Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 360
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N95/N95 8GB  (Pročitano 273350 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Džabe se prepirete. Ko još danas od Nokie očekuje kompletan proizvod?!? Ili bar uredjaj kome će baterija trajati znatno duže ...
Sve mi se čini da će baterija N95 biti poput baterija na PDA/PPC uredjajima - baterija im traje 1 dan eventualno još pola narednog dana i kraj! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Džabe se prepirete. Ko još danas od Nokie očekuje kompletan proizvod?!? Ili bar uredjaj kome će baterija trajati znatno duže ...
Sve mi se čini da će baterija N95 biti poput baterija na PDA/PPC uredjajima - baterija im traje 1 dan eventualno još pola narednog dana i kraj! Smile

Ma naravno da od baterije ne treba ocekivati cuda. Nego nerviraju me ljudi koji pljuju po necem sto jos nisu ni videli. Ok, ako bude trajala baterija jedan dan, ili pola dana i kada to bude potvrdilo 100 ljudi koji su licno koristili taj telefon, onda mozemo da kazemo da je baterija sranje. Ovako, pljuvati po bateriji a niko ziv bar ovde na forumu ne zna koliko ona zaista traje, je malo glupo. Ovo govorim i zato sto pratim razvoj symbian-a jos od nokie 7650 i znam da su iste price bile za svaki nokijin symbian telefon od tada pa evo do danas. Licno sam koristio vecinu tih modela i meni su uz umereno koriscenje, zavisno od modela trajale baterije od dan ipo pa do tri ipo dana na recimo telefonu koji trenutno imam, a to je nokia 6630. Znam da n95 ima gomilu sranja koja crpe bateriju, ali opet kazem, to je nokia, lider u proizvodnji mobilnih telefona na svetu,a i pored toga ovaj model najavljuje vec mesecima i zato kazem da je najmanje sto mozemo da uradimo je da sacekamo i da vidimo koliko ta baterija zaista traje.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2007, 20:24:14 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ljudi, dosta je prepirke. Vratite se temi i raspravljajte o telefonu, načinu na koji ga vidite, specifikacijama ... ovo vaše prepucavanje brišem!
Ako neko misli da će mu baterija trajati kratko jer ima već iskustva sa lažima iz nokijinog tabora o "savršenom" uredjaju treba mu se više verovati nego što bi trebalo da se poveruje u optimizovanost potrošnje N95 ...
N95 je ista priča kao i N91 ili ti N80. Valjda svi pamtite da je N91 koštao 1500€ takodje?!?
I ... jel kod njega nešto bilo savršeno?!? N80 je koštao 1200€ ... pa jel njemu hardver bio optimizovan za bateriju ili kuvao kafu?!? Sada ga još niko ni ne kupuje isto kao i N91 ... već se ljudi i dalje zadržavaju na starom OS-u i 6680/n70 ...
Nokia ne izdaje telefone "od juče", već godinama i to na isti šablon. Samim tim ...videćemo kada ga ljudi istestiraju ... ovako je glupo raspravljati se ...
U svakom slučaju ne treba očekivati toliko mnogo od njega jer je ista fama pratila i N80 pre same pojave i nakon nje, prvi kupci istog su dizali uredjaj do nebeskih visina da bi nakon dva-tri meseca već nabavili drugi uredjaj ...
Jeste da je N95 pravi predstavnik Symbian 9 OS-a što kod N80 nije bio slučaj i nikako nije mogao sebi naći mesto i "ukalupiti" lepo u tu klasu, no, cena N95 sputava da bude i vredan nečijeg džepa pa čak i razmatranja ovih njegovih specifikacija. Onda nije ni čudo što mu se prvo traže mane jer niko nije lud da da 700€ za mob. koji je "bolešljiv"!
Znam da n95 ima gomilu sranja koja crpe bateriju, ali opet kazem, to je nokia, lider u proizvodnji mobilnih telefona na svetu,a i pored toga ovaj model najavljuje vec mesecima i zato kazem da je najmanje sto mozemo da uradimo je da sacekamo i da vidimo koliko ta baterija zaista traje.
Pa to bi značilo da treba ovu temu staviti pod ključ narednih 6 meseci do godinu dana?!? Ako neko sumnja da baterija traje kratko na osnovu njenih kapaciteta to nije valjda toliki greh i napisati?!?
Ako pak veruješ da je Nokia učinila čudo i smanjila potrošnju a povećala ekran i procesor(koji je i najveći potrošač) ... opet neka bude napisano, ali čekati ostale da nešto kažu?!?
Pa ti koji nešto kažu prvih par meseci koji su ovakve telefone nabavili više preuveličavaju i lažu čak i od sumnji i komentara koje mi iznosimo! Zar stvarno toliko naivno misliš da će neko kupiti ovaj telefon i doći ovde da iznosi mane o njemu a platio ga je toliko para?!? Ja verujem da će i mane preokrenuti u vrline, no ....

