Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NUNS: Otpustanja u kompaniji Axel Springer  (Pročitano 3769 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Istina je neprijatna...narocito ako zivis u iluziji... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
mob
HTC One
Probudio se tabulator... Smile Smile Smile

Rece moler i nastavi da kreci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
mob
Samsung S7

Jel tebi smetaju svi kapitalisti ili samo oni najveci tipa rotshild i soros?


Kapitalisti ni najmanje, ja te ljude zalim. To su najvece zrtve sistema, degradirali su na nivo polucoveka.
Smeta mi taj sistem vrednosti, taj protivprirodni blud, zavinost na novac i moc, to unistava sve pred sobom.


Moj gazda, suvlasnik firme za koju radim, je poceo bez kapitala u nekoliko prethodnih firmi. Mic po mic, mozda je i pozmio mozda je prodao nesto, ko zna, u svakom slucaju je investirao svoj kapital u nesto u svoju firmu, rizicno ili ne, videce se kroz 10 godina. Ali i on je postao kapitalista. I pronalazi nama poslove, i mi prezivljavamo od toga sto radimo.

Pa sta. Ko rizikuje taj dobija. Ko je meni kriv sto nisam otvorio firmu, pa da snosim sam rizike poslovanja, da moram svakog meseca da izmislim plate radicima, ako trziste skripi, ako sam nesposoban da napravim veze i nadjem projekte.

Najgori srebroljupci su oni kurtoni bankari sto su se "nagodili" sa americkom vladom da plate 11 miliona dolara. Koga bre oni zajebavaju. Pa toliko bonus ima direktor neke vece banke. Njih treba da rusis. A ovde sto smrduckas po forumu ko mi ostali pacenici nista neces postici. Idi napravi scenario za film ko onaj Majkl Mur,

http://en.wikipedia.org/wiki/Bowling_for_Columbine

Pa probaj da dignes svest sirim narodnim masama. Mada vidim i njegovi filmovi su promenili pravac vetrokaza u Arkanzasu.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Ja ne sumnjam da ti meni govoris istinu (kada govoris o tvom "gazdi". Nadam se da nemas gazdu, vec "poslodavca". Pseto ima gazdu...no dobro).

Medjutim, evo da postavimo stvari krajnje jednostavno: Kako je moguce, u ekonomskom sistemu, koji pociva na bankarstvu delimicne rezerve da svako zivi od svog rada? Pitanje deluje ne tako tesko, a zapravo je nemoguce odgovoriti u pozitivnom smislu i zadrzati isti sistem regulacije novca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
mob
Samsung S7
Zdrav ekonomski sistem pociva na ponudi i potraznji. Ako nema potraznje onda domisljati marketing strucnjaci pomocu psihologije tu potraznju vestacki stvore. Primer IPhone.

Ali tebe niko ne bije po usima da moras da ga kupis.

Investitorske banke takodje snose rizike ulaganja u rizicna, manje rizicnja i nisko rizicna portfolia.
Mi cemo morati jednog dana da sami izaberemo gde cemo ulagati novac od svoje penzije, jer samo drzanje para u banci sa kamatom od 3% nista nece doneti. Samo sto se to ne uci u nasim skolama. Deca bubaju napamet kretenizme umesto da ih ucimo kako da oplode svoj kapital.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2015, 22:24:34 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.78
mob
Nokia 6630, valjda
@blusonik
pogledaj kristalov post iznad tebe... tachno se vidi mladi ekonomista/menjadjer.... dakle izgleda da sam pogodio 90% onoga shto sam napisao... kad malo bolje razmislim verovatno je menjadjer, ipak koristi jabuku, ekonomista bi koristio PC.

IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152


IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Zdrav ekonomski sistem pociva na ponudi i potraznji. Ako nema potraznje onda domisljati marketing strucnjaci pomocu psihologije tu potraznju vestacki stvore. Primer IPhone.
Primer: lekovi, vakcine ; )

Citat
Investitorske banke takodje snose rizike ulaganja u rizicna, manje rizicnja i nisko rizicna portfolia.
Mi cemo morati jednog dana da sami izaberemo gde cemo ulagati novac od svoje penzije, jer samo drzanje para u banci sa kamatom od 3% nista nece doneti. Samo sto se to ne uci u nasim skolama. Deca bubaju napamet kretenizme umesto da ih ucimo kako da oplode svoj kapital.
Ja uopste ne pricam o tome...joj Boze..."oplodnja kapitala". Sta ti je to oplodnja kapitala? Mozda su to i strani krediti, kojima se drzave bacaju u duznicko ropstvo? ; )

Znaci:
Citat
Kako je moguce, u ekonomskom sistemu, koji pociva na bankarstvu delimicne rezerve da svako zivi od svog rada?
Znaci, sama priroda novca kao duga ti namece da ne moze svako da zivi od svog rada, jer je necija usteda, neciji gubitak. Pojasnicu ako treba...
@blusonik
pogledaj kristalov post iznad tebe... tachno se vidi mladi ekonomista/menjadjer.... dakle izgleda da sam pogodio 90% onoga shto sam napisao... kad malo bolje razmislim verovatno je menjadjer, ipak koristi jabuku, ekonomista bi koristio PC.
Evo lerr, kao "oformljena licnost", mozda moze d anam kaze nesro vise na ovu temu, ali bez doskocica iz humoristicke serije "kursadzije", molim!

