Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Održan protest sa "opasnim psima"  (Pročitano 13865 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2


..........Pazi kad su se cak pojavili novi clanovi samo da bi branili varge i njihove vlasnike.

.....


da li prestavlja problem sto je neko nov i ima misljenje?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Јебали вас питови, ако баш волите псе и'те у азил неки и узмите неко кученце какво било пре него што га успавају.

Slazem se... moje kuce nemaju pedigre... mesavina su vise vrsta...
Pustam ih iskljucivo u dvoristu, ako izlazimo van dvorista idu na povodcu...
I lepsi su od bilo kog terijera...

То то. Ја сам полако почео да нагињем у другу крајност, само мешанац и ништа више, контра том тренду о коме причаш. Данас се све више људи хвали расом а не самим псом, што си лепо рекла мода.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
..........Pazi kad su se cak pojavili novi clanovi samo da bi branili varge i njihove vlasnike.

.....
da li prestavlja problem sto je neko nov i ima misljenje?

Ne,ali mi je interesantno,da to nije bio slucaj kad su se desavale neke mnogo bitnije i ozbiljnije stvari,a onda sad,kad se radi o kerovima... pocne opsedanje foruma i sajtova.

To samo govori koliko neki ljudi postanu iracionalni i osetljivi(na kritiku) zbog svojih kerova.Kao jedan moj drug,koji je inace prilicno razuman i fin momak,ali se,na primer,bio naljutio i uvredio sto mu zena nije dala da pridje s psom do vitrine gde se drze pljeskavice jer je umislio da je njegov ker najcistiji na svetu.(ALO... hrana...  Smile  nema veze sto je cist,to je zivotinja koja se linja,i ima svoje bacile i antitela...  Smile ). Ili jedan komsija koji se odmah naljutio kad smo mu posle nekoliko godina tolerisanja,rekli da utisa svoju dzukelu koja non-stop laje(u pitanju je ona nazovi-rasa SOP),a ima takav lavez da odjekuje ceo kvart,a ne samo zgrada.

Ocekivano je da se covek veze za svog psa i dozivljava ga kao deo porodice,ali to ne znaci da treba da postane iracionalan i ponasa se tako.Jer taj pas je pas,a ne covek.Ma kako ga ti dozivljavao.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 14:32:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
..........Pazi kad su se cak pojavili novi clanovi samo da bi branili varge i njihove vlasnike.

.....
da li prestavlja problem sto je neko nov i ima misljenje?

Ne,ali mi je interesantno,da to nije bio slucaj kad su se desavale neke mnogo bitnije i ozbiljnije stvari,a onda sad,kad se radi o kerovima... pocne opsedanje foruma i sajtova.

To samo govori koliko neki ljudi postanu iracionalni i osetljivi(na kritiku) zbog svojih kerova.Kao jedan moj drug,koji je inace prilicno razuman i fin momak,ali se,na primer,bio naljutio i uvredio sto mu zena nije dala da pridje s psom do vitrine gde se drze pljeskavice jer je umislio da je njegov ker najcistiji na svetu.(ALO... hrana...  Smile  nema veze sto je cist,to je zivotinja koja se linja,i ima svoje bacile i antitela...  Smile ). Ili jedan komsija koji se odmah naljutio kad smo mu posle nekoliko godina tolerisanja,rekli da utisa svoju dzukelu koja non-stop laje(u pitanju je ona nazovi-rasa SOP),a ima takav lavez da odjekuje ceo kvart,a ne samo zgrada.

Ocekivano je da se covek veze za svog psa i dozivljava ga kao deo porodice,ali to ne znaci da treba da postane iracionalan i ponasa se tako.Jer taj pas je pas,a ne covek.Ma kako ga ti dozivljavao.
ok.mozda je tako?
ako nisi primetio,oni koji se javljaju i zastupaju tezu,moze?da nije do rase,vec do gazda i njihove slabe edukacije?
napadnuti su od strane nekih,starijih forumasa.zasto je problem,mislim zasto tebi predstavlja problem,ako na temi o protestu vlasnika "opasnih" pasmina,neko,pa jos nov iznese svoje misljenje?ili je ovo samo forum odredjenog kruzooka?
tema za temu,sta hoces da na ovoj temi postujemo o situaciji na kosovu?
vidim postaje IN da imas mesanca,nemam nista protiv,cak naprotiv.ali ovde to neki BAS naglasavaju,kao neku posebnost,solidarisanje....pas je pas,kad to shvatite,istim ocima posmatracete i civave i mastife.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
ja imam engleskog setera,da li i on spada u kinoloski asesoar?



Evo... Tapachenko je dobio konkurenciju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
ja imam engleskog setera,da li i on spada u kinoloski asesoar?



Evo... Tapachenko je dobio konkurenciju...

znas tvoja jedina posebnost ne ovom forumuje ta sto ti za razliku od drugih,glupost mozes da obrises.
ali kada bi to ponekad,ili mozda vise od ponekad primenila i kada si sama u pitanju,veruj mi forum bi blistao.
obrisi se slobodno,kada budes brisala moj post Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
LG Nexus 5
Tvoja posebnost je trashtalk iz druge zemlje.

Elem, u cemu je problem? Cinjenica je da odredjene rase pasa napadaju cesce, odredjene rase napadaju redje ali brutalnije su i tako u nedogled. Svaki napad bul-terijera, staforda ili put bula na odraslog coveka ili dete je brutalan i tu je kraj svake rasprave. Normalan prolaznik ne moze da zna kako je vlasnik svog psa vaspitao, a primera koliko hoces po Beogradu da vlasnici ne setaju svoje pse sa korpom i na povocu.

