Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi zakon o saobracaju i policijske kamere i radari  (Pročitano 30157 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
f$ck da police !

IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
Неће ваљда ове камере да блеје сваки дан?

Jok, samo radnim danima od 8-16h  Smile

Да га јебеш...и шта сад,ограничење 50,ти возиш 60 и лепо ти шаљу поздрав и рачун на кућну адресу  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Upravo tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
интересује ме како ће се утврђивати гласност музике Smile...можда ће полиција носити уређаје за мерење гласности Smile....шта значи гласно? колико децибела? Smile

ово нема шансе утврдити или у нашем случају ако ти пандур ништа не нађе следи:"аха...по мојој слободној процени слушао си гласну музику...3.000 бато" Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
zbog tih novih zakona(ovde mislim prvenstveno na one oko auto-skola) ce pola auto-skola u Srbiji ostati bez posla,a jos vise gradjana uskraceno vozacke sposobnosti.(kako vreme sve vise tece,to ideja da ce jednog dana imati kola i da ce im to koristiti sve vise nestaje iz glava Srba,pogotovu Beogradjana).
svaka auto-skola ce morati da ima 6 razlicitih poligona.trebace im citavi hektari za to...

fala Bogu da sam ja vec odavno polozio,sada bih se ubio da moram ovako da polazem.

a sto se tice kamera i radara,podrzavam to,s tim sto bih voleo da nema one kod Cedinog semafora,kod SKupstine Srbije(btw,SF je zaboravio da markira tu na mapi).jer taj semafor je nesto sto ne treba uopste ni da postoji.
totalno je idiotski postavljen i idiotski sinhronizovan,i ujebava pola ulice svakog radnog dana.i zato i ne cudi da s vremena na vreme poneko i prodje kroz njega,ili podje par sekundi pre paljenja zelenog,jer prokletinja zaista nervira,sjebava a i traje u p.m.  Smile
svakom cast tom idiotu koji je zaista poslusao ideju Cede narkomana(da,on je inicirao da se to postavi tu) i posadio to smece tu.  Smile  a ne bi oni ni stavljali bas semafor,boli njih uvo,nego su ga posadili da zaustavi talase vozila i da gospoda moze na miru da se isparkira iz svoje tadasnje jazbine.ko je video kako radi,zna sta pricam.
al,sad,naravno,nema vracanja.jos im i odgovara to,mogu da pecaju ljude koji posle 2-minutnog jebenog cekanja krenu 3 sekunde pred zeleno usred noci po praznom kolovozu,ili ako neko slucajno prodje kroz zuto-crveno jer ga mrzi da sedi ko magarac 2 minuta,da bi onda opet,na sledecem,kod Kneza Milosa cekao opet 2minuta.  Smile
to je jako cesto kad idete trolejbusom,i to u konvoju,jer se (obicno) vuku ko krave tokom dana,i cesto se desi da vam samo za prelazenje jebene deonice od bioskopa Zvezda do Kneza Milosa treba 10 minuta zbog retardiranog planiranja.
ko uspe tu da prodje kroz sva tri odjednom,svaka mu cast.

dobro je sto nemam kola,jer bih verovatno svaki put prolazio kroz taj semafor i dobijao kazne,jer mi se ne ceka 6 minuta zbog njega.a i zato sto bih ga verovatno golim rukama iskidao.
sacuvaj me boze debilizma...  Smile ko sve danas upravlja gradom...  Smile
« Poslednja izmena: 03. Dec 2009, 23:39:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
a jeste culi da ce npr kad prodjete naplatnu rampu u BGD-u bubanj potok, snimi vas kamera, pa kad stignete u Niš opet vas snimi kamera, posle toga se vidi za koje ste vreme stigli i izracuna se kojom ste brzinom vozili. a onda dobijete cestitku.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
a jeste culi da ce npr kad prodjete naplatnu rampu u BGD-u bubanj potok, snimi vas kamera, pa kad stignete u Niš opet vas snimi kamera, posle toga se vidi za koje ste vreme stigli i izracuna se kojom ste brzinom vozili. a onda dobijete cestitku.

То раде и на западу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC One
a jeste culi da ce npr kad prodjete naplatnu rampu u BGD-u bubanj potok, snimi vas kamera, pa kad stignete u Niš opet vas snimi kamera, posle toga se vidi za koje ste vreme stigli i izracuna se kojom ste brzinom vozili. a onda dobijete cestitku.

Tako rade u USA, nasi samo preuzeli. Mada, akoce tako da sklone sa ulice nekog majmuna koji je zgazio 150-180h na sat i time ugrozio druge (briga me sto za sebe ne misli), ja se ne zalim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ja sam jednom vozio nocu oko 03:00h bio sam premoren, isao sam oko 90km/h, i ladno radar na auto-putu negde kod mladenovca  Smile  jos uvek ne znam da li je stvarno bio ili je bila halucinacija.

a ovo  za voznju od naplatne rampe do naplatne rampe napravite pauzu za svaki slucaj.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Само су превидели једну ''ситницу''... Овај закон је толико репресиван да ће у случају његове примене морати све школе у Србији да претворе у затворе. У супротном не видим где ћемо сви да робијамо кад накупимо те силне казнене поене?

А посебна прича су еколошки стандарди, применом новог закона 95% аутомобила неће моћи да прође технички преглед.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.