2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 559 560 562 563 ... 591
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak Đoković ~ vol. 2  (Pročitano 664505 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Politički.. jeste. Ali ne vidim kako to skida krivicu za glupo ponašanje sa Djokovića. Da se vakcinisao i to tri puta zapadnjačkom vakcinom ne bi mu reč rekli.

IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Pa da, 80 hiljada novih slucajeva korone u vakcinisanoj zemlji sa striktnim pravilima je izazvano Djokovic koji je bio u hotelu/imigraciji i sve i kasljao je uz vetar sa terase da sjebe australijski narod i evo sjebo ih je. Zamisli tek da je igrao....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To meni kažeš? Zašto?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
zato što te voli najviše na svetu,najbolji si mu drug
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ево, данашњи бисер са АО 2022, изјава Андреја Рубљова, који је заражен ушао у Аустралију, и упућен у карантин, није тестиран, не зна да ли је и даље заражен, али учествује на АО:


Citat
,,Kada sam leteo u Australiju još sam bio pozitivan, ali nivo kovid SS, kako se to zove, neću lagati, bio je vrlo nizak i nije opasan. Bilo mi je dopušteno da uđem u zemlji. Osim toga, proveo sam više od deset dana u karantinu", rekao je Rubljov.

"Možda bih i dalje bio pozitivan. Ali više nisam zarazan i opasan. Budući da sam bio bolestan, više ne radim PCR testiranje", dodao je Rubljov.


Значи, путовао је заражен у Аустралију авионом и то је знао, дозвољен му је улазак зараженом у Аустралију без проблема, и касније, иако је можда и даље био позитиван, никада није ни тестиран, иако може да преноси вирус и зарази друге.

 Smile Smile Smile

И Кирјос тврди да их не тестирају, као и Зверев...

 Smile Smile Smile

Ево, то је логика, Рубљов који је приликом уласка у Аустралију знао да је заражен није депортован, док је Ђоковић, који није био заражен, протеран.

« Poslednja izmena: 21. Jan 2022, 00:37:41 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Pa više je nego očigledno da im Đovax ide na ganglije. Ne samo što je Srbin nego zato što je takav kakav je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
zar i ti veruješ u te gluposti jbt
ne nervira ih nego samo vode računa o zdravlju svojih stanovnika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
https://www.danas.rs/kolumna/aleksej-kisjuhas/o-misljenju-i-odgovornosti/


"Zašto se Novak Đoković nije vakcinisao?

Broj preminulih od kovida 19 u Australiji je oko 2.700, dok je u skoro četiri puta manjoj Srbiji – zvanično umrlo oko 13.000 ljudi (a verovatno oko 45.000).

Za tu razliku već treba zahvaliti upravo strogim merama i masovnoj vakcinaciji u Australiji, a koje su ovde upadljivo kilave.

Da li je moguće da Đoković nije razumeo u kakvu državu, i sa kakvim kovid-režimom, dolazi?

Jer, koliko čovek mora da bude zadrt oko vakcina, ili da čvrsto veruje u koještarije, da bi ispustio priliku da postane – najbolji teniser u istoriji ili svih vremena?

IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
zadrt nije isto što i principijelan i moralan a nole je upravo takav
nerazumete to vi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Не видим било шта значајно у пискарању Алексеја Кишјухаса, који је иначе, узгред, познат по коришћењу острашћених речи...

Читам да Ричард Крајичек, освајач титуле у мушком синглу на Вимблдону 1996. године позива Ђоковића на ATP 500 турнир у Ротердаму у фебруару, чији је директор, као што читам и јавну подршку човека који је извршио скок из стратосфере 2012. године, Феликса Баумгартнера, Ђоковићу.

Citat
Direktor takmičenja Ričard Krajiček je imao jasnu poruku za srpskog asa - da prekine odmor i da se uputi u Holandiju

- Novak voli skijanje i obično u februaru posle Australijan opena ide na planinu da se oporavi. Mi u Holandiji pratimo pravila, ali Đoković nije prekršio nijedno pravilo i dobrodošao je kod nas. Što se njegove odluke tiče, ne bih to da komentarišem, svako je slobodan da donosi odluku o sebi i svom telu - poručio je Krajiček.


Citat
No matter who wins the Australian open this year, it will never be a real victory without Novak Djokovic.

Novak has been beaten by politics and covid restrictions at the court NOT by tennis players at the center court
👊🏆🥇.

Феликс Баумгартнер
« Poslednja izmena: 24. Jan 2022, 00:52:01 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 559 560 562 563 ... 591
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.