Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:39:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oluja, 12 godina posle  (Pročitano 47098 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
decko
sta ti imas od te istorije, kad nista ne ucits od nje? Istorija pamtnim ljudima sluzi za ucenje i ne pravljenje gresaka iz proslosti, sto vi nikako ne radite.

aha, znaci dobili su tu teritoriju od Marije Terezije. To nije bilo srpsko, jel se tu slazemo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
decko
sta ti imas od te istorije, kad nista ne ucits od nje? Istorija pamtnim ljudima sluzi za ucenje i ne pravljenje gresaka iz proslosti, sto vi nikako ne radite.

aha, znaci dobili su tu teritoriju od Marije Terezije. To nije bilo srpsko, jel se tu slazemo?

Znas li da Srbi i dalje poseduju tu Tapiju koja je medjunarodno jos uvek validna.
ne znam kako cete isplatiti tu teritoriju?? Medjunarodni sud u Strazburu sluzi dase vrati ili isplati       oteto. Zato bolje spremajte lovu da sve to isplatite .
Kakav je problem sto su je dobili od MArije Terezije??Dobili je za zasluge .
Inace u to vreme je to bila mocvarna zemlja koju su Srbi uredili za zivot .
Ziveli tu i uredjivali zemlju kako njima najbolje odgovara.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.22
mob
SonyEricsson G 502
decko
sta ti imas od te istorije, kad nista ne ucits od nje? Istorija pamtnim ljudima sluzi za ucenje i ne pravljenje gresaka iz proslosti, sto vi nikako ne radite.

aha, znaci dobili su tu teritoriju od Marije Terezije. To nije bilo srpsko, jel se tu slazemo?


Znas li da Srbi i dalje poseduju tu Tapiju koja je medjunarodno jos uvek validna.
ne znam kako cete isplatiti tu teritoriju?? Medjunarodni sud u Strazburu sluzi dase vrati ili isplati       oteto. Zato bolje spremajte lovu da sve to isplatite .
Kakav je problem sto su je dobili od MArije Terezije??Dobili je za zasluge .
Inace u to vreme je to bila mocvarna zemlja koju su Srbi uredili za zivot .
Ziveli tu i uredjivali zemlju kako njima najbolje odgovara.


Daj mi samo nešto reci,je ti bilo drago u srcu kada su ubijani Hrvati po Vukovaru... Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 16:12:27 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
stami
Da, da posebno ce isplatiti posle rusenja tolikih gradova u Hrvatskoj, od strane Srba...decko zivis u oblacima, vrati se na zemlju!

« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 16:13:23 od maleckaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
decko
sta ti imas od te istorije, kad nista ne ucits od nje? Istorija pamtnim ljudima sluzi za ucenje i ne pravljenje gresaka iz proslosti, sto vi nikako ne radite.

aha, znaci dobili su tu teritoriju od Marije Terezije. To nije bilo srpsko, jel se tu slazemo?


Znas li da Srbi i dalje poseduju tu Tapiju koja je medjunarodno jos uvek validna.
ne znam kako cete isplatiti tu teritoriju?? Medjunarodni sud u Strazburu sluzi dase vrati ili isplati       oteto. Zato bolje spremajte lovu da sve to isplatite .
Kakav je problem sto su je dobili od MArije Terezije??Dobili je za zasluge .
Inace u to vreme je to bila mocvarna zemlja koju su Srbi uredili za zivot .
Ziveli tu i uredjivali zemlju kako njima najbolje odgovara.


Daj mi samo nešto reci,je ti bilo drago u srcu kada su ubijani Hrvati po Vukovaru... Smile


Evo ti mog odgovora na svo ov *ranje ali na temu _rat u Hrvatskoj i gradjanski i medjunarodni :

Da je bilo srece da se neko setio kada su se lideri novih drzava a bivsih republika SFRJ-  Milosevic, Tudjman i Izetbegovic sastajali i dogovarali- da baci bombu i unisti skotove ne bi bilo ovolikih *ranja i ove bede, pogibije.
Iskreno mislim da se to desilo i da je to uradjeno da ne bi bilo ovolikih zrtava na sve strane.

nemoj se ljutiti ali zrtve su zrtve   jer su vecina njih zene deca i starci i nemocni ali meni su zalije Srpske a tebi Hrvatske i tu nema zbora ni govora.
Niti ti mozes biti veci Srbin od mene niti ja veci Hrvat od tebe.
Zrtve su zrtve i sve su nevibne.
Ali priznajte ih pa ce biti malo lakse u buducim odnosima.

IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.22
mob
SonyEricsson G 502
decko
sta ti imas od te istorije, kad nista ne ucits od nje? Istorija pamtnim ljudima sluzi za ucenje i ne pravljenje gresaka iz proslosti, sto vi nikako ne radite.

aha, znaci dobili su tu teritoriju od Marije Terezije. To nije bilo srpsko, jel se tu slazemo?


Znas li da Srbi i dalje poseduju tu Tapiju koja je medjunarodno jos uvek validna.
ne znam kako cete isplatiti tu teritoriju?? Medjunarodni sud u Strazburu sluzi dase vrati ili isplati       oteto. Zato bolje spremajte lovu da sve to isplatite .
Kakav je problem sto su je dobili od MArije Terezije??Dobili je za zasluge .
Inace u to vreme je to bila mocvarna zemlja koju su Srbi uredili za zivot .
Ziveli tu i uredjivali zemlju kako njima najbolje odgovara.


Daj mi samo nešto reci,je ti bilo drago u srcu kada su ubijani Hrvati po Vukovaru... Smile


Evo ti mog odgovora na svo ov *ranje ali na temu _rat u Hrvatskoj i gradjanski i medjunarodni :

Da je bilo srece da se neko setio kada su se lideri novih drzava a bivsih republika SFRJ-  Milosevic, Tudjman i Izetbegovic sastajali i dogovarali- da baci bombu i unisti skotove ne bi bilo ovolikih *ranja i ove bede, pogibije.
Iskreno mislim da se to desilo i da je to uradjeno da ne bi bilo ovolikih zrtava na sve strane.

nemoj se ljutiti ali zrtve su zrtve   jer su vecina njih zene deca i starci i nemocni ali meni su zalije Srpske a tebi Hrvatske i tu nema zbora ni govora.
Niti ti mozes biti veci Srbin od mene niti ja veci Hrvat od tebe.
Zrtve su zrtve i sve su nevibne.
Ali priznajte ih pa ce biti malo lakse u buducim odnosima.



Eto sad vidiš kako je meni ili nama bilo 1991 god.... Smile
A za mene osobno je svaka nevina žrtva ovog besmislenog rata koji se vodio u Hrvatskoj devedesetih godina prošlog stoljeća,podsjetnik do kojih granica je ljudska glupost spremna da ide....
« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 17:04:54 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mesić: Srbija treba da shvati ko je nametnuo rat !!!

Hrvatski predsednik Stepan Mesić izjavio je danas da bi bilo dobro da se u Srbiji shvati da je Slobodan Milošević bio taj koji je Hrvatskoj nametnuo rat, i da bi spoznaja o tome gde je rat planiran i odakle je vođen dovela do katarze.

Milošević to nije mogao sam učiniti, a oni koji su birali njega i njegovu ratnu opciju moraju znati i da odgovaraju za posledice, rekao je Mesić u Kninu, komentarišući nedavne izjave predsednika Srbije Borisa Tadića i premijera Vojislava Koštunice o vojnoj akciji "Oluja" kao o zločinačkoj akciji u kojoj je proterano 200.000 Srba.

Mesić je rekao da Hrvatska procesuuira one koji su u Hrvatskoj, kako je rekao, "učinili nedozvoljene radnje".

"Ali, Srbija mora znati jasno reći, zbog sebe i svojih građana, odakle je počela agresija i ko je nametao veliku Srbiju na račun Hrvatske i Bosne i Hercegovine", zaključio je Mesić.

Hrvatski premijer Ivo Sanader izjavio je da je 5. august "dan koji će zlatnim slovima biti upisan u hrvatsku istoriju jer su toga dana hrvatski narod, hrvatski branitelji i prvi hrvatski predsednik Franjo Tuđman odbranili Hrvatsku i oslobodili okupirani hrvatski teritorij i time rešili svoje probleme", a svet, kako je dodao, voli one koji sami znaju rešavati svoje probleme.

Sanader je naglasio da "u Beogradu još nisu shvatili da su oni izvršili agresiju, a dok to ne naprave i dok se ne suoče s prošlošću, neće biti dobro".

