Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E72  (Pročitano 93019 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Sensation Z710e
Ama ne opterecuj se uopste sa formiranjem baterije! Samo uzivaj u telefonu i bateriji koja ga drzi van punjaca oko 10 dana!
Te baterije su vec formirane i nema potrebe da sada izvodis gimnastiku ponovnog formiranja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol
Poruke 202
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC dezire HD, 5800
Kad već hoćeš da osvežiš bateriju onda to uradi ovako. Njakaj telefon dok se baterija skroz ne isprazni i telefon ugasi. Puni bateriju sa ugašenim telefonom onoliko koliko je i obično puniš (per sati ) i to ti je to. Preporučuje sa inače da nekoliko sledećih punjenja bude tek kad telefon prijavi da je baterija prazna. posle toga više nije bitno dopunjavaj puni ili već kako god hoćeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Ej ljudi, baterija je fenomenalna, nisam je formatirao, nego prvi put kad se telefon sam iskljucio punio dok se ne napuni pa iskljucio, evo vec treci dan drzi, ni jedna "crtica" nije spala... Ako ovako nastavi trajace 2 sedmice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
HTC Sensation Z710e
Baterija drzi oko deset dana na E72! Plus minus dva tri dana u zavisnosti koliko ga gnjavis.
Inace baterija se formira a ne formatira.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Javicu ti bas koliko dana mi je trajala, ako ovako nastavi ima da traje jos dugo dugo, mozda cak i duze nego sto ti kazes, s obzirom da je danas cetvrti a ne treci dan kako ni jedna crtica nije opala, pogresno sam napisao u prethodnom postu... Jest da ga ga ne koristim cesto, samo kad mi je bas potreban
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Instalirao sam skajp koji sam skinuo sa get jara, medjutim, ne znam kako da ga stavim da mi bude u vodoravnoj listi za prečice u gornjem dijelu ekrana kad otkljucam telefon. I takođe ne znam kako da kad hocu da udjem na skajp da kao konekciju koristim wi fi. Za sad ne mogu nikako da se konektujem, nece ni preko gprs ni preko wi fi, samo pise signing in i tako dok mi opet ne izbaci da upisem username i pass.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Ja imam problem mali sa skypeom! Kad otvorim skype, na ekranu bude mala crtica koja blinka, i to na onoj strani gdje je lista kontakata samo (kao u wordu ono kad treba pisati pakadblinka cvrtica)! Kad pisem sve je OK! Ne znam do cega je problem, samo u skypeu se desava!  Smile

Edit: Nadogradio sam verziju, sad je OK, neka stara bila! Jbg kad ne moze samo da se azurira, a ne pratim kad izlaze nove verzije  Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2011, 03:17:47 od nemanja065 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC HD2, Nokia E72
Izasao novi softver za ovaj telefon sa novijom verzijom browsera, ovi maps i sa smajlijima u porukama  Smile
Kod mene je americka verzija i vec sam ga skinuo i instalirao, za sad ne primjetim neka poboljsanja u surfanju...
Update je moguce skinuti OTA i velicine je nekih 16mb.

http://www.gsmarena.com/symbian_32_and_50_get_an_update_better_browser_and_navigation-news-2833.php
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Dobili su smajlije u porukama kada ama baš nikoga nije briga za to, tipično za nokiu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Kako da updateujem telefon na novi software. Kad pokusavam preko telefona izbacuje da nema nove verzije! Da li ce raditi preko NSU-a  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.