Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Sad: Vozač izbacio putnike iz autobusa jer jedan nije imao sitno  (Pročitano 9473 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Vozači, mesari, vatrogasci, panduri, vojnici...hmmmm....nikad osobama koje su se opredeljivale za tu vrstu profesije inteligencija nije bila jača strana, prema tome...po kratkom postupku...oterati govedo gde mu je i mesto... bez mnogo rasprave...samo takav jezik su u stanju da shvate...Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Jun 2010, 09:30:38 od smobre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Vozači, mesari, vatrogasci, panduri, vojnici...hmmmm....nikad osobama koje su se opredeljivale za tu vrstu profesije inteligencija nije bila jača strana, prema tome...
uf,sto volim ovakve genijalne i konkretne zakljucke...  Smile Smile zasnovane na cvrstim i neoborivim dokazima i cinjenicama...  Smile Smile
prema tome...po kratkom postupku...oterati govedo gde mu je i mesto... bez mnogo rasprave...samo takav jezik su u stanju da shvate...Smile Smile Smile
tako je!ubi stoku!!!otpusti ga,uzmi mu sve!!!a onda na giljotinu!!!

muahahahaha....


« Poslednja izmena: 08. Jun 2010, 17:32:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
genijalac, demantuj me  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
genijalac, demantuj me  Smile Smile Smile

stvarno je glupo praviti takve generalizacije, osim za pandure
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
A mogao je ili vozac ili taj putnik fino i kulturno da pita u autobusu da li neko slucano ima da mu usitni tu hiljadarku.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Pre dva dana, u sred Nedelje, morao sam s hiljadarkom uci u bus. Najnormalnije sam se izvinio, i sto se tako slucajem desilo. Kondukteru nije ni na kraj pameti bilo da nesto zakera. Na moj predlog da kada bus zastane kraj neke trafike, izletim i kupim cigarete. Nije mi dozvolio. Pitao me je dokle idem, nakon mog odgovora, rekao u stilu, ima vremena sakupice on za kusur.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
genijalac, demantuj me  Smile Smile Smile

stvarno je glupo praviti takve generalizacije, osim za pandure

los si mi ti psiholog...jednostavno, to su profesije koje zagluplju i one iole pametne, koji zalutaju... Smile Smile Smile

malko se sprdam al sustinski si u pravu, nisam pristalica  generalizacije... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


mislim , dakle postojim !

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 360
Zastava Нови Сад
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia ????
Posao vozača je da vozi i pazi na saobraćaj a ne da se zamajava sa novcem i kartama . Treba drugačije rešiti sistem naplate
IP sačuvana
social share
Teorija je kad se sve zna, a nista ne funkcionise. Organizacija je kad nista ne funkcionise, a svi znaju zasto. Praksa je kad sve funkcionise, a niko ne zna zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Posao vozača je da vozi i pazi na saobraćaj a ne da se zamajava sa novcem i kartama . Treba drugačije rešiti sistem naplate
u sustini,to je najbolja stvar i najbolje resenje.i za probleme putnika,i kompanija.napraviti novi sistem naplate i tarifiranja,i time resiti sitne,ali teske zackoljice koje se javljaju sada.al mrzi me sad da pricam i razmisljam o tome,pogotovu sto ionako necu dobiti nikakvu kintu za to  Smile,a i zato sto od toga nece biti nista jos dugo,dugo.  Smile na kraju krajeva,ko je lud u ovoj zemlji da primenjuje sisteme koji zaista rade svoj posao/svrhu?  Smile pa,kako bi se onda kralo,pobogu...  Smile Smile od cega bi direktori ziveli onda...?  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jun 2010, 00:44:40 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 




Ja neki dan vozacu dajem 500 din i on nema da mi vrati ,kaze sedi .Ja mu kazem ''dobro ako smaraci udju ja cu ih uputiti na vas samo da me ne maltretiraju i da ne moram da se raspravljam sa njima ''. On se sasvim slozio . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.