Dosta prepirke!
« Poslednja izmena: 08. Apr 2007, 20:30:21 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Citat
N95 je ista priča kao i N91 ili ti N80. Valjda svi pamtite da je N91 koštao 1500€ takodje?!?
I ... jel kod njega nešto bilo savršeno?!?

Ne postoji savrsenstvo. To valjda znas. Postoje stvari koje su mu blize ili dalje. N95 je trenutno, bar prema specifikacijama, najblize savrsenstvu i kao takav najbolji je medju konkurencijom.

Citat
Nokia ne izdaje telefone "od juče", već godinama i to na isti šablon. Samim tim ...videćemo kada ga ljudi istestiraju ... ovako je glupo raspravljati se ...

To je bila poenta mog posta.

Citat
no, cena N95 sputava da bude i vredan nečijeg džepa pa čak i razmatranja ovih njegovih specifikacija. Onda nije ni čudo što mu se prvo traže mane jer niko nije lud da da 700€ za mob. koji je "bolešljiv"!

Cena je takva kakva je sada, u svakom slucaju je neralna. Naravno svi znamo da ce za par meseci vec biti vise nego prepolovljena. To sto ljudi traze mane, nije lose samo po sebi, ali ovde evo ima ljudi koji vec znaju da telefon ima milion mana, a da ga jos ni u izlogu nisu videli. I jos nesto sto mi smeta je to sto sam skoro siguran da ce bar 80% ljudi sa ove teme kroz godinu dana ili malo vise imati upravo n95 i da ce tada pricati o njemu sasvim drugu pricu.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2007, 20:40:54 od milisav_bl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
mislim da je nokia napravila promasaj.ne pitajte zasto ali prosto osecam....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja necu nista da kazem....  Smile

Kad ga neko zbavi na forumu i da svoje "objektivno" misljenje o njemu , onda cemo imati potpuniju sliku o ovom modelu... 
Mada mi sve govori da bi mogao biti namjerno smisljen "promasaj" od strane Nokia-e. Budzet ce im popuniti kupci koji nemaju veze ni sa symbianom ni sa GPS-om ni sa bilo cime osim zelje za pokazivanjem u drustvu. A takvih nije malo. Njima je i namijenjen ovaj model.

Ja cekam neko normalnije i uskladjenije rjesenje Nokia-e.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Cena mu je previsoka da bi ga sada bilo ko normalan kupovao. Dok mu cena padne na nivo da mi mozemo sebi da ga priustimo, vec se se iskristalisati slika o manama i vrlinama ovog modela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
@milisav_bl i @milan91

Smirite se obojica da ne bi doslo do brisanja poruka i strozijih upozorenja! Ovo je kraj prepirke!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia N95
kako ces da priustis to kad vidis da glupi n90 i n91 su preko 400 ili 500 eurica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
pa ljudi ce kao chekati da mu padne cena , a kad se to bude desilo pojavice se N96 koji ce biti 2x bolji ,pa sve tako u krug ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 360
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.