Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 360
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N95/N95 8GB  (Pročitano 272345 puta)
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC ONE
Ovaj telefon imam vec duze vremena i kupio sam ga u Tojal-Ronu za 14.568,00 eura zlatnom diners karticom na odloženo 48 sati sa lajftajmerom 0.00h , lifetimer je casovnik koji pokazuje koliko je vremena preostalo do kraja (smrti) telefona.
imas na partizanovom sajtu dodatke za power-mp3 plejer sa ivicom kraljem koji pokazuje kad koja pesma ide onda se on tako baca usranu levo-desno.dobro je.justros sam ga ponovo kupio na pancevskom buvljaku od rumuna,cenjko sam se al dobih ga za 250 evra kazu ugradjuju ga u daciju logan zajedno sa gps modelatorom radi lakseg snalazenja po karpatima funkcije su mu zestoke i cak sta vise milina je slikati sanjim okolo dobre su slike i zum ima a radio je super , slusao sam radio prenos utakmice zeka biljubasa protiv sremskih kobasicara na radio lugu dobar je prijem a najviše mi se svidijo onaj poklopac zadnji mozes ga setati gore dole levo desno al posto mi je smeto ja sam ga otkino i sad mogu da slikam bez cimanja sa poklopcem bem mu pa nije to serpa da mi treba poklopac , poruke se lepo salju ide to lepo nemam zamerki nimalo na poruke poslao sam od jutros 15 komada i to sve ženskama do jaja je i lepo svira onaj nokia tjuner dobra je to melodija svaka cast mislim da je to komponovo abrams ili bah mozda iz neke sinfonije odlicno je to sve zajedno , eto super je ovde.telefon imam vec 2 godine i malo je jak na zvuku i dobra je kosuljica od kamere na socivu je staklo i to karlo zajs radi perfektno na suncu siu slike mrak a baterija je prica od 8 dana mi traje kad slusam mpg fajl moze da zvuci sjajno kad slusas domace melodije jer je pravljen za svirku i slikanje jer prikazuje dosta realno stanje kod profesionalne fotografije moze da zumira i to je dobro za slikanje i može da sluzi kao walkman jer mu je memorija neopterecena sa 44 megaherca slobodne rum memorije a na particiji c uvek je slobodbo 20 megahz. jer su ga pravili za profesionalce posto je maska od titanijuma i staklo je od brushenog safir pleksiglasa joje se stavlja na lir-jetprozore koji izdržavaju 12milibara atmosferu i dobija se krpica za brisanje od prašine koja je pravljena od specijalnog poliuretana da bi sjaj bio veci.N95 moze da snima i na internu memoriju i a karticu a pojavio se i adapter za video kasete,spoji se DKU-2 kablom u adapter i snimas na VHS kasete normalno. da , pre dve godine je ovaj telefon izasao u americi , nokiu su kupili amerikanci i naravno da prvo tamo izlaze novi modeli , gigahard se kaze u americkom slengu (naravno da mislim na gigabajte) , N95 je imao test oznaku "pro95-X" i bio je sa kamerom od 8 megapiksela sa nikon optikom , ali kad su ovi iz nikona videli da vise nikad nece prodati nijedan digitalni foto aparat adustali su e tu je uskocio carl-cajs rumenige sa svojom optikom pa sad imamo 5.0 Mpx sa karl-cajs rumenige optikom , a za bateriju od 1600 Max to se zna odavno,cudi me da neznate,oznaka je BL-7C i traje 15 dana ali kad se sluša muzika 12 , toliko je jaka baterija daje jedan moj kolega kad mu je crkao akumulator na kolima prikljucio BL-7C i vozio se 20 kilometara do prve benziske pumpe. kazem za N95 I-Tunes verziju sa baterijom BL-7C to je baterija od 1600Max i traje 12 dana , a u ovu I-tunes verziju ubacili su procesor od 2.2 gigaharca da bi mogao da gura hard disk od 12 gigaharda i može da se gleda tv program na njega , ima tv modul od 45 ampera i moze da se gleda kablovska preko njega ako ugradite wireless-gprs koji je oko 20 evra. baterija se mora obavezno formirati 3 x 15 sati , inace brzo strada i moze ostetiti telefon , ja sam ovaj telefon kupio pre 2 godine u americi , odlican je i ima memorijsku karicu od 1512 megaflipsa a sliko sam dosta sa njim po prirodu i slika je ostra i zvuk je dobar za zvono.Upravo izlazi test test N95 sa baterijom od 12 dana i karticom od 12 gigaharda , bolja je n95 itunes verzija , uz nju idu i 5.1 slusalice tako da pruza kompletan ugodjaj ,zatim rezervna beterija BL-9C Black horse-edition iz Somborske fabrike koja radi u kooperaciji sa madjarskom nokijom , uz koju telefon radi neprekidno 12 dana uz intenzivno slusanje muzike.sifra za resetovanje telefona na fabricko sranje je 12345 i držiš zeleno tarabu trojku i paljenje sve zajedno ga formatizujes i onda na kompjuteru desni klik udesno ga stavis pored tastature i ukljucis mu strahometar radi bolje galvanizacije.