Zivotinja nije kriva, ona samo reaguje instiktivno i u skladu sa dresurom, krivi su vlasnici. Kao sto sam napisao covek na ulici ne moze da gleda u pasulj ili u tarot karte pa da procenjuje da li mu neki "dzeki" trci u susret da bi se mazio ili da ga rastrgne. U krajnjem slucaju niko od ljudi na ulici ne mora i ne treba da trpi strah ili nelagodnost zato sto je neki ljubitelj ove ili one vrste izveo svog psa na ulicu i pustio ga da ovaj slobodno trckara okolo. Ali kao i sto sve ostalo ne funkcionise u ovoj drzavi, nece funkcionisati ni ovo. Stalno izbacuju neke zakone, a pasa lutalica koliko neces, cak po mom misljenju deluje kao da ih sada ima vise nego pre.

I naravno da treba obezbediti obaveznu dresuru za pse koje drzava proglasi za opasne. Pa i porez. Ako ja imam dve stambene jedinice, a jednu sam dobio na poklon, odnosno nasledio, placam poreze ko da sam Bil Gejts. Tako da tih 30 000 din. nije neka kinta. Smesna je prica da ce vlasnici da puste na ulicu svoje pse zbog tricavih 30 000 din. Pa to je sitnica naspram vakcinacija, hrane i odrzavanja tih vrsta pasa.


Ah da jos jedna stvar ono oko bebe i to. . .  pas lize svoju zadnjicu i gazi po sopstvenim fekalijama itd pa pridje bebi . . . .  na kontu lizanja i mnoge devojke i momci lizu mnoooooooogooooooo gore stvari nego sto je pseca zadnjica pa sa tim istim ustima dodju pa ljube vas i vasu decu . . .  inace za vasu informaciju pas ne lize nikada ali nikada svoju zadnjicu prosto jer ne moze da dohvati, anatomija cista (moguce da ste pomesali sa mackicama koje tako svi vole i koje su tako drustveno prihvacene i umiljate). . . .   a i pseca pljuvacka se u drugom svetskom ratu koristila za iscelivanje rana koje krvare tacnije psi su lizali rane ranjenicima kako bi brze zarasle tako da su pseca usta cistija od mnooooogih ljudskih (znate ono pas kad se povredi on lize ranu ili mozda ne znate jer nemate pse i ne volite ih). . .  I da zavrsim sa ovim gazenjem po fekalijama. . . .  a sto onda gospodo jedete prasetinu, svinjetinu, piletinu itd itd itd i pustate vasu decu da maze i jure kokice, gude i prasice????

EDUKACIJA!!!! pa onda komentarisanje. . . .  OK? Wink
haj u zdravlje svima

Ma sta mi naprica? Ajde, sine pustinjski da napisemo po koju. Cim ti poredis psa koji lize svoja jaja, ne zadnjicu, sa devojkama i momcima, nisi previse edukovan i odmah si na pocetku izlaganja sebe spustio na veoma nizak nivo. Znas, homosapiensi koriste nesto sto se zove cetkica za zube, odrzavaju higijenu, muskarci obicno ne lizu svoje devojke nakon sto je ona gola sedela u travi, na asfaltu, trljala se po parketu i slicno. Dakle rezimirali smo anatomiju, ne moze da lize svoju zadnjicu ali moze svoja jaja i to cesto radi. Sto se tice macaka, naravno da su drustveno prihvacene i umiljate i obicno ne izmasakriraju dete ili odraslu osobu na ulici, ma kako je ti "trenirao".

U drugom svetskom ratu su takodje pse koristili i za postavljanje protivtenkovskih mina ispod tenkova pa vojnik raznese i tenk i psa, pa? To sto nije bilo dovoljno medicinske opreme ne znaci da pas treba da zvalavi novorodjence po stanu. Kada su psi tako zdravi, zasto se obavezno prima tetanus kada te pas ujede, bez obzira da li je vakcinisan ili nije?

Sto se tice prasetine i pilica, ja licno volim da ih ocistim, pa dobro ispecem, pa ih tek onda jedem. Ne znam gde si ti rastao ali ne poznajem nikoga ko je jurio gude i zvalavio se sa njima. A opet, drugo je juriti neku zivotinju po polju, a drugo je lizati se sa njom.


Volim pse, dugo sam imao nemackog ovcara, vrlo dobro znam koliko kosta odrzavanje te rase. Odradite peticiju za ukidanje PDV-a na bebi opremu, to je pametnije.

Vece zatvorske kazne za vlasnika psa koji je napao nekoga i striktna primena ovog zakona ce bitno smanjiti napade ovih vrsta pasa.





« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 17:33:58 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 11.0a1
mob
Nokia C5-00
Не знам зашто се уопште трудити одговорити сину пустиње на тај пост, кад пост просто одише курцосвирањем, и стога адекватно је рецимо ово:



Притом чак и то као одговор некако указује више поштовања него пост дотичног који је...




Иначе, ја волим псе, али пси и мала деца...  Smile Smile Smile
И уопште размењивање телесних течности између човека и животиње...  Smile Помазити пса, играти се, али жвалавити се са истим...  Smile Smile Smile Али ајд, није то тема...


Да не понављам ово о расама паса, и зашто није исто ако нешто кврцне у глави пикинезера, наспрам исте ситуације са пит-булом, непотребно је...
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 17:55:05 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
@Crowz

zakon da,a ne diskriminacija.

[Edit by Crowz: Nije potrebno sve citirati zrad jedne recenice. Wink]
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 18:57:39 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
LG Nexus 5
Dobro, 2500 ljudi smatra da je diskriminisano, mozda par miliona misli da je diskriminisano zbog straha od pustenih pasa na ulici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.