постоји толико ствари које свакога дана бомбардују и сјебавају мој организам, ајд да пробам да му мало олакшам, па да бар неке од тих ствари елиминишем, или бар умањим, оно што је до мене... Није баш исто на листу бацити нпр. 5 ствари које твом организму највише штете, и рецимо 8 ствари... Никако није исто..."

Дакле, битно је да човек барем умањи све те негативне факторе у животу, мада ту преовладава стрес, и превазилази све друге, опет избомбардовани тим стресом можемо бар да умањимо остало...
Јасно ти је шта покушавам да кажем... Или можда није...  Smile Smile
едит:

Хм, сад видим да си се са свим овим сложио онда када написах.. Онда не видим чему сад друга песма...  Smile
« Poslednja izmena: 23. Mar 2012, 09:46:45 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Nokia krntija
Чода, јеси ти баталио?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.100
mob
Nokia C5-00
Ево има неких 280 дана од како не припалих Smiley
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ja sam iz ove teme naucila da sam amerikanizovana, da sam ostavila cigarete uz pomoc ove kampanje koja je pokrenuta pre par nedelja, a ne pusim 4 godine, da kampanje sluze samo za amerikance ali da su oni glupi sto se ugledaju na kampanju, jer bi trebalo da budi sirih shvatanja, da Srbi nisu toliko neinteligentni da padaju na "te fore" da ostavljaju cigarete zbog toga sto im pomogne nekakva kampanja, Srbi su pametni i oni su izvalili sve marketinske trikove.. samo da bi sto bolje opravdali svoju zelju da zapale pljugu i ucine sve druge koji su pohvalili nekakvu kampanju - glupanima, jer samo Srbi pusaci su neizmerno inteligentna grupacija, oni znaju da je istina tamo negde  Smile

ovo je ko da pricas sa Nutri-Matikom iz Autostoperskog Vodica  Smile

Ajd blago meni, samo ti pusi i uzivaj, nemoj da se obazires na kampanje i nemoj nikad da prestajes, jer prestaju samo glupani  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Svaka vama čast ali ja spadam u onu glupaviju populaciju koja uživa u cigareti Smile

Nikada ne palim zato što sam nervozna, ne palim kada se bavim bilo kakvom rekreacijom, i slično, ali ne razmišljam o ostavljanju duvana, bar za sada.

Ima mnogo gorih supstanci koje negativno utiču na zdravlje (recimo aditivi iz tunjevine koju vakcinišu) pa neko misli da ako jede tunjevinu, da se hrani zdravo. Kakva zabluda.

Ja bar znam koji otrov unosim a ne jedem ništa što ima konzervans ili bilo kakva E sra**

Za sada je ok, krvna slika mi je kao da živim na nekoj planini, a za dalje ćemo da vidimo Smile

P.S. ovo nije reklama za pušače Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.