mobilni svet    Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svice svice tek sto nije!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 622
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630, N79
dobro ga je istestitao Smile Smile Smile


sad stvarno ne znam sta ce da ubace u novije telefone kad su u ovaj stavili sve zivo, cime misle da privuku skupce cledecih tet , jedino da ubace tv!!!
netreba se sekirati
IP sačuvana
social share
Put do pakla je poplocan dobrim namerama!!!

arhitekta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Pa ovo je 1000000% isti onaj lik sto ej pisao za n73,ona blackhorse edition i one gluposti,cak je uzimao neke iste fore.Samo ne znam odakle mu inspiracija  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Taj od 150e zadovoljava neke opste potrebe,i verujem da on moze da zameni bilo koju kameru na mobilnom.Nema toliko ljudi koji se bave profi slikanjem i da daju tolike pare na jedan foto  Smile
Ja sam od ljudi koji jednostavno ne zele da daju 150e ili 300e za neki foto,i da mi posle stoji na polici dok ne dodje leto ili zima,odmori pa da ga onda potrebljavam.Lepo uzmem telefon sa zadovoljavajucom kamerom i kraj.Sa 6630 sam letos i zimus ukupno ispucao oko 300 slika

To je individualna stvar. Ja digitalac koristim skoro svaki dan i slikam sve zivo i mnogo mi je bitno da imam dobar digitalac. Mobilni najblaze receno ne moze da mi zameni digitalac. I to ne samo moj 6630, vec i bilo koji drugi. Igrao sam se sa k800 i pravi od bolje slike od moje 6630, ali opet nema to veze sa digitalnim aparatom. Tacno je da sony ili bilo koji drugi digitalci oko 200 eur prave mnogo bolje slike od bilo kog mobilnog i da mogu da zadovolje potrebe ljudi koji ne traze previse od svog digitalca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
au... ja tek sad vidim da on ima bateriju od 950 mAh... po meni, to je jako malo za ovaj telefon.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Slažem se sa Milanom... Nije bitno da li aparat ima 5 ili 55 megapixela, jer ako neko ne ume da slika... Uostalom glupo je uzeti telefon kao što je N95 samo zbog kamere, jer košta 1400 evra... Ja lično imam Panasonic Lumix LX2 od 10Mpix sa stabilizatorom slike, karticom od 2Gb, aotomatskim ISO-om i ostalim stvarčicama, znači profi aparat koji košta 500 evra, što je opravdana cena za tako nešto, ali opet uzeti N95 samo zbog kamere... Mikele je upravu za slike update firmvera je čudo, ali opet, ako neko ne ume da slika tu nema pomoći...
Nego Mikele reče nešto da je baterija sada 950 mAh... Jeste malo, ali gledaj sa vedrije strane bar su povećali kapacitet...  Smile
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC ONE
jel neko provalio koje su ovo slušalice ?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

n95_music_software_522x200.jpg
(22.8 KB, 522x200)
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Mene koliko sluzi vid pise HD215 na njima,uz pomoc google dobije se da su to SENNHEISER HD215
Evo i slike koja dokazuje da su to te  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

HD215-550.jpg
(31.76 KB, 550x679)
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
mob
Apple iPhone 6s
To su one slusalice 5.1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
au... ja tek sad vidim da on ima bateriju od 950 mAh... po meni, to je jako malo za ovaj telefon.....
Ovaj,hm...Kako da se izrazim...Zar n70 nema bateriju 970mAh,a baterija max izdrzava 2 dana?Ako je tako,sta mislite koliko ce slabija baterija drzati na n95,sa svim tim potrosacima(da spomenem samo ekran od 2.6 inch) Smile Smile?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 360
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.