............................................
p.s. Evo, sef nadzornog organa, smook,  je stavio dosta dobar video!
« Poslednja izmena: 04. Jun 2015, 22:50:37 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Oduvek sam tvrdio da je taj "Blic" obicno smece od novina,gori i od Kurira,Informera zajedno...sad konacno imam i dokaz  Smile Smile Smile

Блиц” објављивао текстове „Политике” као своје

Блиц” био у обавези да од „Политике” тражи дозволу за преузимање текстова у интегралној верзији. Кодекс новинара прекршен је посебно тиме што је „Блиц” на сајту испод сваког од преузетих текстова ставио ознаку „copyright”
Комисија за жалбе Савета за штампу саопштила је да је дневни лист „Блиц” прекршио Кодекс новинара објављивањем више текстова које је читаоцима свог сајта представио као дела на која та редакција полаже ауторска права, а њихови аутори су заправо новинари „Политике”. Реч је о текстовима „Где ће се зауставити Владимир Путин”, „Неутешне удовице чекају истину о паду хеликоптера”,  „Азијске политичке династије: од оца ћерки, унуку, снахи, праунуку”, који по форми не припадају дневним информацијама, већ је реч о изразито ауторским и аналитичким текстовима.

– Због тога је „Блиц” био у обавези да од „Политике” тражи дозволу за преузимање текстова у интегралној верзији.  Кодекс новинара прекршен је посебно тиме што је „Блиц” испод сваког од преузетих текстова ставио ознаку „copyright” и тиме их означио као дела на која та редакција полаже ауторска права, иако су аутори новинари „Политике” – наводи се у образложењу које су дали чланови Комисије за жалбе.

„Политика” је поднела жалбу Савету за штампу против дневника „Блиц” јер ово није први пут да се текстови наше редакције неовлашћено узимају и да се не наводе њихови аутори. Таквој одлуци нарочито је допринела и чињеница да је сајт поменутог листа преузео текст из штампаног издања „Политике” пре него што га је објавила „Политика онлајн”. То је, како су наши правни заступници и навели у жалби, у потпуној супротности са принципима лојалне конкуренције на тржишту.

Комисија није успела да се усагласи и донесе одлуку да ли је „Блиц” прекршио Кодекс објављивањем и текста „Лончар: На аеродрому није било новинара”, то јест да ли је за његово објављивање било потребно тражити дозволу.

Дневни лист „Блиц” је у обавези да одлуку комисије објави у свом онлајн издању најкасније седам дана од дана достављања одлуке.

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Blic-objavljivao-tekstove-Politike-kao-svoje.sr.html
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma jok, njemu zapravo niko ne smeta...
On je ono prosechni klinac koji se utapa u sivilo danashnjice u srbiji... Mama i tata su dovoljno situirani pa su mu kupili iphone i macbook i socijalne naochare sa debelim ramom koje je moja baba dobila preko PIO fonda za dzabe. On je svestan da nema perspektivu. Cale mu je odavno izgubio veze u drzavnim firmama i sad je zaglavio na fakultetu koji ne voli a na koji ga je cale upisao uz rechi: "Studiraj ekonomiju/pravo/menjadzment pa cu ti naci posao da budes direktor..", medjutim od toga je ispao samo veliki falusoidni oblik koji ga proganja svake noci. Elem, da bi sebe ubedio u svoju posebnost, prihvata mejnstrim nadrilekarstvo i teorije zavere uz zelju da postane novi Che. Verovatno je i vegan ili makar vegetarijanac, mozda chak zastupa i sirovo. Vakcinisan je protiv svake moguce bolesti, svake godine trchi na vakcinaciju protiv gripa ubedjujuci sebe kako je vazno da ostane zdrav kako bi urushio sistem iznutra i raskrinkao zle farmaceute. Nada se neizlechivoj bolesti koju ce izlechiti varikinom i gledanjem u sunce i time i sam postati sluchaj koji ce dokazati da nas farmakoindustrija truje vec godinama.
Nada se da ce ga posle toga Sladza pozvati da opshti sa njom.

Zaboravio si deo - "srBski nacionalista, pederi STOP" Smile

« Poslednja izmena: 04. Jun 2015, 23:17:48 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.