Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obezbeđenje splava premlatilo čoveka na smrt  (Pročitano 11553 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
  Да је боља заштита сведока и уопште грађана лако би се привели правди сви али јбг, ово је Србија, изузетно корумпирано све тако јбг, нико не сме да се излаже јер може гадно прође.

Сетите се само "заштићеног сведока" кога су мучили и запалили на крају. Само у Србији
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ODLOŽENO SUĐENJE ZA SMRT FEDORA FRIMERMANA Nasilnici sa splava ponovo se izvlače na BOLEST


Naime, optuženi Negomir Urošević nije došao pred sudsko veće zbog zdravstvenih razloga.

Izostanak Uroševića pred većem Višeg suda je opravdala njegova devojka koja je sudiji rekla da Urošević od ranije ima probleme sa srcem, odnosno visokim pritiskom, te da je u sredu uveče primljen u jednu beogradsku bolnicu, kao i da se uredno javio osobi koja je zadužena za nadzor nad kućnim pritvorom koji mu je određen.

Uroševićeva devojka je sudu predala i medicinsku dokumentaciju vezanu za ovu hospitalizaciju.

Sudija Bojan Mišić je iz tog razloga ponovo odložio početak ponovljenog suđenja, i to za kraj novembra. Iako je ročište bilo predviđeno i za danas, i ono je otkazano zbog protesta advokata povodom ubistva mladog jagodinskog advokata Nemanje Stojanovića.

Inače, početak suđenja je trebalo da bude još u junu, ali je otkazano jer se prvooptuženi Denis Pavlov nije pojavio, takođe iz medicinskih razloga. Sudija MIšić ga je zbog tog izostanka juče opomenuo.

Pavlov je u aprilu 2016. godine osuđen na deset godina i šest meseci zatvora, Dušan Davidović na devet godina i dva meseca, Negomir Urošević na osam godina i četiri meseca, a Dejan Mihajlović na dve godine i tri meseca.

Na takvu presudu žalili su se viši javni tužilac, ali i optuženi i njihovi branioci, pa je Apelacioni sud u Beogradu sredinom marta 2017. godine doneo rešenje kojim je ukinuo prvostepenu presudu i predmet vratio prvostepenom sudu na ponovno suđenje.

Do izricanja pravosnažne presude, Pavlovu, Davidoviću i Uroševiću određen je kućni pritvor, dok se Mihajlović nalazi na slobodi od januara 2014. godine.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
izvlace se na sve naicine...

sa ovim nelegalnim majmunima na vratima ...ne treba imati nikakvog posla...
to su vecinom krimogena lica..i bivsi pripadnici vojske i policije...koji vremenom postanu bliski sa krimogenim licima...
i svi oni jako dobro znaju i da udare ali i da pirme udarace...

takvo lice i od 'metar i zilet i 60 kila' moze sa par udaraca da ubije bilo kojeg prosjenog covjeka ..mnogo veceg po fizickoj konstituciji...
koji nije osposobljen da zadaje udarca a ni da ih prima i podnosi dobro...
a kamoli konjine od dva metra...i 120 kila...


meni je zlo od takvih stvari..
kad vidim degenerike kako tuku djete zbog prolivenog pica...pa ne znam...
i ti ljudi koji nisu strucno osposobljeni za takve radnje
ne znaju da naprave razliku izmedju pijanog seronje..koji pravi sranja sa namjerom.. i slucajnog pijanog prekrsioca pravila lokala.

ove namjerne seronje.. povremeno  treba malo propustiti kroz sake..da ga smiris na neki duzi vremenski period...ali to se radi sa samar dva...i udaljavanjem iz lokala...

ali to oni ne znaju...
oni sve silom resavaju...
pa prebiju  klince  od jedva 20 g...koji se napiju pa seru i smaraju ili proliju pice ili razbiju casu ili pepeljaru...

i zakoni se moraju sto pre napraviti..ali to se trazi godinama...
takva lica-lica bez odredjenih licenci i sa kriminalnom istorijom ili sa nasilnickim ponasanjem i uopste psihicki nestabilna lica... ne smiju ni da 'glume' obezbjedjenje...
a kamoli da se bave pomenutim poslovima...

