Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:10:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oluja, 12 godina posle  (Pročitano 47091 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
Kombi, takve stvari su se mogle izbeci...ali Srbi nisu hteli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
U Kninu bez Srba


=======================================================================
Od 1990. do 1995. godine Hrvatska proterala 550.000 Srba iz Krajine i još oko 150.000 iz gradova i ostalih delova zemlje, među kojima se veći broj deklarisao kao Jugosloveni.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jos jednan argument o Hrvatskoj demokraciji ka Srbima koji ne zanma kako ce demantovati !?!?!?!
========================================================================

jos jedan argument o srpskom neznanju
kako smo vas to potjerali iz krajine od 90. do 95.
pobogu ljudi o cemu vi pricate

Kada citiras citiraj tacno. Ne stavljaj mi ustaske misli u postove.Poslednji deo posta je tvoje maslo i vidi sta sam ja napisao malopre.
Afrikanac ako si opet doaso da miniras temu -od*ebi.Ne provociraj .

Tekst glasi-deo posta tacnije glasi :
Od 1990. do 1995. godine Hrvatska proterala 550.000 Srba iz Krajine i još oko 150.000 iz gradova i ostalih delova zemlje, među kojima se veći broj deklarisao kao Jugosloveni.

Inace samo blesav Srbin ce i zaboraviti i oprostiti.
Nema oprostaja za sve pobijene i proterane, za spaljene kuce i stanove, sela Srba.
To nijedan normalan Srbin ne zaboravlja. ne zaboravljamoi ni Jasenovac silna klanja tokom II sv. rat.
Mnogo toga se ne moze zaboraviti ustasama.

Malecka
ti stalno-Srbi nisu hteli pa Srbi nisu hteli. Nisu hteli da ih proterate iz RSK, da ih ubijate,...ali vi ste to radili.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 15:02:46 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Kombi, takve stvari su se mogle izbeci...ali Srbi nisu hteli.
Hoćeš da kažeš da su hteli da budu ubijani, i da ih neko otera sa prostora gde su generacijama živeli. Sve sam čuo, ali je ovaj tvoj post stvarno za neverovati.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 181
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 a moj stami veze ti nemas kako smo vas to potjerali iz krajine u periodu od 90 do 95 kad ste vi tamo drmali kavez mi nismo mogli doc do krajine ali smo vas potjerali nesto ono puno vas u periodu od 90 do 95 moj boze koliko gluposti na jednom mjestu
kako pobogu daj objasni majke ti
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
Pa sta sad sto su generacijama ziveli? I Turci su u Srbiji ziveli generacijama, ali su napravili pogresne poteze i sada vise ne zive na ovim prostorima...logicno!

Srba bi u Hrvatskoj bilo, da Srbi iz Srbije nisu uleteli na teritoriju nezavisne zemlje da ih "brane"...koliko puta to treba da ponovim. Srbi u Hrvatskoj su se mogli braniti i sami, taman toliko dok ih UN ne bi zastitio. Ali ne, dolaze Srbi u Hrvatsku da pljackaju i ruse Vukovar, Borovo Selo itd...naravno, invazija Srbije se medjunarodnoj zajednici nije svidela i desilo se ono sto se desilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Kombi, takve stvari su se mogle izbeci...ali Srbi nisu hteli.
Hoćeš da kažeš da su hteli da budu ubijani, i da ih neko otera sa prostora gde su generacijama živeli. Sve sam čuo, ali je ovaj tvoj post stvarno za neverovati.
Kombi kucali smo postove u isto vreme pa smo se preklopili.
Ovo od malecke je samo jos jedan pokazatelj svesti hrojevske demokracije.
Glupo je raspravljati se sa njima - pre e neko zamorce u labaratoriji nauciti da misli nego hrvoji da kazu da su pogresili.
Za kraj jos jednom poruka maleckoj iz mog prethodnoh posta i mali dodatak:
Srbi nisu hteli da budu u Jasenovcu ubjani i u slicnim radnim manjim logorima po Hrvatskoj - za Srbe tokom II sv. rata a  za vreme 90-tih nisu hteli  da ih proterate iz RSK, da ih ubijate,...ali vi ste to radili.

