Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 360
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N95/N95 8GB  (Pročitano 272450 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
au... ja tek sad vidim da on ima bateriju od 950 mAh... po meni, to je jako malo za ovaj telefon.....
Ovaj,hm...Kako da se izrazim...Zar n70 nema bateriju 970mAh,a baterija max izdrzava 2 dana?Ako je tako,sta mislite koliko ce slabija baterija drzati na n95,sa svim tim potrosacima(da spomenem samo ekran od 2.6 inch) Smile Smile?!?
Strašnoooo ... treba ga isto kao i N80 držati svaki dan na punjaču. Jedino rešenje je dve baterije i poseban punjač, pa rezerva u džepu kada zaškripi .... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC ONE
vidim ja da se polako ljudi hlade od ovog "čuda" , sad mi pade na pamet poređenje sa N73 , znači baterija 30% slabija  Smile  to znači 1 dan trajanje , symbian devetka pfffff  Smile to znači "opet" potpisivanje aplikacija , al ajd nije ni to toliko strašno koliko ume da iznervira čoveka jedna važna stvar: svaki put na N73 kad god sam palio ili restartovao telefon morao sam svaku aplikaciju nanovo pokretati da bi bila aktivna (FSCaller , autolock , BBaller ...) to me je baš nerviralo (sad pominjem samo loše strane - naravno) znači onaj ko ga kupi a imao je 6630,6680,N70 ... a voli da mu makina pouzdano služi ima da plače svako jutro .Da ne spominjem IgorDotsonov Alarm manager koji kad god restartujete telefon iz FExplorera pobriše sve alarme  Smile

al ajd , ... Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svice svice tek sto nije!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 622
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630, N79
vidim ja da se polako ljudi hlade od ovog "čuda"

to je samo zbog cene, mada on ne donosi nista spektakularno u odnosu na N73 i N80 osim GPS-a!
IP sačuvana
social share
Put do pakla je poplocan dobrim namerama!!!

arhitekta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Jeste li videli da iznad slike gde je povezana na sluške piše Music Software??? Da li to znači da su tako non šalantno najavili Music Edition Firmware???
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Strašnoooo ... treba ga isto kao i N80 držati svaki dan na punjaču. Jedino rešenje je dve baterije i poseban punjač, pa rezerva u džepu kada zaškripi .... Smile

znaci - losa baterija (a jako puno stvari ima sam telefon koje crpe bateriju), malo RAM memorije....
i nek mi neko kaze, zasto bi ja ikada svoju N70 zamenio nekim drugim Nokia telefonom?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
vidim ja da se polako ljudi hlade od ovog "čuda"

to je samo zbog cene, mada on ne donosi nista spektakularno u odnosu na N73 i N80 osim GPS-a!
Ti kao da si se sad probudio?!? Smile
Baš ovaj telefon donosi nešto "spektakularno" novoj 9.x platformi koje se ogleda u novom hardveru pored nove verzije OS-a što nije bio slučaj sa N73 i N80 ...
Znaš li kolika je razlika izmedju njih, tj., izmedju N73/N80 i N93/N95?!? Ista kao izmedju 3650 i 6630 ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
to jeste, kod N93 i N95 se stvarno javljaju vidljiva, ( opipljiva  Smile ) poboljsanja hardvera samog telefona.... i ova dva telefona stvarno mogu da se nazovu "novijom" generacijom telefona u odnosu na N70, 6680 a sa njima slobodno mogu da se uvrste i N73, N80......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
to jeste, kod N93 i N95 se stvarno javljaju vidljiva, ( opipljiva  Smile ) poboljsanja hardvera samog telefona.... i ova dva telefona stvarno mogu da se nazovu "novijom" generacijom telefona u odnosu na N70, 6680 a sa njima slobodno mogu da se uvrste i N73, N80......
Baš tako ... primeri su u temi "SPMark04 - prikažite rezultate testova vašeg telefona" .... tako da će izgleda zaista biti da se tek sa pojavom N93/N95 pojavila i nova generacija Symbian telefona, dok svi ostali "prelazni" modeli poput N71/N73/N80 i modela iz "E" serije nisu ništa drugo do našminkani 6630/6680/N70/N90 kome je dodat novi OS, par pikselčića više u kameri koji ništa ne znače i koji su izgleda poslužili svrsi - da se mnogima otmu extra parice iz džepova do pojave N95 i daljih modela sa 330MHz pa i više ...
Šta je tu je - lepo ja savetovao svima da ne žure, no sad ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
jaoooo... planiram da odem do Royaltona da vidim telefon..... ako mi kazu da su vec prodali neki komad, bacicu im bombu na lokal  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
jaoooo... planiram da odem do Royaltona da vidim telefon..... ako mi kazu da su vec prodali neki komad, bacicu im bombu na lokal  Smile
Obuci sako i kravatu, sklepaj ozbiljnu facu(ne bi bilo loše da se ošišaš na ćelavo) i onda se ponašaj kao ozbiljan kupac i zatraži da mu malo testiraš mogućnosti jer je to ipak sprava koja se ne prodaje kao roba na pijaci - "će uzmeš ili ne'š bre", već uredjaj koji se prvo mora pogledati, isprobati, .... i kada ga lepo pročačkaš onda lupi neku manu i izleti iz radnje dok nisu zvali muriju ... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 360
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.