Odgovarajući na nedavnu izjavu poslanika srpske manjine u Saboru Milorada Pupovca da bi Hrvatska trebalo da se zapita šta slavi kad slavi "Oluju", Sanader je poručio da "Hrvatska na današnji dan slavi pobedu" i da Pupovac, bez obzira na to što je koalicioni partner Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) "ne može promeniti istoriju".

"Nakon 'Oluje' počinjeni su individualni zločini koje treba procesuirati, ne postoji nikakva kolektivna krivica, a ti individualni zločini ne mogu baciti ljagu na 'Oluju'. Što pre Hrvatska uđe u EU i NATO to će i njezine pozicije biti čvršće te joj niko neće moći nametati istinu i prekrajati njenu istoriju", rekao je Sanader.

Predsednik Mesić podsetio je i da je na referendumu za nezavisnost Hrvatske bilo 94 posto stanovnika, među kojima i Srbi, a među njima bilo je i onih koji su se u ratu borili za Hrvatsku, o čemu bi, prema Mesićevim rečima, Pupovac takođe trebalo da govori.

U Kninu je danas održana centralna svečanost obeležavanja 12. godišnjice vojne akcije "Oluja" kojom su jedinice Hrvatske vojske i policije pod hrvatsku državnu upravu vratile područje bivše samoproglašene Srpske autonomne oblasti Krajine.

Uz brojne predstavnike udruženja vojnih veterana i žrtava rata, svečanosti je i ove godine prisustvovao najviši državni vrh na čelu sa predsednikom Mesićem, premijerom Sanaderom i predsednikom Sabora Vladimirom Šeksom.

Beta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobro je da Tuđman nije ni za šta kriv, Špegelj da nije ilegalno naoružavao paravojsku Hrvatske, da taj isti Mesić nije časno izvršio zadatak i rasturio SFRJ ... !!!

Kao što se vidi, Mesiću nije kriv samo Milošević već i srpski narod koji ga je birao pa, kako kaže, sada za to treba da snosi posledice !!!

Na žalost, svaki put iznova iz retorike hrvatskih zvaničnika ne čuje se ništa drugo do paljba po svemu što je Srbija i srpsko !!!

Nema ni trunke sagledavanja sopstvene krivice, pa nije ni čudo što proustaški elementi bujaju na sve strane, a Srbe povratnike dočekuju na nož !!!

Sada je potpuno jasno da su povremene razumne izjave date neiskreno, sračunato, da se krči put ka Evropi, a ne civilizaciji !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


i would like to welcome the newest NoLimit Soldier

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG m4410
znao sam ja da ce afrika da nadje ovu temu  Smile
IP sačuvana
social share
.                   Welcome to my world nigga and its V.I.P
                      And the bitches and the bud for free
                                 In G-O-D we trust
             That's why ya'll suckers can't "Touch us, Touch us"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Dobro je da Tuđman nije ni za šta kriv, Špegelj da nije ilegalno naoružavao paravojsku Hrvatske, da taj isti Mesić nije časno izvršio zadatak i rasturio SFRJ ... !!!

Kao što se vidi, Mesiću nije kriv samo Milošević već i srpski narod koji ga je birao pa, kako kaže, sada za to treba da snosi posledice !!!

Na žalost, svaki put iznova iz retorike hrvatskih zvaničnika ne čuje se ništa drugo do paljba po svemu što je Srbija i srpsko !!!

Nema ni trunke sagledavanja sopstvene krivice, pa nije ni čudo što proustaški elementi bujaju na sve strane, a Srbe povratnike dočekuju na nož !!!

Sada je potpuno jasno da su povremene razumne izjave date neiskreno, sračunato, da se krči put ka Evropi, a ne civilizaciji !!!
Ma nemoj se sekirati- Hrvati su uvek u pravu, Srbi u krivu. Srbi ne znaju sta je demokracija- da znaju pobili bi preko 1.ooo.ooo Hrvata u II sv, ratu i u ratu tokom 90-tih.
Zato nismo demokrate i drago mije da- za razliku od ustasa- mi nismo deokrate.
istupismo zube pokusavajuci da kazemo ono sto se desilo Srbima ali - samo su oni ti koji imaju d"dugu povijest( cak 16 godina) ami smo neuki pored nase stogodisnje istorije.
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:39:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.