Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E72  (Pročitano 93013 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
-problemi koje si naveo se,uglavnom, tiču softvera (koliko su stare (detaljne) mape, da li je legalno kupljena app ili je neki loš krek,koja verzija softvera je u pitanju....etc....) a ne telefona.
   Trebalo bi da imaš i više vrsta proračunavanja rute. Znači, da li želiš brzo,najkraće, ekonomično....etc.... Garmin slabo poznajem, ali trebalo bi da ima u postavkama rute i podešavanje za puteve (makadami,autoputevi,putarine....etc....) Proračunavanje rute u mnogome zavisi od podešavanja.
   Drugar mi ima na E72 Garmin, koji sasvim korektno radi, tako da sumljam da je do hardvera tj. samog gps risivera...

  Ako imaš još pitanja ,koja su vezana za GPS, možeš ih postaviti u ovoj temi .
« Poslednja izmena: 29. Avg 2011, 19:42:23 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Koliko ste zadovoljni navigacijom na ovom telefonu? Jel koristite Garmin navigaciju?

Moje mišljenje o navigaciji je na skali od 1 do 5, 3 ipo, jer nekad mi odlično radi, zvučno navođenje je takođe jako dobro, ali nekad zna da zabrlja pa umjesto da mi kaže da skrenem posle semafora odma desno u ulicu koju navedem jer to je ta ulica gdje trebam, vodi me na sledeću ulicu pa nekud okolo da bi maltene došao dužim putem do odredišta, umjesto da sam ulicu prije u odnosu gdje sam skrenuo, sreknuo samo desno...

Tako isto, trebao sam u Novi Sad na Institut, i prije tunela Mišeluka gdje se odvojim desno, odma čim skrenem desno dolazim na raskrsnicu i na raskrsnici lijevo i samo pravo do Instituta bi trebalo da mi pokazuje jer je to najbliži put, meni navigacija pokazuje neki budi Bog s nama put, kroz grad i opet zalutam kad mi pokazuje, a i dešava se da zvučno navođenje kaže skrenite lijevo npr. a slika pokazuje još pravo...

Kakva su vaša iskustva sa navigacijom na ovom telefonu?

-problemi koje si naveo se,uglavnom, tiču softvera (koliko su stare (detaljne) mape, da li je legalno kupljena app ili je neki loš krek,koja verzija softvera je u pitanju....etc....) a ne telefona.
   Trebalo bi da imaš i više vrsta proračunavanja rute. Znači, da li želiš brzo,najkraće, ekonomično....etc.... Garmin slabo poznajem, ali trebalo bi da ima u postavkama rute i podešavanje za puteve (makadami,autoputevi,putarine....etc....) Proračunavanje rute u mnogome zavisi od podešavanja.
   Drugar mi ima na E72 Garmin, koji sasvim korektno radi, tako da sumljam da je do hardvera tj. samog gps risivera...

  Ako imaš još pitanja ,koja su vezana za GPS, možeš ih postaviti u ovoj temi .

Pa i ja ciljam da je softverski, nema šta biti hardverske prirode. Kako da provjerim koja je verzija mape koju koristim na garmin navigaciji na nokiji e72? Da li bi ažuriranje mape softvera riješilo ovaj problem koji sam napisao u prethodnoj poruci koja je u citatu?
____________________________________________________________________

Opet sam postavio u ovoj temi poruku, slučajno, htio sam u ovoj sto si mi postavio backarelli... sledeći put neću pogriješiti
« Poslednja izmena: 29. Avg 2011, 20:12:24 od jgjgjgjgjg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
-ma nema veze, nego.... ja stvarno ne pratim Garmin, te ti ne mogu pomoći oko poslednjih verzija mapa i softvera.
   Najbolje je da prelistaš temu koju sam ti dao u predhodnom postu ili da tamo postaviš pitanje. Neko ko koristi Garmin će ti sigurno pomoći.
  Sa updateom mapa i softvera će sigurno bolje raditi....  Takodje, potraži tutorial (User manual) za Garmin, koji će ti pomoći oko podešavanja same navigacije,što je takodje bitno.
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Dobro, hvala ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia E72
skidala sam teme s neta i sad ne znam kako da ih obrisem Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
joooj koliko se secam bese teme moras da brises ctrl panel >> app. manager >> Installed aps. >> remove

pa onda se brisu i oni repovi u folderu private .. tako nesto (kod hakovanog telefona(helloosx i xplore)) ...
« Poslednja izmena: 02. Sep 2011, 15:15:31 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia E72
uspela... Zahvaljujem...
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Kako da stavim novu mapu u garmin navigaciju u ovaj telefon.... Kada povežem telefon preko usb kabla sa računarom, nadjem u memori stiku - garmin, dobijem ovo sto se može vidjeti na slici, ja nigjdje ne mogu da nadjem mape koje vec imam a i ne mogu da ubacim nove jer nemam adekvatan folder za to...

Kad pokrenem garmin navigaciju na telefonu i u podesavanjima vidim da mi je target ka mapi E:\garmin ali nema je tu

Evo slike

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled.jpg
(42.09 KB, 926x250)
« Poslednja izmena: 02. Sep 2011, 17:35:06 od jgjgjgjgjg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
mob
HTC One V
Ja ne mogu da zakljucam telefon, tj da stavim sifru na njega... Nasao sam u opcijam Bezbednost, ali mi nije jasno sta treba da ukucam da bi funkcionisalo :S
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 175
Zastava Sabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
Samsung galaxy note 2
Ljudi treba mi mala pomoc. Kupio sam ovaj tel pre mesec dana i prezadovoljan sam. Ali od pre 3-4 dana imam mali problem sa ekranom. Primetio sam da ekran ˝treperi˝ ne pozadinsko osvetljenje vec bas ekran. To je najvise vidljivo kada se udje u meni za pisanje poruke,one horizontalne linije kao da blago trepere. Ne desava se stalno,koliko sam primetio obicno kada se tel duze koristi.Da li je neko imao slican problem i imali ideju sta moze biti,da li je do softvera ili neceg drugog?Servis mu svejedno ne gine posto je u garanciji Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.