Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E72  (Pročitano 93120 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC HD2, Nokia E72
Kako da updateujem telefon na novi software. Kad pokusavam preko telefona izbacuje da nema nove verzije! Da li ce raditi preko NSU-a  Smile  Smile
Vjerovatno ce biti i preko OVI suite-a, a kazu da ce postepeno update biti dostupan za razne regije.
Kod mene je ovaj product code 0587342( balcans) i update je vec dostupan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Pokusao sam i preko Ovi Suite i pise da nema update-a jos! Samo bezveze instalirah ovo neporebno smece od programa  Smile

Edit: Moze li se gdje vidjeti kad je dostupan za koji product code (regiju )  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2011, 23:13:35 od nemanja065 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 743
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Telefon je vrhunski!!!!!
Moj je donet iz inostranstva i radi kao zmaj,nemam nikakvih problema.
IP sačuvana
social share
[font=Verdana][/font]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC HD2, Nokia E72
Pokusao sam i preko Ovi Suite i pise da nema update-a jos! Samo bezveze instalirah ovo neporebno smece od programa  Smile

Edit: Moze li se gdje vidjeti kad je dostupan za koji product code (regiju )  Smile
Probaj ovdje http://www.nokiausa.com/get-support-and-software/product-support/device-software-update/can-i-update

A dobar je ovi suite, on ti mijenja NSU, a preko njega mozes i da skines razne mape za ovi maps, jos kad izadje nova verzija koja je u beti bice odlicna stvar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Elvire brate ne koristim slicne programe, ne treba mi to, imam 3-4 aplikacije koje koristim na njemu i to je to! Koji ce mi djavo Ovi Suite! Izgleda da jos nisu izbacili update za moje podrucje, update ide preko telefona bez probelma, sta ce mi ovi suite! Dobra stvar ovo sto su smajlije ubacili u poruke, falili su mi nekako  Smile

Ima SW Update na telefonu, i tu sve mogu da updateujem i mape , software i tako neke stvari! Juce instalirah ovi suite povuko sa sobom jos 3-4 stvari, sve sam izbriso, gdje je god pisalo NOKIA  Smile

Bravo to je taj link, znam za njega prije sam provjeravo, sad su malo izmjenili !  Smile
I ne razumijem kakav im je fazon da puste download za neke product codove a za neke ne!
« Poslednja izmena: 01. Jul 2011, 20:02:41 od nemanja065 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC HD2, Nokia E72
Elvire brate ne koristim slicne programe, ne treba mi to, imam 3-4 aplikacije koje koristim na njemu i to je to! Koji ce mi djavo Ovi Suite! Izgleda da jos nisu izbacili update za moje podrucje, update ide preko telefona bez probelma, sta ce mi ovi suite! Dobra stvar ovo sto su smajlije ubacili u poruke, falili su mi nekako  Smile

Ima SW Update na telefonu, i tu sve mogu da updateujem i mape , software i tako neke stvari! Juce instalirah ovi suite povuko sa sobom jos 3-4 stvari, sve sam izbriso, gdje je god pisalo NOKIA  Smile

Bravo to je taj link, znam za njega prije sam provjeravo, sad su malo izmjenili !  Smile
I ne razumijem kakav im je fazon da puste download za neke product codove a za neke ne!
I meni su smajliji nedostajali ali sam se vec navikao bez njih, tako da me ovaj update i nije bas odusevio, ponajprije zbog browsera jer i ne primjetim neku razliku, a i mrzim sto stalno moram da idem na full screen jer se u opcijama ne moze promijeniti da se stranica automatski prikazuje preko citavog ekrana!
Ja koristim ovi suite, prvenstveno kad hocu da napravim backup cijelog telefona, a i za mape jer kad instaliras ovi maps dodje samo osnovna mapa, a ako hoces mape za druga podrucja onda moras da ih posebno dodajes, kao i glasovnu navigaciju, tako da meni zaista ne smeta  Smile
Razmisljam o kupovini nekog androida ali mi iskreno zao ove nokije tako da vec 2-3 mjeseca razmisljam sta da radim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Citam po netu, hvale svi novi update daima dfosta poboljsanja! Meni i ovako radi OK! Koristim Garmina ne koristim ove fabricke mape! Koliko su detaljne u odnosu na garminove mape!  Smile Backupmogu odraditi i sa samog telefona na memorijsku karticu! A to sto rzmisljas o kupovini novog android telefona, sta znam, zavisi od tvojih navika, sta ocekujes od telefona i slicno! Kome E72 sluzi za igranje, aplikacije mozda mu je dosadan!
Meni je vrhunski telefon ne bi ga mijenjao ni za 3x skuplji android vjeruj! Treba mi jaka baterija, i za poruke je dobar, da mogu emailove kucati, sms kad nemam racunara ili interneta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Updateovao sam software juce na novu verziju! Preko telefona sam to odradio! Medjutim kad udjem u SW update ,prikazuje mi tamo da je dostupna verzija softwarea za download! Kako da refreshujem to da se ne prikazuje vise! Kad odem na *#0000# tu prikaze zadnju verziju i kad odatle provjerim novu, izbacuje da nema update sto i treba!
I jos, kako da vidim (ocitam) koji mi je product code(zna da je ispod baterije), nego me zanima, da nije slucajno mijenjan, jer na ovom sajtu iznad gore sto je lik postavio (nokiausa) , izbacuje da nema nove verzije (ili mozda jos nisu dodali na sajt)  Smile Smile

Smile Smile
Edit: Trebao sam izmjeniti prethodnu poruku jer je moja zadnja, ali zaboravih, znam da ce te me opomenuti, nema veze!  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jul 2011, 14:17:26 od nemanja065 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.10
Uradio sam novi update prije 20ak dana,i primjetio sam da je telefon za nijansu brzi i ostala sitna poboljsanja. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Koliko ste zadovoljni navigacijom na ovom telefonu? Jel koristite Garmin navigaciju?

Moje mišljenje o navigaciji je na skali od 1 do 5, 3 ipo, jer nekad mi odlično radi, zvučno navođenje je takođe jako dobro, ali nekad zna da zabrlja pa umjesto da mi kaže da skrenem posle semafora odma desno u ulicu koju navedem jer to je ta ulica gdje trebam, vodi me na sledeću ulicu pa nekud okolo da bi maltene došao dužim putem do odredišta, umjesto da sam ulicu prije u odnosu gdje sam skrenuo, sreknuo samo desno...

Tako isto, trebao sam u Novi Sad na Institut, i prije tunela Mišeluka gdje se odvojim desno, odma čim skrenem desno dolazim na raskrsnicu i na raskrsnici lijevo i samo pravo do Instituta bi trebalo da mi pokazuje jer je to najbliži put, meni navigacija pokazuje neki budi Bog s nama put, kroz grad i opet zalutam kad mi pokazuje, a i dešava se da zvučno navođenje kaže skrenite lijevo npr. a slika pokazuje još pravo...

Kakva su vaša iskustva sa navigacijom na ovom telefonu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.