malecka
Zveckanje oruzjem po Vukovaru i Osijeku je pocelo mnogo ranije no sto ste proglqasili samostalnost.
kako su onda Srbi mogli biti stranci u Hrvatskoj kada su dfolsi da brane sabracu Srbe iz tih krajeva .Spremanje za rat u Vukovaru je pocelo dve decenije ranije- sve ili vecina Hrvatskih kuca u Vukovaru je imala tajne prolaze izmedju kuca, podrume za skrivanje opremljene za visednevno ratovanje i mesecno zivljenje u njima. Srbi to nisu radili.
Zaista onda za to su krivi Srbi  Smile Smile Smile Smile
Afrikabnac- lepo lkaze da je iz Hrvatske ukupnoproterano toliko i tolkiko ljudi a ne samo iz Krajine- vec se lepo kaze da su proterivani ne samo Srbi vec i oni koji su se izjasnjavali kao jugoslovani.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 15:16:45 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Pa sta sad sto su generacijama ziveli? I Turci su u Srbiji ziveli generacijama, ali su napravili pogresne poteze i sada vise ne zive na ovim prostorima...logicno!

Srba bi u Hrvatskoj bilo, da Srbi iz Srbije nisu uleteli na teritoriju nezavisne zemlje da ih "brane"...koliko puta to treba da ponovim. Srbi u Hrvatskoj su se mogli braniti i sami, taman toliko dok ih UN ne bi zastitio. Ali ne, dolaze Srbi u Hrvatsku da pljackaju i ruse Vukovar, Borovo Selo itd...naravno, invazija Srbije se medjunarodnoj zajednici nije svidela i desilo se ono sto se desilo
Kako ti lupetaš!!! UN bi ih tako zaštitio, da bi Jasenovac ponovo otvorio svoja vrata za kolone nesretnih. Prestani više da se pro....vaš, prelazi sve granice dobrog ukusa.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Pa sta sad sto su generacijama ziveli? I Turci su u Srbiji ziveli generacijama, ali su napravili pogresne poteze i sada vise ne zive na ovim prostorima...logicno!
Turci su bili osvajaci Srbije i mi smo ziveli 500 godina pod njima. Ali nisu zivelisa porodicama vec su imali garnizone ili posatje.
Znaci nisu ziveli vec su bili zavojevaci.
Isterali smo ih i kakav problem - Srbija slobodna.
Izmedju ostalog gde su zivele Turske porodice one su i ostel - vidi Snadzak i Novi PAzar-koliko Turkih porodica jos zivi.

A Srb au Krajini nema ili sus e vratli stari da umru na vekovnim ognjistima.
Mladi nisu dobrodosli jer nema posla, struje za ta sela i maltretiranje na svakom koraku.
Poredis babe i zabe- Turke osvajace po Srbiji i Srbe u krajini koji su vekovima ziveli i od strane Austrougarskih careva naseljavani na teritorije Hrvatsek i Bosankse Krajine kao brana od Turaka ka Becu i Pesti.
Stvarno je isto Smile Smile Smiley 1 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
Ko je Srbe nastanio u Hrvatskoj, tj Krajini?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Ko je Srbe nastanio u Hrvatskoj, tj Krajini? Smile
Ponovo cas iz povijesti vase lijepe- Naucite i vi nesto jer mi Srbi lupamo i neverujete nam.
vasa povijest je "dugacka"- celih 16 godina a Srpska stotine godina pa zato i ne znate gde su sve Srbi ziveli i kuda su se naseljavali.
ne znate da su vasi vekovni carevi iz Austrougarske monarhije nastanjivali Srbe po granicama carstav Srbima i nazivali ih Krajisnicima a zadatak im je bio da brane monarhiju od Turskih upada ka Becu i Pesti.
Srbi su bili poslednja brana prodoru Turaka i islama u Evropu.
U Slavoniji im je carica MArija Terezija poklonila carskom uredbom - Slavoniju za naseljavanje Srba- kada je bila seoba Srbalja pod vodjstvom Patrijarha Arsenija Carnojevica.
Hrvati su sve to uzeli iako su to vekovne Srpske teritorije koje su dobijene za zasluge

@afrikanac
Molim te da mi vise ne saljes PP  kojima me vredjas i pljujes.
Ako sta imas reci kazi postom da svi vide .
Ovako ako nemas ragumenata nemoj da me uznemiravas.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:10:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.