Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Održan protest sa "opasnim psima"  (Pročitano 13853 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
mislim da preterujes kada su brojke u pitanju,ali shvatam onu narodnu  "u strahu su velike oci".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Kažnjavajte ljude koji puštaju pse na ulicu kada shvate da to treba hraniti svaki dan, i ponekad ga okupati i prošetati. I da poubijate sve lutalice opet će biti lutalica za mesec dana jer su ljudi ovde stoka najgore vrste. Volim pse ali za pitbulove nisam baš nešto zainteresovan, pogotovo kada vidim na ulici tu telad bez korpe nije sve jedno. Pogotovo po delu grada gde živim gospoda iz obližnjih zgrada voli da šeta svoje ljubimce pa ih puste sa povodca. Čistite govna za svojim psima, stavite korpe, i vodite ih na povodcima, i problema nema. Moji psi nikada ne izlaze iz dvorišta jer je ogromno ali da ih šetam pridržavao bi se onoga što sam napisao. Smorile su sve ove teme za pse, svaki dan o psima u novinama nove teme, kao da su nam oni najveći problem.

Komšije imaju retardivera, neki wanksta je šetao svog pitbula ulicom a ovi nisu zatvorili vrata od kapije i retardiver je istrčao napolje, ovaj debil pustio pitbula da napadne retardivera, kada sam izašao jer sam čuo zavijanje, video sam retardivera kako leži u lokvi krvi, e sada zamislite da je neko protrčavao tuda.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 21:31:38 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Koliko novih članova na temi sa 1 ili 2 posta Smiley Smiley Smiley Smiley   Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Meni je super sto samozvani strucnjaci.. na forumu... izvode zakljucak da ljudi koji ne vole pitbulove staforde i bulove, u stvari uopste ne vole pse, ili ih i nemaju i nikada ih nisu imali.. ma nisu ih videli ni na slici u slikovnici  Smile

Jbg, meni na godisnjem saldu ostaje 30k dinara vise... da dopunim za letovanje  Smile

Za produzavanje kite i odrzivu erekciju, nekako mi gotivnije kupis Vijagru, Cijalis, VEP aparat... ili ne daj boze nadjes ribu  Smile

A ove sto im psi lizu bebe.. to necu vise ni da komentarisem, to je self-explanatory..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
HTC One
Citat
"Zalažemo se protiv diskriminacije i globalizacija cele rase, jer smatramo da ne može rasa biti opasna, nego samo pojedinac, odnosno vlasnik koji svog psa uči da bude opasan po druge ljude i životinje", rekao je Sekulić.

@Crowz

zakon da,a ne diskriminacija.

Kakva diskriminacija?  Smile Maloumnost srocenu kao globalizacija rase (skk  Smile) necu ni da komentarisem.

Ovo je glupo da gluplje ne moze biti. A koja je logika kojom se genijalci vode? Psi su diskriminisani  Smile , oni koji se slazu/podrzavaju ovo ne vole pse, ko ne voli pse ne voli zivotinje...  Smile

Pa dobro majku mu, vi veliki ljubitelji zivotinja, sto lepo ne napraviste protest protiv diskriminacije  Smile zivotinja uopste? Iznesete zahtev da se ne diskriminisu  Smile kokoske,guske, curke i patke... kako njih da jedemo a da ne jedemo sovu, sokola, detlica, svraku, gavrana...  Smile Smile Smile Pa i to su zivotinje, a pripadaju istom rodu - pticama. To mu je isto kao diskriminacija odredjene rase pasa.

A da, vi ne jedete piletinu i ostalo... i sto ih vasi psi diskriminisu kada ih jedu u hrani za pse?  Smile Smile Smile

Da li shvatate koliko lupetate pricom o diskriminaciji pasa?  Smile

Evo i najkraceg moguceg odgovora:

Odgledati od 27 do 56 sekunde...




A ako ste hteli da kazete da se diskriminisu vlasnici pasa (iako to nigde ne kazete), koja je razlika u drzanju odredjene rase psa i poreza i cene registracije automobila juga i mercedesa? Sigurno je i to diskriminacija?  Smile
« Poslednja izmena: 19. Dec 2011, 06:51:52 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Postoje statistički podaci, koji govore koliko je koja rasa pasa izvršila napada u prethodnom periodu. 30,000 dinara je malo, samo trista evrića. Naravno, za sve pse treba uvesti i obavezno osiguranje trećih lica. Naravno za te mutantne džukele premija bi, shodno riziku bila najviša, znači još par stotina evra da namakne na hiljadarku.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2011, 09:28:32 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Kao sto smo mogli da vidimo, problem je u vlasniku...

Mene zivo zanima koliko je tih pasa cipovano, vakcinisano, ima odgovarajuci povodac i korpu, redovno im se cisti boks i tako to...


Doduse, ja sam stava da je nehumano (neanimalno?) drzati psa u boksu ili stanu, ali ja takav stav verovatno imam jer mrzim zivotinje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Ta priča "problem je u vlasniku" je toliko više ofucana i bezbroj puta ponovljena. Zavisi od vlasnika, ali postoji nešto što se zove genetika i sklonost ka agresivnom ponašanju. Imaju svakakvi vlasnici i pudlice i čivave i pekinezere, pa oni i kada su najagresivniji, mogu vam naneti ogrebotinu u najgorem slučaju i lako ih se otresete jednim efektnim volejem. S druge strane, pomenuti mutanti nanose teške telesne povrede, nekada sa fatalnim ishodom. Priča je totalno šuplja. Vlasnik može da šeta i tigra, lava, može i da ga pripitomi, da mu ovaj jede iz ruke, a onda ga jedan dan pojede, zato što mu je to zabeleženo u genima. Pištolj takođe ubija prilikom učestale i neadekvatne upotrebe, pa opet možete biti perfektne psihološke i  moralne ličnosti, sportista godine, nećete dobiti dozvolu za nošenje oružja, jer je oružje samo po sebi opasno, kao i navedeni mutanti.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2011, 11:04:27 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24


Inace, ovo sto ovaj ortak nosi na nogama je Nigerijski pandan Air Max __________ dopuni po zelji  Smile

I sta jos znamo o njemu.. a da.. ima malog djoku  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jbt kakva je ovo zivotinja? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.