ovako je maltene legalizovano njihovo nasilnicko ponasanje... pa i mnogo gore stvari...

i svi takvi su bruka i sramota za profesionalce...

sinko moj kad neko ko je osposobljen da pretuce  bilo koga..... kad moze  pijanog mladog covjeka da pretuce na smrt .taj je  spreman na sve...
sutra ce to biti neko ko mu kaze 'sta je... sta hoces'...

i taj problem datira jos  od devedesetih...
nesto se malo prica o zakonima kad se dese ovakve stvari..
ali to se vremnom zaboravi...i opet  svakakav olos radi poslove obezbjedjenja... Smile

a nista nije bolje ni u nekim agencijama koje se bave obezbjedjenjem..i oni primaju pod svoje skute svasta...
ne ide mi u glavu da neko moze da stavi oruzje u ruke covjeka kojeg je mup izbacio iz svojih redova
i ko je osudjivan za nasilnicko ponasanje i slicne stvari..
a ima i gorih slucajeva...





IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nesposobna drzava na delu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
i tako ce ih razvalciti sa nanognicama jos par godina dok im ne istekne kazna

resenje za ove stvari je zabraniti privatno i agencijsko obezbedjenje po diskotekama kaficima i splavovima i zaposliti redovnu policiju na tim mestima,vlasniku objekta to naplatiti kroz drzavne takse(kostace ga manje nego privatno obezbedjenje)

srazmerno povecati brojcano stanje policije za novonastale aktivnosti

svaki slucaj kao sto je ovaj kaznjavati zatvorskom kaznom od 40 dina tucanja kamena
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
i tako ce ih razvalciti sa nanognicama jos par godina dok im ne istekne kazna

resenje za ove stvari je zabraniti privatno i agencijsko obezbedjenje po diskotekama kaficima i splavovima i zaposliti redovnu policiju na tim mestima,vlasniku objekta to naplatiti kroz drzavne takse(kostace ga manje nego privatno obezbedjenje)

srazmerno povecati brojcano stanje policije za novonastale aktivnosti

svaki slucaj kao sto je ovaj kaznjavati zatvorskom kaznom od 40 dina tucanja kamena

ato resenje nije ni u mislima onih kojij donose zakone... oni se lizu sa krimosima od kojih imaju koristi... a zauzvrat...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
sad imas paradoksalnu situaciju na koncertima recimo,iznajmljuje se privatno obezbedjenje koje radi na ulazi i vrsi pretres a redovna policija koja je takodje tu glumi ikebanu

skoro sam ulazio na neki koncert i jedan majmuncina hteo da mi gleda u novcanik tu ga ja uhvatim za ruku malo mu zglob zavrnem i redovni policajac stare garde ga upozori da ne radi to,dobro da mu zglob polomio nisam
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
sad imas paradoksalnu situaciju na koncertima recimo,iznajmljuje se privatno obezbedjenje koje radi na ulazi i vrsi pretres a redovna policija koja je takodje tu glumi ikebanu

skoro sam ulazio na neki koncert i jedan majmuncina hteo da mi gleda u novcanik tu ga ja uhvatim za ruku malo mu zglob zavrnem i redovni policajac stare garde ga upozori da ne radi to,dobro da mu zglob polomio nisam

kao i izvrsitelji... kriminalci koje stiti policija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
skoro sam ulazio na neki koncert i jedan majmuncina hteo da mi gleda u novcanik tu ga ja uhvatim za ruku malo mu zglob zavrnem i redovni policajac stare garde ga upozori da ne radi to,dobro da mu zglob polomio nisam


policajac i stare i nove garde na bilo kakav pokusaj ugrozavanja bezbjednosti obezbjedjenja i bilo kakav fizicki kontakt ili napad na akreditovano obezbjedjenje
reagovao bi onako kako je propisano...

a  zavrtanje ruke..pripadniku obezbjedjenja... i to pred uniformisanim policajcem..
to ne bih komentarisao...
« Poslednja izmena: 15. Sep 2017, 20:08:46 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
pa reagovao je,upozorio ga je da mi ne gleda u novcanik
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.